eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Online Durum: Offline
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:48
hoşgeldin bülent hoca tam bize göre zaten bize gelmek için can atıyordu istediğide oldu HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:45
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan BülentK

arkadaşlar lütfen artık kimse kimseyle diyoloğa girmesin gün birlik olma gün destek olma günüdür. istesekte istemesekte bülent uygun artık bu takımın teknik direktörüdür. boş yere yok menejer miş yok başka bişeymiş diye msj yazmayalım artık o bizim teknik direktörümüz dür. (istesekte istemesekte) 

ClapClapClap
Bizim yapacagımız tam destekdir gün ve zaman geldiginde herşey sırasıyla gider bu bende sende olsan zamanımız geldiginde gideriz şimdik yapılacak en dogru karar takıma destekdir.

Clap

ClapClapClapClapClapClap

Hocamız bu gün Eskişehir de olacak arkadaşlar hayırlı olsun 

sevinmek için sevmedik
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:39
Alıntı yapılan BülentK

arkadaşlar lütfen artık kimse kimseyle diyoloğa girmesin gün birlik olma gün destek olma günüdür. istesekte istemesekte bülent uygun artık bu takımın teknik direktörüdür. boş yere yok menejer miş yok başka bişeymiş diye msj yazmayalım artık o bizim teknik direktörümüz dür. (istesekte istemesekte) 

ClapClapClap
Bizim yapacagımız tam destekdir gün ve zaman geldiginde herşey sırasıyla gider bu bende sende olsan zamanımız geldiginde gideriz şimdik yapılacak en dogru karar takıma destekdir.

Clap
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
soscagon Liste gör
Yazar

Alp
  Alıntı soscagon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:38
Alıntı yapılan BülentK

Kral Kimmiş Görsün Herkes
Yukarı
BülentK Liste gör
Yazar

Bülent Kocaoğlu
  Alıntı BülentK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:37
Her zaman her yerde şampiyon ESES
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:12
yok yok işin özü belli oldu!
krasny molnya
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Turkey
  Alıntı fatih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:04
zico ilk tercihimdir. olmayacağına göre gelsin bülent uygun. ben anlamam etik metik. ben eskişehirsporumuzun başarılı olmasını şampiyonluk yaşamasını istiyorum. belki bizim buca ile maçtan sonra hocanın buca başkanına böyle böyle es-es ten teklif geldi ben bu maçta neyim var neyim yok verdim kazanmayı hak eden oyun oynadık ama olmadı ben eskişehirde hedeflerime daha kolay ulaşabileceğimi düşünüyorum ve onların başına geçmek istiyorum deyip hani bir nevi izin alıp geleydi daha doğru olurdu tabi. neyse bu saatten sonra sahip çıkalım enerjisiyle bizi başarıya götüreceğinden şüphem yok.
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:03
ETB bildiri yayınlamış ve görüşlerini aktarmıştır. Bu bildiri zaten fikir ayrılığı yaşayan taraftarları iyice bölmüştür. Forumdan takip ettiğim kadarıyla artık herkez birbirine hakaret etmeye başlamıştır. Günün birlik ve baraberlik günü olduğunu unutmayalım. Hep demiyormuyuz bu formu dost düşman herkez okuyor diye. Düşmaların eline prim vermiyelim. ETB bildirisini yayınlayıp kenara çekilmesin, şimdi görev onlara düşüyor. madem taraftarlar birliğisiniz, taraftarın birliğini sağlayın..
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:03
Alıntı yapılan EKREM1965

Ben yönetimde olan veya onlara destek veren biri değilim ama varsa yönetime talibsiniz giderdiniz kongreye biz bu yönetimi istemiyoruz derdiniz.KLUB üyesi olmak istiyorsanız bu tür baskılar açıklamalr yapın.Yapacağınız açıklamalar zamana uygun olsun.Yaptığınız tüm hamleler takıma klube zarar veriyor.Halil Ünal bey geçen sene de başkan idi.Ondan önceki sene de başkan idi ama sesiniz çıkmıyordu.o zaman başarı idi şimdi başarısız eses İ kötü günlere düşüren adammı oldu.Bakın Yönetimde Koskoca Fethi heper var,Mithat Körler var bunlarla konuşuyormusunuz.Klupte neler oluyor diye.Eleştirdiğiniz kişi sadec Halil Ünal deği beyler.Gün Sabır ve birlik zamanı.Top yekün kaostan çıkma zamanı yeni kaoslara takımı,klubü germe zamanı değil.

ClapClapClap
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2010 saat 17:00
Alıntı yapılan EKREM1965

Ben sadece ESKİŞEHİRSPOR luyum ve de öyle kalacağım.Ben takımı geren strese atan olmuyacağım.Ben eski günlere yani 3.lige düşen bir ESES görmek istemediğim için sizin yanlışlarınızla sizin hatalarınızla uğraşıyorum.SAÇMALIYORSUNUZ.
sen sadece eskişehirsporlu biz ise sevdalılarıyız?akşamdan beri germe ortalığı.türkçe anlamıyosan başka dil bilmişliğimizde var dır.yeter yahu.
krasny molnya
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,891 saniyede hazırlanmıştır