eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 56>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı p.littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:00
Arkadaşlar Bursada yaşayan bir Es-Es liyim.Tebrik etmek bize yakışır.Ayağa kalkmayan Bursalı olsun diye kaç maçta bağrıldı.Ay ayol kaç maçta söylendi.Bursanın diğer maçlarında bize birtek küfür edilmedi objektif olalım biz mi haklıyız.Dostluğa kardeşliğe gerek yok ama bizim yapamadığımız ı yapan Anadolu ihtilalini yeniden başlatan Bursaaporu alkışlamak bize yakışır diye düşümnüyorum.Darısı bizim başımıza inşallah.Elbet bir gün şampiuon olacağız.
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:57
Alıntı yapılan fatihturan

Arkadaşlar, agresif olarak anıldım yok bizanslı ama yediremediğim şey 'Eskişehir yalaka' diyen insanları bırakın tebrik, konuşmaya değmez demek istedim hala yalaka olarak anılmak isteyenler tebrik etsin bursasporun şampiyonluğu irdelenmeli tabiki ama bu konu başlığı altında olmamalı bence.
      Fatih abi bursa taraftarının canı cehenneme. Zaten belli durdukları yer. Ve her şekilde her yerde rakibimizdir. Ama bursapsor t.direktörü ile futbolcuları bence büyük bir iş başardılar. Tebrik edelim en azından bursalı futbolcularla Ertuğrul Sağlam'ı, senle de diğer arkadaşlarla da özellikle Bursayı haddinden fazla savunan arkadaşlar da barışsın böylece. Başka bir takım yüzünden kavga etmek hiçbir Eskişehirsporluya yakışmaz. Tongue
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:51
  Yukarıda allah var , sonuna kadar hakettiler helal hoş olsun , darısı bizim başımıza inşallahh Clap Clap , fenerlilerin önce sevinip sonra da yıkılışını görmek yine çok güzeldi ayrıca  Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:47
       Burada bursadan en çok nefret edenden daha çok nefret ederim bursadan. Ama adamlar şampiyonluğu hakederek aldı. Bizans'ı ezerek aldılar. Hemde yanlarında Ts'nin büyük desteğiyle. Bursa'nın şampiyonluğunu iplememe, bizene demek başka bu şampiyonluğa saygı duymak başka. Bursa'nın yaptığı pankart çok çirkin, hatta çoğu taraftarı da bizi sevmiyor. Bizi sevmeleri önemli değil önemli olan tek bir görüşte savaştığımız Bizans'a karşı aldıkları bu şampiyonluğa saygı duyabilmek. 
       Bursa'nın şampiyonluğu beni ilgilendirmiyor demek başka şey, Bursa'nın şampiyonluğunu tebrik edenlere nefret kusmak ayrı şey. Teknik direktörleri ve futbolcuları büyük bir başarı elde etti, en azından bunu tebrik etmek gerek önce. Yoksa bursa taraftarını bilen bilir, benim gözümde febe taraftarından farkı yok. İkiside rakibimdir, çekiştiğim tribündür.
         Bir başka mesele ise ben Bizans'ı yabancı takımlarla oynarken bile tutmam. İster Yunan takımıyla oynasınlar, ister İsrail takımıyla. O Yunan ve İsrail takımının kazanmasını isterim. Ki çoğu kimsede böyle bu forumda. Şimdi iki seçenek sunsalar önümüzde, Bizans mı şampiyon olsun Bursa mı diye. Nasıl Bizans derim ben. Yunan takımıyla bile oynarken rakibini seçmişken ağzımdan "Bizans şampiyon olsun" çıkması kendimle ters düşmek anlamına gelir.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:46
Alıntı yapılan disasel

Tebrik Etmek;
kutlamak, güzel dileklerde bulunmak, sevinci paylaşmak.

Burada yanlış olan birşey mi var,biz şampiyon olsaydık tebrik sayfalarını mı kapattırcaktık.Farkındaysanız sivasspor için de aynı dileklerde bulunduk geçen sene olayın Bursa ile alakası yok sonuçta Anadolu'dan şampiyon çıktı kutluyoruz bunda yanlış birşey yok...

Tebrik edilir, o kadarda görgüsüz değiliz.

Ama bu iş abartılmamalı, tamam biz olamadık Bursaspor oldu tebrik ediyoruz ama bunu abartmanın, sanki Bursasporluymuşuz gibi sevinmenin bir manası yok diye düşünüyorum.

Ne olursa olsun hiçbir şeyi abartmayalım diyorum. Burda kalkıpta karşılıklı yeşil beyaz yapmadıkları kaldı bazı arkadaşların.

Neyse herkesin kendi düşüncesidir sonuçta bize de saygı duymak düşer..

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:41
Tebrik Etmek;
kutlamak, güzel dileklerde bulunmak, sevinci paylaşmak.

Burada yanlış olan birşey mi var,biz şampiyon olsaydık tebrik sayfalarını mı kapattırcaktık.Farkındaysanız sivasspor için de aynı dileklerde bulunduk geçen sene olayın Bursa ile alakası yok sonuçta Anadolu'dan şampiyon çıktı kutluyoruz bunda yanlış birşey yok...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:38

neler yazılmış , neler okudum, şaşırdım yahu.

bursanın şampiyonluğu hala bizlerin gözünü açmamışsa, hala kıskançlıkla yorumlar yapıyorsak söyleyecek birşey yok.
adamlar bjknin, tsnin ,artık bunlar yaşlandı, gönderelim dediği futbolcularla;
2.ligden buldukları genç yeteneklerle;
isimleri duyulmamış yabancılarla geldiler ve şampiyon oldular.
bunlar bize ders olacağına, aksine yok Esesimin artık hükmü bitmiştir gibi akla ziyan yorumlar okudum.
yahu siz hiçmi 1 senelik esesli Adem Sarıdan birşeyler öğrenmediniz. hatırlarsanız spiker ısrarla kendisine üçüzlerden kime gitmek istersin demiştide o da: Ben zaten en büyük takımda oynuyorum demişti.
biz futbol camiasında zihinlerde yer etmiş camiayız.bugün pekçok yorumda bunu duydum.
bir örnek:
rıdvan dilmen ertuğrul için dedi ki: ertuğrul tarihe geçmiştir, ben hiçbir yerli yabancı teknik direktörün bir anadolu takımını ,bursasporu ,Eskişehirsporu şampiyon yapacağını düşünemezdim......
biz insanların bilinçaltında yer etmiş bir takımız. anadolu deyince şampiyonluk deyince ilk akla geleniz. bunu bedavadan edinmedik tabi ki.
kendimizi , zihinlerimizi köreltmeyelim.

KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:35
Ne zaman bursayla ilgili birşeyler çıksın bu forum saygısızlıkta tavan yapıyorStern%20Smile
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:31
Alıntı yapılan scarface_hkna

Alıntı yapılan poseidon

Bu arada tvde bir atın üstünde Ertuğrul Sağlam yanlarında ise yeniçeri kıyafetiyle futbolcuların arkada ise bir kale olan çok büyük bir pankartı gördüğümde kahroldum... Çünkü 2 sene önce play offtan süper lige çıktığımızda bu pankart fikrini ortaya atmış ve arkadaşıma yaptırmıştım...

Çok iyi biliyorum abi o pankartı.ESİYAD'da maç izlediğimiz zamanlardı.Düzgünce kovalayamamıştık.
  Keşke yaptırabilseydik be hakan şimdi bunlar yaptıramazdı...:(
Yukarı
asaka Liste gör
Yeni Yazar

Adem SAKA
  Alıntı asaka Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:23
Bursaspor'u tebrik ediyorum.
Her eseslinin gönlünden geçti bir anadolu takımının tekrar şampiyon olup 26 yıllık mevcut kısır döngüyü kırması. Ama itiraf etmem gerekirki bunu başaran takımın eses olmasını isterdim. Ve bir nebze kıskançlık yaşamamız çok doğal. Çünkü biz TARAFtarız.

Anadolu'dan bir şampiyon çıkması kaçınılmazdı. Çünkü özellikle son 10 yılda hemen hemen tüm takımların taraftarları bu kısır döngüden sıkılmıştı. Bu talep önümüzdeki yıllardada artarak devam edecek ve ligimizin kalitesi daha da yükselecek. Artık yüksek bütçeli takımlar
işlerini daha ciddiye almak zorundalar.

İşin ilginç tarafı Avrupanın önemli ligleri ile tezat göstermemiz. 1995 yılı öncesi pek çok farklı
takımın şampiyon olabildiği İngiltere liginde özellikle şampiyonlar ligi organizasyonunun başlamasıyla birkaç takımın açık ara üst sıralarda ligi bitirerek hegamonya oluşturduğunu görüyoruz. Türkiye'de ise uzun yıllar süren hegamonya son yıllardaki birkaç denemeden sonra kırıldı.

Umarım Bursaspor'un ulaştığı başarıya en kısa sürede bizde ulaşırız.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır