eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

53. Eurovision Şarkı Yarışması

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 17:57
 Adamların tarzları stilleri belli bir kısıma hitap ediyor o yüzden zaten kötü bir şarkı çıkması normaldir bu suç grubun değil trt nindir.Bunların yerine aynı tarz besteleri bulunan ama daha geniş kesimlerce sevilen manga grubu olsaydı daha iyiydi hiç değilse müzikleri kulağa çok hoş geliyor manga grubunun.
S.nalbant
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 17:49
Gerçekten kocaman bir REZİLLİK...Böyle bir şarkıyla gireceğimize evlerinin önü boyalı direk ile bile girseydik daha ii olurdu...Grup seçimi de yanlış...Angry
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 16:59
Sanirim artik ilk 10a girenler ertesi yil direk olarak finale katilamiyor, statu degisti, ulke sayisi arttigi icin Eurovisiona en buyuk maddi katkiyi yapan birkac ulke ile evsahipligi yapacak ulke direk katiliyor, digerleri iki grup halinde yarifinalde yarisiyor, ve daha sonra finale gidiliyor. Iki grup ta kura ile belirlenecegi icin birbirine en yuksek oy vermesi garanti ulkeler de biraz sansa kalmis olacak.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 16:28
çoooook kötü bi şarkı şimdiden rezil olduk sonuncu olmazsak iyidir
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:51
mor ve ötesini severim ama bu şarkı olmamış.
ilk ona giremez, önümüzdeki sene direk katılamaz ön elemeye kalırız gibi geliyor...
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:42
Alıntı yapılan co1965

Bence Eurovizyona Mithat KÖRLER son bestesiyle girmeliydi... Siyah kırmızı akar kanımız, Biz eskişehirliyiz işte FARKIMIZ....Big%20smile

Big%20smile
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
co1965 Liste gör
Yazar

Covanni Van bronckhorst
Yer: Turkey
  Alıntı co1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:36
Bence Eurovizyona Mithat KÖRLER son bestesiyle girmeliydi... Siyah kırmızı akar kanımız, Biz eskişehirliyiz işte FARKIMIZ....Big%20smile
Viewer discretion is advised...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:35
Hiç beğenmedim şarkıyı.Bu şarkıyla pek üstlerde olacağımızı sanmıyorum heleki yarışmanın formatı değişti eskiden yarı finale kalanlar yarışıp ilk ona giren finale çıkıyo ve finalde olanlarla yarılıyorlardı ve herkes kendi ülkesi hariç herkese puan verebiliyordu.Şimdi gruplara bölünmüş sadece grubundaki ülkelerden oy alabiliyosun.Almanya gibi oy potansiyelinin çok olduğu ülkeler ne yazıkki diğer gurupta kalmışlar ve Almanyadan oy alamyacağız.Bundan dolayı iyice şansımızın olmadığını heleki bu şarkıyla hiç olmadığını düşünüyorum....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 15:04
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan jack_sparrow

bu şarkı ilk 10 a girerse iyi olur..ingilizce bir şarkı olsaydı daha iyi olurdu

İngilizce İngilizce diyoruz da acaba İngiltere kaçıncı olmuş?

http://www.eurovision.tv/index/main?page=67&country=6

Maharet İngilizce'de olsaydı, performansları daha iyi olurdu. Tabi İngilizce söylemek anlaşılma açısından bir nebze düşünülebilir ama bence her ülke kendi değerleriyle, kendi kültür mirasından esinlenerek kendi güzelliklerini tanıtma amacıyla yarışmalı...
tamam haklısın ama ingilizce şarkıyla katılan şarkıcılarımız çok iyi puanlar aldı..
sertap erener..athena...kenan doğlulu... gibi...ben bu şakıyı fazla beyenmedim.. ilk 10 a girsin yeter..
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2008 saat 14:24
Alıntı yapılan jack_sparrow

bu şarkı ilk 10 a girerse iyi olur..ingilizce bir şarkı olsaydı daha iyi olurdu

İngilizce İngilizce diyoruz da acaba İngiltere kaçıncı olmuş?

http://www.eurovision.tv/index/main?page=67&country=6

Maharet İngilizce'de olsaydı, performansları daha iyi olurdu. Tabi İngilizce söylemek anlaşılma açısından bir nebze düşünülebilir ama bence her ülke kendi değerleriyle, kendi kültür mirasından esinlenerek kendi güzelliklerini tanıtma amacıyla yarışmalı...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır