eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esparta_volkann Liste gör
Yazar

volkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 21:50

Öncelikle Murat Reisin dediklerini artık bu sezon görmek istiyorum.Çok güzel şeyler bunlar inşallah icraatte olur.Ortamı germeye gerek yok bence;çünkü buraya yazanların çoğu bence polim yapmak için yazmıştır yani ''almıcaz bu sene kombine bu stad koşullarında maç izlemek bize yakışmıyor'' manasında yazmıştır.Hani belki yönetim taraftarının fikirlerini paylaştığı isteklerini dile getirdiği bu siteden haberdar olup stad koşullarını iyileştirir diye konu başlığı açılmıştır bence.

Yani protesto amaçlıdır bu konu şahsen ben öyle kabul ederek konu başlığına giriyorum.Reel bi protesto olursa yani insanların toplanıp tepki koyacağı bi paltform olursa bence daha etkili olur.
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 19:39
Alıntı yapılan mtcn-26

bu başlığı açan nasıl Eses taraftarıdır. Kombine almıyosan alma , sen kimsinde aldırmayacaksın ? sanane kombine alandan . Allahtan bu taraftarın büyük çoğunluğu senin gibi değil ? yoksa bu kadar büyük olamazdık . Ben alıyorum gelde aldırma bakayım !!!!

Sen kımsınde benim ESKİŞEHİRSPOR'lulugumu tartısıyorsun.Eses taraftarı  olaralk bıseyler ıstemek sucmu?Oturdugun yerın,gırdıgın staddsakı tuvaleytın,geldıgın stadın ustunun acık olması ve pıs olması senı cok mu memnun edıyor.Aslan bile yattıgı yerden bellı olurmus.Sezon basında bır temızlık gorur stad bır daha 17 hafta  sezon basındakı macın bıletını onundekı yerde gorursun.Sen pıslık ıcınde,les gıbı  hayvanı goturup baglasan duramıyacagı lavabolara gırmekten memnunsan benım ıcın sorun yok.Bu forumda kımsenın ESKİŞEHİRSPOR'lulugunu bu zamana ne tartıstım nede agzıma aldım.Herkes kendıne gore ESKİŞEHIRSPOR'ludur.Ben ESKİŞEHIRSPOR'LUYUM ARKADASIM  bu konuyu acmamdakı neden de oyle kabadayılıkla kombıne aldırmamak degıl.Oyle baslıgı okuyupta burda ınsanlara sen kımsın nasıl eskişehirspor'lusun deyıpde saldırma.Ama goruyorum kı bu baslık cok ıse yaradı yonetım bır taraftan,hocası,futbolcusu bır taraftan herkesı kombıne almaya davet edıyor.Bu ne demek oluyor.ESKİŞEHİRSPOR yönetımı gecen senekı olaylar,hatalar,bedava bılet olayları yuzunden ESKİŞEHİRSPOR taraftarının ne kadar  yonetıme karsı tavırlı oldugunu anladı.Bunda yonetıme gıren mustafa abının de rolunun cok buyuk oldugunu tahmın edıyorum.Bızler hıcbır zaman klubun kotulugunu ıstemedık ıstemeyızde.Su ısteklerımızın coguda hem klup hemde taraftar ıcın onemlı olan konular.
 Birde murat diri kardesımızın acıklamasını okudum.Umarım oyle bır dernegımız olurda,Artık oyle yanınakılerı kollama,etrafındakı arkadaslarını kollama donemı bıter.Bu dernek olursa bu dernegede uye olmak ısterım.Herkesten bır temsılcı olmasıda cok guzel.En azından fıkırler tartısılır hersey ona gore karar verılır.Ve en onemlısı su sagdan soldan bız ESKİŞEHIRSPOR taraftarına soylenen;Bunlar cok baslı bunlar su kadar grup lafları bıter.Tek vucut tek ses oluruz.Umarım bu dernek bıran once faalıyete gecer.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Deli Şahin Liste gör
Yazar

ŞABAN SATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 19:08
Ya kardeşim isteyen alır isteyen almaz.Ammada uzattınız.Sahi kombineler ne zaman satışa çıkarılıyor?Kombinemi alırım açıkta ıslanırım bizim sevdamız böyle.Bedava bilet peşinde koşanlar zaten bu kulübe maçlarda her hafta ceza verdirenlerdir.Onların ESES liğide sorgulanmaya açıktır.Ve pilleri bitmek üzeredir.Artık mama yok paranı ver efendi gibi küfürsüzce maçları izle.Kimsenin ESES e maddi ve manevi zarar vermeye hakkı yoktur.Herkes işine baksın.Deplasmanları içki alemi gibi  gören,bedava otobüste ESES liyim diye hava atan ve Deplasmana gelen rakip takım taraftarlarını ESkişehirde gezdirmeyen Ekişehire her türlü zararı veren birkaç kişiyide içimizden attıkmı ver elini Avrupa kupaları. Nasılmı? beklede gör.Angry
Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı,yada dikeninin acılarını hoş görmeli yeğenim.
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 19:07
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Mübarek olsun şimdiden.İlk kayıp verildi LOL Umarım Kombine başlığına yazmak gibi bir hata etmezler.Yüzlerine vuracağımı çok önce söylemiştim.

Murat abi yorumuyla bu duruma son noktayı koydu diye düşünüyorum.O yüzden çok bir kelime yapmanın anlamı kalmadı.

Seni tebrik ediyorum.Çok komiklik yaparak herkesi eğlendiriyorsun.Yaşın ve sözlerin zaten kapasiteni gösteriyor.İnsanların tercihleri kendilerini ilgilendirir.Herşeye maydanoz olmak bu galiba....
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 17:40
Alıntı yapılan mtcn-26

bu başlığı açan nasıl Eses taraftarıdır. Kombine almıyosan alma , sen kimsinde aldırmayacaksın ? sanane kombine alandan . Allahtan bu taraftarın büyük çoğunluğu senin gibi değil ? yoksa bu kadar büyük olamazdık . Ben alıyorum gelde aldırma bakayım !!!!
      Yaşını bilmiyorum ben 50 küsur yaşındayım bu kulübü bizler büyük yaptık Biz taraftarlar ama talanlar( Yağma ) ve çok başlı türübinler edilen küfürler bedeva biletler tüm takımlarla düşman olmalar bizi bu hale getirdi eskiden yönetimler taraftara değer verirdi şimdiki gibi ben yaptım oldu demezlerdi deselerde taraftar tepkisini koyardı onun için acaba Türkiyenin Taraflı tarafsız herkezin severek takdir ettiği bu takımın taraftarı şimdi bırak yurt genelini kendi taraftarı arasında bile birleşemiyorsa nedendir acaba Kombine alınmama sebebi acaba kişisel Rantmıdır yoksa tüm taraftarlar için istenenlermidir bir daha düşün senin yaşını bilmediğim için  soramıyorum Eskiden bu türübinlerde 1 amigo vardı Tüm türkiyenin tanıdığı bir işaretiyle  tüm stad aynı anda bağırırdı şimdi nasıl bir ayıptır "bütün stad ayağa " ayaga kalkmak için birilerinin uyarısımı gerkiyor işte o büyük taraftar öle değildi büyük zor olunur büyük kalmak ise ayrı bir öz veri buda haklıysan protestodan geçer ama birlik olarak sorunlar belli teşhis belli o zaman neyin kavgası bende almıyorum  Gelde aldır bakalım  Burası meydan okuma yeri değil medeni insanların yazdığı forum sayfasıdır
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 17:25
Benim sorunum yok Bedeva bilet bulurum nasıl olsa bu kural değişmez diye düşünüyorum
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 16:35
Alıntı yapılan mermerciresit

Kombine almayanlar dökülsün bakalım birer birer . fikstür de çekildi. 3.CÜ hafta bilet mi alacaksınız şimdi? GS yi yenmek paha biçilemez
 biz de bedava bilet buluruz. Onu da bulamazsak bedelsiz biletlerden alırız. Bugüne kadar böle değil miydi?
 Ha baktık yönetim böyle birşey yapmıyor o zaman kombineyi alır gireriz
Yukarı
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 16:28
 Kombine almayanlar dökülsün bakalım birer birer . fikstür de çekildi. 3.CÜ hafta bilet mi alacaksınız şimdi? GS yi yenmek paha biçilemez
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
EMRE 26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Antigua And Barbuda
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 16:03

Murat Bey yazınızı daha yeni okudum.Gerçekten uzun zamandır forumlarda konuşulan fakat trübün liderlerince pek dillendirilmeyen bu konuyu açık bir şekilde açıklamışsınız.İnşallah bu konuşulanlar hayata geçirilir ve bu sene türbün bütünlüğü sağlanabilir.

Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:00
Yavuz bey internetten yazdıklarınıza bakarsak sanki hiçbirsorun yokmuş gibi görünüyor ama işler malesef öyle değil.
Trabzonspor öncesi yapılan yürüyüşte en öne geçip birkaç arkadaşınızla birlikte onca insanın içinde ankaraya ona bune küfürler ettirdiniz!!! hadi ettirmediniz diyelim..en ufak bir tepki bile göstermediniz! bu mudur dernek başkanlığı???

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır