eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 87>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 13:59
Alıntı yapılan ETORAMAN

arkadaşlar bu adamın yorumları yüzünden yaklaşık 1 sene beklediğim üyelik sürecini bitirdiğim gün site yöneticisinden uyarı aldım ama bende onları bu adamlara dur demeleri konusunda uyardım sonuçta abimin ayrılmasına rağmen bende en az abim kadar bu klübü sevdim taraftarının içtenliğine hayran kaldığım için abim ayrılmasına rağmen sizlerle birlikte olmak mümkün olduğuncada desteklemek derdindeyim BURSASPOR maçı emre toraman ailesi bütün camia için şok etkisi ve üzüntü  yarattı anlık tepkiler ve yakarışlarda normaldi fakat bunların içinde kin duygusu besleyen adamların hedef tahtası değildir emre toraman bunu yazan arkadaşın ne birikimi var çok merak ediyorum kendisi hangi baltaya ne kadarlık bi SAP olabilmiş bunuda o bahsettiği vasıfları görmek  istiyosa REAL MADRİD i tutar 100 milyon euro verilen topçuları hayran hayran alkışlar ispanyolcası varsa yorumda yapar ayrıca kültürü ben yazınca duygusal diyolar alakası yok böyle lakait ve kindar yazı yazan adamlara sesleniyorum sizlere en güzel cevabı yine bu forumlarda %90 oranındaki aklıselim taraftar grubu cevap verecektir TORAMAN %99 bu klüpte oynamicak bakalım hedefinizde kim olacak yeni sezon günah keçisi kimleri o büyük burnunuzLa beğenmeyeksiniz.lütfen söylediklerimi aklıselim olan aklıselim eleştiren insanlar üzerlerine alınmasınlar sadece üslup edep bilmeyen çok küçük hatta KÜÇÜCÜK bir kaç kişi  için yazdığım şeyler bunlar.
Abinizi savunmanız çok doğal bunda kızılacak bir şey yok.Emre Toraman benimde beğendiğim Eses'imde görmek istediğim futbolculardandı.Keşke o Bursaspor maçı hiç oynanmasaydı.Yazınızı okudum büyük bir heyecan içinde yazdığınız belli okurkende nefes nefes kaldım.Ne nokta ne virgül sizin klavyenizde yok galiba.Biraz daha anlaşılır cümlelerle yazarsanız anlatmak istediklerinizi daha iyi ifade edersiniz.Son bir şey daha madem ki bu forumu okuyorsunuz eleştirilerede açık olmanız gerekir.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 13:59
 Sevgili Emre ,
 Kurulduğu günden beri  ES ES taraftarı olan bir abin olarak şunu bilmeni isterim. ES ES taraftarı en kötü oynadığın zaman bile seni sevmiştir. Profesyonel bir futbolcu olarak aleyhinde söylenenleri duymayıp, görmeyip, sana olan ES ES taraftarının sevgisiyle ES ES i hatırlamalısın. Unutma bu taraftar seni izlemeye devam edecek ve gelecekteki başarılarından kendine pay çıkaracaktır.
 Umarım bundan sonraki yaşamında başarılı ve mutlu olursun. Senden hep bizim Emre toraman diye bahsedeceğiz.
since1965
Yukarı
ETORAMAN Liste gör
Yazar

ersin
Yer: ANKARA
  Alıntı ETORAMAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 13:42
Kendisi ilk yarı 8 hafta takıma dönmüştür nedeni haddime değil söylemek söylemekde yanlış olur zaten fakat şundan emin olsun es-es taraftarı bunun nedeni Emre TORAMAN veya onun performansı değildir bütün açıklamalarıma dikkat ederseniz artık bu kulupte oynamayacağı aşikar olan emre toraman ın kardeşi olarak değil es-es i hakikaten sevmiş bir ersin toraman olarak uzun yıllar bu forumda sizlerle yazmak istiyorum sadece hakaretlere bütün es-es taraftarları gibi tepki gösteriyorum başka futbolcuyada hakaret edilse yanlış olduğunu burada söylerim
motta Liste%20gör
Yazar

cüneyt
Yer: Turkey
Online Durum: Online
Mesaj%20seçenekleri Mesaj seçenekleri   Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct%20Link%20To%20This%20Post Tarih: Bugün saat 01:29

tesekkur ederız hızmetlerın için , allah yolunu acık etsin . kadro dışı kalması isabetli karardır.sevmek sevılmek , ıyı ınsan olmak ayrı bısey futbol duygusallık ayrı seyler.

bak mesela medeni bi tavır beğenmiyor istemiyor olmak taraftarlık hakkıdır istemiyor olabilirsin ama kimseyi aşşalamaya kimsenin hakkı yok tavrım buna.
ES-ES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 02:15
Alıntı yapılan ETORAMAN

arkadaşlar bu adamın yorumları yüzünden yaklaşık 1 sene beklediğim üyelik sürecini bitirdiğim gün site yöneticisinden uyarı aldım ama bende onları bu adamlara dur demeleri konusunda uyardım sonuçta abimin ayrılmasına rağmen bende en az abim kadar bu klübü sevdim taraftarının içtenliğine hayran kaldığım için abim ayrılmasına rağmen sizlerle birlikte olmak mümkün olduğuncada desteklemek derdindeyim BURSASPOR maçı emre toraman ailesi bütün camia için şok etkisi ve üzüntü  yarattı anlık tepkiler ve yakarışlarda normaldi fakat bunların içinde kin duygusu besleyen adamların hedef tahtası değildir emre toraman bunu yazan arkadaşın ne birikimi var çok merak ediyorum kendisi hangi baltaya ne kadarlık bi SAP olabilmiş bunuda o bahsettiği vasıfları görmek  istiyosa REAL MADRİD i tutar 100 milyon euro verilen topçuları hayran hayran alkışlar ispanyolcası varsa yorumda yapar ayrıca kültürü ben yazınca duygusal diyolar alakası yok böyle lakait ve kindar yazı yazan adamlara sesleniyorum sizlere en güzel cevabı yine bu forumlarda %90 oranındaki aklıselim taraftar grubu cevap verecektir TORAMAN %99 bu klüpte oynamicak bakalım hedefinizde kim olacak yeni sezon günah keçisi kimleri o büyük burnunuzLa beğenmeyeksiniz.lütfen söylediklerimi aklıselim olan aklıselim eleştiren insanlar üzerlerine alınmasınlar sadece üslup edep bilmeyen çok küçük hatta KÜÇÜCÜK bir kaç kişi  için yazdığım şeyler bunlar.

olayı anlayışla karşılıyorum sonuçta kardeşisiniz ama neden kendisi bu sene ilk yarı oynamamıştır, ikinci yarı neden sözleşmesinde değişikliğe gitme yoluna sıcak bakmıştır. emre toraman hevesle istekle oynuyor olablir ama artık bu klübün hedeflerine göre oynayamayacağı bellidir. bu yüzden kan değişimi hem kendisine hemde EsEs e faydalı olur.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:35
Alıntı yapılan tarık26

Alıntı yapılan Özer

Emre Toroman'la bundan 2.5 yıl önce tanıştım..Kız Arkadaşımla Espark'ta otururken..Ömer Ateş'le birlikte oturuyormış arka masada...Farketmedim  ! Biraz zaman geçti Kız arkadaşım arkada oturanlar sanırım Eskişehirspor'da oynuyorlar dedi..Daha der demez hemen döndüm..Emre Abi'ye hatta kolum çarpı..Özür diledim falan..Kısa bir muabbetimiz oldu...Tanıştık falan orda bitti yani...Kendisi Çok kaliteli bir insan...Umarım gideceğin kulupte başarılı olursun  Emre Abi...
Kardeş Espark açılalı 1,5 yıl oldu.Emre Abi'nde 2008 de katıldı takıma.Kız arkadaşın aklını başından aldı galiba.Big%20smile
Pardon hocam yıllar karıştı bank Asya'dan çıktığımız yıl:) Yani 1.5 yıl gibi bir zaman zarfı olmuş..
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:32
Alıntı yapılan Özer

Emre Toroman'la bundan 2.5 yıl önce tanıştım..Kız Arkadaşımla Espark'ta otururken..Ömer Ateş'le birlikte oturuyormış arka masada...Farketmedim  ! Biraz zaman geçti Kız arkadaşım arkada oturanlar sanırım Eskişehirspor'da oynuyorlar dedi..Daha der demez hemen döndüm..Emre Abi'ye hatta kolum çarpı..Özür diledim falan..Kısa bir muabbetimiz oldu...Tanıştık falan orda bitti yani...Kendisi Çok kaliteli bir insan...Umarım gideceğin kulupte başarılı olursun  Emre Abi...
Kardeş Espark açılalı 1,5 yıl oldu.Emre Abi'nde 2008 de katıldı takıma.Kız arkadaşın aklını başından aldı galiba.Big%20smile
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:29

tesekkur ederız hızmetlerın için , allah yolunu acık etsin . kadro dışı kalması isabetli karardır.sevmek sevılmek , ıyı ınsan olmak ayrı bısey futbol duygusallık ayrı seyler.

Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:23
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
ozgurbayir Liste gör
Yazar

Özgür
  Alıntı ozgurbayir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:21
keşke kalsa tekrar o formayı giyse
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
  Alıntı pepino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2009 saat 01:21
Emre Toraman'ı aratmayacak bir orta saha alınır umarım
sevdan bir ateş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır