eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ürgüp Kupası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 93>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
fanatik026 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı fanatik026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 14:02
ya tamam lig başlamadı ama yinede böyle bir takıma yenilmesi çook şaçma bence.biraz hırs yapsalar fark atardık ama olmadı.inşallah lige kadar bu durum düzelir.bu futbolcularla ve yönetimle süperlige çıkmamız lazım saygılar
FANATİK ESESLİ
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 12:25
Alıntı yapılan littbarski

1983 TEN BERİ BU TAKIMIN PEŞİNDEYİM.ES-ES TARAFTARINA SALAK,APTAL V.S. ŞEKLİNDE YORUM YAPANLARI KINIYORUM.BURDA HERKES ES-ES SEVDALISI EN CAHİLİNDEN AMERİKADA MASTER YAPANINA KADAR.LÜTFEN KİMSEYİ AŞAĞLAMIYALIM.YAZDIKLARINI DA ELEŞTRMEYELİM.ADI ÜSTÜNDE FORUM.HERKES KENDİ GÖRÜŞÜNÜ YAZACAK,DERDİNİ PAYLAŞACAK.SAYGINIZ OLMAZSA ES-ES E YAKIŞMAZSINIZ.BEN BU KÜLTÜRÜ KELAYNAKLARDAN,SUADİYELİDEN(AYDERİN KURUCULARI) ALDIM BAZILARINIZ DOĞMAMIŞKEN DEPLASMANLARA GİTTİM.NE OLUR BİRAZ SAYGI.

Oynamamış Sinan'a bile laf atılıyorsa ya, ikinci cümlenizi bir daha gözden geçirmenizi öneririm. Bunu hangi mantık alır? Yok Sinan'ın torpili varmış, yok şöyleymiş, böyleymiş...Bu kişiler Sinan'ı da kaybetmemizi istiyorlar galiba. İnşallah lig başlayana kadar takım kendine gelir. Beklemekten başka çaremiz yok...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:59
Geçmiş Sezonlardan tecrübe ile Hazırlık maçlarının ölçü olmadığını  artık aşağı yukarı hepimiz biliyoruz .

Bugün itibari ile artık son düzlüğe girdik Takım bu Turnuvadan sonra olsa olsa en iyi ihtimalle Pazar günü son hazılık maçını  yapabilir . Buda demek oluyorki  Hoca'nın ideal veya ideale en yakın 11'ni bu hafta sahaya sürmesini bekleyebiliriz .

Daha açık ifade edecek olursam  Hoca'nın artık ideal 11'ni belirleyip  hiç olmassa Lig başlayana kadar  bu kadro ile 1,2 maça çıkması lazım .

Benim şahsi düşüncem Turnuva'nın son maçında ideal kadromuzla sahada yeralacağımızdır sanıyorum o maç Bize Takım hakkında iyi kötü bir fikir verir .

Artık bu saatten sonrada Hoca'nın  kafasında  sadece ve sadece başarılı olmak için daha fazla ne yapabilirim düşüncesi olmalıdır yoksa kafasında hala başka işlerle ve kişilerle uğraşmak olursa ?????
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 11:58
Forumdaki sayfaları okudum herkes farklı yorum yapmış herkesin kendi görüşü saygım sonsuz fakat biraz daha sağduyu.
Metin hoca herkese şans tanıyıp tüm futbolcularımızın performansını görmek istiyor.Muhakkak vardır bir bildiği.Wink
Maçı izlemeden yorum yapmak  biraz abes kaçmış basından okuduğum ve maçı izleyenlerden aldığım bilgiye göre takımımız iyi oynamış fakat şansızlık varmış üzerlerinde.Ouch
Biraz daha sağduyulu yazılar yazarsak hem takımımızın hem de kendi moralimizi bozmayız bence takımımız iyi yolda alternatifli bir kadromuz var.
BU TAKIMA GÜVENİP DESTEK OLMALIYIZ GÜZEL GÜNLER YAKINDA...SmileClap

SAYGILARIMLA...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 10:17
                       Ben takımımızdan umutluyum takım gerçekten çok kaliteli futbolculardan oluşuyor metin diyadin gençlere önem veren bir hoca oda eskişehirsporda pişecek kayacanın oynaması berkayın oynaması gerçekten bizim için bir şanş genç kardeşlerimizi kazanmalıyız. takım 5. ve 6. hafta rayına oturur hazırlık maçları ölçü olmamalı biz görevimizi yaparak kombinemizi alalım stadı  dolduralım
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 09:41
Her şey güzel olacak beyler sabredelim... ;)

Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 08:57
ben cok ümitliyim.hoca dogruyu yapıyor ,skora degil ,hazırlıga onem veriyor. hazırlık macı galibiyetleriyle kredi toplamaya calısmıyor.buna ihtiyac duymaması bile guzel birsey.yavuz hoca gecen sene 10 dakikada bir oyuncu degistiren takımlara bile buyuk olcude sabit takımla oynuyordu ve kazanıyordu. kazanmak icin oynasanız kazanmak cok kolay hazırlık maclarında .

yeni yapılanmıs bir takım oldugumuzu bu maclarda farkedemeyiz.ilk 2 veya 3 hafta bu su yuzune cıkar.ondan sonra gercek kimligimizle devam ederiz.diyorum ben .

Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 08:39
Beyler moralleri yükseyk tutatlım daha 12. adam yani bizler ksdroda değiliz elazığ maçında yerimizi alıp herşeyi yoluna koyarız evelallah Bir umut mutlaka vardır...
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 08:02

Oooooooooooooff Off!! Ouch

Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 07:19
BU  senede  hayal  kırıklıgı  olacak  gibi   ben hiç  ümütli  değilim   arkadaşlar   
tayfun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır