eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 32333435>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 13:10
Kimi yazar Serdar'ı maçın adamı seçmiş, kimisi Dede'yi, bir başkası Alper'i seçerken bazıları da Tello'yu maçın adamı olarak göstermiş. Daha ilk maçta gösterdikleri performans ile ayrı ayrı herkesin gönlünde taht kurdunuz.

- İlk defa bir maç için bu kadar fazla maçın adamı gösterildiğini gördüm, teşekkür ederim...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 07:14
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan Starsky

Bu yil beklerimizin performansini çok merak ediyorum, özellikle Dede ve Koray'in performanslarini.Modern futbolda artik oyunun kilidini bekler açiyor. Hücumda aniden cogalabilmenin en ektili yolu beklerin ileriye çikmalari. Geçen yil bu anlamda yetersizdik bana göre, beklerimiz fazla çakili kaliyolardi. Ama bu sezon inaniyorum ki Skibbe sayesinde beklerimiz kanatlarda firtina gibi eseceklerdir.

Koray'ı bilemem de DEDE hücuma gerekli desteği verecektir ama hızlı bir şekilde geri dönebilir mi ?Ermm
Dönebiliyomus kardes
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 07:10
8 yabancimiz var: Ivesa, Diego, Dede, Pele, Kamara, Tello, Boyd ve Safet.
Banko oynayacak oyuncular az çok belli: Ivesa, Diego, Dede, Kamara ve Safet. Buna bir de Boyd eklenebilir ilerleyen haftalarda.
Hal böyle olunca maç esnasinda Tello ve ya Pele hamlesi zorlasacak.
Içlerinden birtanesi Türk olmasi isimizi bir nebze olsun kolaylastiracaktir; bence bunun için en uygun kisi Safet...
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 06:47
Hepsine kocaman bir maaaaşallah!
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 06:42
1. hafta
Eskisehirspor 2 - 1 Besiktas

Maç sonrasi...

KARTLARDA SON DURUM

Sari kartlar:
- Alper Potuk x
- Serdar Özbayraktar x
- Veysel Sari x
- Batuhan Karadeniz x
- Diomansy Kamara x

Kirmizi kartlar:
/

------------------------------------------------------------------------

GOLLER VE ASISTLER

Goller:
- Diego Angelo 1
- Batuhan Karadeniz 1

Asistler:
- Serdar Özbayraktar 1

Not: Her hafta güncellenecektir.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:09
Alper ve Veysel ikilisini her maçta görmek istiyoruz!
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:07
Alıntı yapılan onderby26

Hepsinizin gözlerinden teker teker öperim.Özellikle Dede, Alper, Kamara ve Veysel çok etkiliydiler.Dikkatimden kaçmayan iki husus Skibbe'nin ve Batuhan'ın sevinçleriydi. Özellikle Batuhan'ın golünden sonra o samimi, içten gülümseyişi, oyunda olduğu sürece çabalaması takdire şayandı ve kafada BJK falan kalmamış besbelli. Gol pozisyonunda Serdar'a pas çıkarmayacak ve yine "kral yapmam kral olurum" mantığında hareket edecek diye tereddüt ettim bir an. Ancak bazı şeyler değişmiş.. Helal olsun Batuhan, çok daha iyi olacak. Serdar çok çabaladı, çok hırslıydı. Ancak kale önünde biraz daha kafasını kaldırsa ve kaleye vuracam diyerek kilitlenmese çok daha faydalı olacak. Helal olsun sana da..Tello girdikten sonra yine BJK'nin canına okudu. Çok etkili 2-3 pas çıkardı sol kanatta.Kamara bir harika. Bi bakıyorum gol bölgesinde bir bakıyorum sağ-sol bekte top kesiyor. Harika bir oyuncu. İnşallah üstüne katarak devam eder.Kısaca... Hepiniz harikaydınız.. Teşekkürler hepinize.. ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES.Takım zamanla üzerine katacaktır.

kesinlikle katılıyorum dede,kamara,diego,alper ve ilk yarıdaki m.yıldız çok iyidi maç oynadıkça takım daha da oturacak ve yeniler takımı tanıyacak işte o zaman hedefe oynarız
Yukarı
onderby26 Liste gör
Yazar

Ali Önder Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı onderby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 20:00
Hepsinizin gözlerinden teker teker öperim.
Özellikle Dede, Alper, Kamara ve Veysel çok etkiliydiler.
Dikkatimden kaçmayan iki husus Skibbe'nin ve Batuhan'ın sevinçleriydi. Özellikle Batuhan'ın golünden sonra o samimi, içten gülümseyişi, oyunda olduğu sürece çabalaması takdire şayandı ve kafada BJK falan kalmamış besbelli. Gol pozisyonunda Serdar'a pas çıkarmayacak ve yine "kral yapmam kral olurum" mantığında hareket edecek diye tereddüt ettim bir an. Ancak bazı şeyler değişmiş.. Helal olsun Batuhan, çok daha iyi olacak.

Serdar çok çabaladı, çok hırslıydı. Ancak kale önünde biraz daha kafasını kaldırsa ve kaleye vuracam diyerek kilitlenmese çok daha faydalı olacak. Helal olsun sana da..

Tello girdikten sonra yine BJK'nin canına okudu. Çok etkili 2-3 pas çıkardı sol kanatta.

Kamara bir harika. Bi bakıyorum gol bölgesinde bir bakıyorum sağ-sol bekte top kesiyor. Harika bir oyuncu. İnşallah üstüne katarak devam eder.

Kısaca... Hepiniz harikaydınız.. Teşekkürler hepinize..
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES.

Takım zamanla üzerine katacaktır.
Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 19:47
Ikinci yarida kontrolü kaybettigimiz anlar daha fazla oldu; maç bir o yana bir bu yana gitti ama hocamizin dogru hamleriyle maçi aldik.
Dede bana göre maçin yildiziydi ama herkes ayni sekilde mücadele etti.
Bugün kötü oynayan yoktu; tesekkürler Eskisehirspor'un degerli futbolculari Clap

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2011 saat 18:44
Ilk yarida hepiniz çok iyi oynadiniz, ikinci yarida nazar degmez insallah Thumbs%20Up
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 32333435>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır