eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 88>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 23:56
Bence kırmızı forma kesin yandaki çizgiler siyah olsa daha iyi olurdu ama beyaz formadan iyidir
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 18:52
Geçen sezon 5 model formamiz vardi: çubuklu, parçali, 3'lü parçali, beyaz, turkuaz.

Bu sezon da 5 farkli model olacagini düsünürsek, 2 model daha çikmasi lazim; bunlar parçali forma ve düz kirmizi forma olursa çok iyi olur...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 18:16
   Bozüyükspor maçında yine kırmızı kolları beyaz çizgili forma ile çıkıyoruz
EsEs
Yukarı
nekati Liste gör
Yazar

Necati
  Alıntı nekati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 16:21
Bugün stadyumun önündeki Esstore'a gittim..'Formalar ne zaman gelir' diye sordum..'Ağustos sonu,eylül başı gibi elimizde olur diye tahmin ediyoruz,maçlar başlamadan..' dedi hanım abla..'fiyat konusunda bir bilginiz var mı' dedim..'yok' dedi ona da..'tahmin de yok,sürpriz dedi'..Atkıların yenilenme ihtimali var mı diye sordum..evet,var dedi ona da..cebimdeki 5 lirayla da 2 anahtarlık alıp teşekkür edip çıktım..
-Black and Red- / Ötesi YOK !
Yukarı
eren_26 Liste gör
Yazar

Eren
  Alıntı eren_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 11:47
Haberde bir ilginçlik zaten vardı. İnternette yayınlanmadı resimler, satışta var mıydı bilmiyorum. Ortaya bir şey atmış gibi bi durum oldu.

Zaten formalar açıklandığında kaleci formalarıyla birlikte açıklanır. Ayrıca 4. bir forma daha olması lazım. Belki bir yerden sızıntı bilgilerle 3'ünü öğrenip açıklamış olabilirler, ya da bi bildikleri vardır. Ama eksik bir şeyler var...
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 08:57
   Formalar için Anadolu gazetesi bu forma dedi ama hazırlık maçında giydiklerimiz süs olsun diye giyilmedi her halde kırmızı forma da var demek ki ya da farklı bu haber pek inandırıcı gelmiyor çünkü ne bir başka gazete de ne resmi site de ne başka haber biriminde böyle bir haber yok bence okunmak için yapıldı gibi haber.
EsEs
Yukarı
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 04:22
bunları seçenlerin art niyetli olduğunu düşünmüyorum...ama böyle de forma seçilmez ki...madem sadece dünyaca ünlü ekonomik açıdan zengin kulüplere özel formalar yapıyor adidas, git umbroyla anlaş sende, git hummel la anlaş, git joma'yla anlaş...sen yönetimsin senin işin bunları organize etmek...eskişehirspor tarihinin en sıradan en özensiz en apaçi formalarını sundun ya..neyse...
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 02:38
Alıntı yapılan Erdenable

Formaların çıkış tarihi hakkında bir fikri olan var mı?

Eylül başı diye konuşuluyordu.
Yukarı
Erdenable Liste gör
Deneyimli Yazar

Sinan E.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erdenable Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 02:35
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan Erdenable

Çıktı işte hocam.LOL
Bir haftaya kadar da storelara yollarlar heralde.Çünkü pek uğraştıkları söylenemez....
Satışa çıkış tarihi demek istemiştim.
Hani diyoruz ya hayat SiyahKırmızı diye, işte aynen öyle.
http://www.twitter.com/Erdenable
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2011 saat 02:29
Alıntı yapılan Erdenable

Çıktı işte hocam.LOL
Bir haftaya kadar da storelara yollarlar heralde.Çünkü pek uğraştıkları söylenemez....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır