eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 41>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 14:33
Arkadaşlar benim tahminim genel kurul öncesi Halil Ünal'ın tanımadığı tüm başvurular Nebi Hatipoğlu'nun adamı muamelesi görmüştür. 
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 14:25
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan ŞaHiN

Güncel
Dur Şahin Abi neyin günceli. Hocayı gönderiyoruzSleepy

Sen, ben, biz bu takıma sahip çıkmazsak, kulübün gönderildiği yerden kimse çıkaramaz..
Yukarı
efsane 26 Liste gör
Yazar

ismail koçak
Yer: eskişehir
  Alıntı efsane 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 00:59
ben ve bir arkadaşımda son gün başvurduk daha ses seda yok
en büyük ve tek büyük eses
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2010 saat 00:15
Arada çok ufak pürüzler kaldı...Lisans vadeli mi olsun,peşin mi olsun diye konuşuluyor..O sorunu da yarısı peşin,yarısı vadeli olarak çözerler...Takmayın kafanıza...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 22:00
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan ŞaHiN

Güncel
O iş tamam Erman...Fatih Terim gelmek üzereymiş...Kulüp lisansını da o getirecekmiş gelirken...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 21:31
Alıntı yapılan ŞaHiN

Güncel
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 14:32
Eylül'ün sonuna kadar bekleyelim,Artık yönetim mi toplanır,dikkate mi alınır bilemem ama ondan sonra gerekli mercilere başvurumuzu hep beraber yapalım...Bu işin tadı kaçmaya başlıyor...Bu işler sadece 1 kişinin tekelinde değildir,buranın bir Yönetim Kurulu vardır...Bu karar çıkacaksa çıksın artık...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2010 saat 14:07
Güncel
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 16:58
Alıntı yapılan matador

Bende 5 ay öncesi bir arkadaşım ile beraber üyelik başvurusunda bulunmuştum. Bu konuda birkaç kez kulübü aradık ancak yönetim kurulu toplanmadığı için konunun görüşülemediği cevabını aldık.

Enteresan...
Yönetim kurulu toplanmamış demek.
Bunu söyleyenlere Ziya Paşa cevap versin o zaman "Sen herkesi kör alemi sersem mi sanırsın..."
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2010 saat 16:24
Kulübe üyelik için kogreden yaklaşık 1 ay önce AİDATIMI DA PEŞİN YATIRMAK SURETİYLE başvuruda bulundum.
Kongreden sonra değerlendirme yapılacak,yeni yönetim toplanıp karara bağlayacak,başkan gelecek,transfer bitecek,yöneticimiz avukat Bora Bey şehirdışından gelecek,salı günü yönetim kurulunda değerlendirme yapılacak,sıcaklar bitecek,yağmur düşecek,çimler sulanacak,çöpler dışarı çıkarılacak derken bugüne kadar geldik.
Yıllardır peşinde koştuğumuz,ekonomik olarakta rahat ettiğimiz bir dönemde üye olarak daha fazla içinde olmak,destek olmak istediğimiz kulübümüze kabul edilemedik.

Kimi nereye kabul etmiyorsunuz anlamadımki...

“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır