eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2011 saat 13:31
Maçtan sonra gördüm ki Naderaviç Diego ve Serdardan üzgünü yoktu.. Bize böyle kalpten bağlı oyuncular lazım..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 14:39
fethiler enderler nihatlar neredesiniz ben sizi görmedim hiç ama sizleri görmediğim halde sizlerin zamanını çok özledim
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 02:31
5. hafta
Eskisehirspor 0 - 2 Trabzonspor
Maç sonrasi...

KARTLARDA SON DURUM

Sari kartlar:
- Diomansy Kamara xxx
- Veysel Sari xxx
- Batuhan Karadeniz xx
- Alper Potuk x
- Serdar Özbayraktar x
- Burhan Eser x
- Diego Angelo x
- Sezgin Coskun x

Kirmizi kartlar:
/

------------------------------------------------------------------------

GOLLER VE ASISTLER

Goller:
- Batuhan Karadeniz 2
- Diego Angelo 1
- Dede 1
- Mehmet Yildiz 1
- Diomansy Kamara 1

Asistler:
- Serdar Özbayraktar 1
- Alper Potuk 1
- Mehmet Yildiz 1

Son 3 maçta gol atamadik.

Not: Her hafta güncellenecektir.
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
feelbad Liste gör
Yazar

alihan kesbiç
Yer: EStanbul
  Alıntı feelbad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2011 saat 01:57
Son bir yılda her platformda adamlar bize sattınız,yattınız dediler.Sizin hocanız hepinizin sevdiği hocanız ve "çok faydalı" dediğiniz kaptanınız yaptı ne yaptıysa.

Hiç birinize bu zamana kadar bişey denmedi.Acaba? diye aklımıza bile gelmedi.Gelmez de.Biz o formayı giyen adamları ayrı sevdik.5 yıl sonra bile "vay beee bizim alper nerlerde oynuyor" diyeceğiz. Biz sizi hep kendimizden gördük.Şike olayları çıktığında biriniz için bile "bu yapmış mıdır acaba?" demedik.

Elin trabzonu her platformda "yattınız,sattınız" dedi.Emeklerinize laf etti.Hiç mi gocunmadınız ? Hiç mi içiniz acımadı ? Çok basit şeyleri bile binbir nazla yapar oldunuz maç içinde.Ben futbolcu olsam,istersem Trinidad Tobagolu olayım,geçen yıl bu takımda oynamış olsaydım bu maçta hayatımın futbolunu oynardım.Siz bugün ölü gibi oynadınız.Adamları haklı çıkardınız.

Düşen bir topu takip edip,hareketlenmek bile zor geliyor.Dün Bursa 3000-4000 kişiye oynadı.Bütün şehirlerde ciddi taraftar sıkıntısı var.Buna rağmen hala ortalamanın üstünde sayıda taraftar sizde azıcık emek bekliyor.Yapmanız gerekeni bekliyor.Her şey bu kadar ağır geliyorsa bilelim bizde sizin gerçek yüzünüzü.
seni tahtına oturtmadan ölmek bize haram olsun EsEs im
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 16:23
Hemen hemen tüm takımlarda bu hastalık var. Ofsayt olduğunu düşünüp, duraksamak...

Dün hem defans hemde kalecimiz duraksadı, golü yedik. Melo vurmadan Sezgin topa müdahale edebilir, kalecimizde Melonun ayağına doğru yatabilirdi.

Ofsayt olup/olmadığını görmek yerine yine de mücadeleyi bırakmamakta fayda var. 
Yukarı
Subzero Liste gör
Yazar

Yiğit Güler
Yer: İstanbul
  Alıntı Subzero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 00:34
Futbolcular bi ttarena da bir de fenerin stadında tutuk, çekingen ve heycanlı oynuyolar. Bunu bi aşamadılar. Profesyonel futbolcusun kardeşim, sanane ordaki ambiyanstan, uğultudan vs. Beyaz formada da bi uğursuzluk var. Hiç sevmiyorum.
https://twitter.com/yigitgg

Yok kardeşim, başka takım tutmuyoruz.
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 00:02
4. hafta
Galatasaray 2 - 0 Eskisehirspor

Ilk 2 maçta 6 gol atan takimimiz son 2 maçta gol atamadi...

Söylenecek fazla bisey yok; beklerimiz ve kalecimiz hariç herkes dökülüyodu.
Rakip çift forvetle çikacak diye çok sevinmistim ama Fatih Terim bu hatayi yapmadi ve orta sahayi kalabalik tuttu ve göbekteki oyuncularimizi oynatmadilar.
Üstelik sag kanati da istedigimiz gibi kullanamadik. Dede'yle Erkan soldan bindirmelerle biseyler yapmaya çalistilar. Ancak tek kanatla uçmak mümkün olmuyo.  Sag kanata bu kadar önlem almaya gerek var miydi? Bence yoktu... Ikinci yariya Koray'in yerine Burhan'la baslasaydik belki ikinci gol gelmeyecekti. Umarim bir daha Koray'i ilerde izlemeyiz.

Maçin ikinci yarisinda ikinci golden sonra Mehmet'in yerine Serdar'in oyuna girmesini mantikli buluyorum (her ne kadar Boyd'un girmesini beklemis olsamda). Koray-Burhan degisikligi malesef geç kalinmis bir degisiklikti. Burhan'da fazla varlik gösteremedi (Koray'in yerine Abdülaziz ismide aklimdan geçmedi degil ama maç kadrosunda yoktu galiba). Birde karttan sonra Veysel'in yerine Pele'nin degilde ayaginda topu tutabilen Tello'nun girmesi sanki oyunun kilidi açabilirdi.

Biz burada uzun uzun yazsakta sonuç degismeyecek. Her maçtan çikarilacak dersler vardir; umarim bu maglubiyetten biseyler ögrenmis oluruz.
Hocamiz her zaman en iyisini bilir diyorum.
Saglik olsun; Trabzonspor maçinda yine arkanizdayiz!
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eyl/2011 saat 00:00
4. hafta
Galatasaray 2 - 0 Eskisehirspor

Maç sonrasi...

KARTLARDA SON DURUM

Sari kartlar:
- Diomansy Kamara xxx
- Veysel Sari xxx
- Batuhan Karadeniz xx
- Alper Potuk x
- Serdar Özbayraktar x
- Burhan Eser x
- Diego Angelo x

Kirmizi kartlar:
/

GOLLER VE ASISTLER

Goller:
- Batuhan Karadeniz 2
- Diego Angelo 1
- Dede 1
- Mehmet Yildiz 1
- Diomansy Kamara 1

Asistler:
- Serdar Özbayraktar 1
- Alper Potuk 1
- Mehmet Yildiz 1

Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2011 saat 00:54
Kamara umarim Galatasaray maçinda kart görmez; aksi takdirde Trabzonspor maçinda sahada olamayacak.
Hatta Kamara'yi Galatasaray maçinda dinledindirmek daha iyi olacaktir; Gençlerbirligi maçini izleyemedim ama kaçirdiklarini görünce çok üzüldüm, 3 puan bagira bagira gitmis...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2011 saat 00:25
3. hafta
Eskisehirspor 0 - 0 Gençlerbirligi

Maç sonrasi...

KARTLARDA SON DURUM

Sari kartlar:
- Diomansy Kamara xxx
- Veysel Sari xx
- Batuhan Karadeniz xx
- Alper Potuk x
- Serdar Özbayraktar x
- Burhan Eser x

Kirmizi kartlar:
/

GOLLER VE ASISTLER

Goller:
- Batuhan Karadeniz 2
- Diego Angelo 1
- Dede 1
- Mehmet Yildiz 1
- Diomansy Kamara 1

Asistler:
- Serdar Özbayraktar 1
- Alper Potuk 1
- Mehmet Yildiz 1

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır