eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 1.Hafta İstanbulspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 26>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 13:06
Alıntı yapılan Stark

Alıntı yapılan akahraman57

Alıntı yapılan Güray26ES

Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık

Bofinin de birçok maçta ne hatalı goller yediğini unutmadık. Kaleci oynaya oynaya iyi olur. Kayacan benim gözümde kaleci değil ne demek. Bu bir hakaret.Ayıp oluyor renktaş

Daha hatalı gol yemeden demediğinizi bırakmadınız 1 maç oynadı ya daha insaf , sanki klübün transfer yasağı yokta kaleci alabileceğiz.Duyarlı olmak durumundayız.

10 Kayacan 1 Boffin etmezzzz.. Ama yapacak bir şey yok bir şekilde idare edeceğiz.. Belki oynadıkça daha iyi olur diyeceğiz.. Dün kafayı yicektim, yaptıkları delirtti ama napalım ne diyelim..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 12:48
Bu takım gol yemezse şaşırmak gerek renktaşlar yediğinde değil . Suçlu bulunacaksa maçta bu defans bloğu değil orta ve ön bloklar . Hatta ve hatta kanatlar özellikle Erkan'ın olduğu kanat.Orta sahanın hali ortada +35 yaş oyuncularla hem beklere yardım etmesini beklemek hem asıl yapması gereken arka ve ön blokla bağlantıyı kurması imkansız . Bu yüzden önümüzde ki maçlar da ya daha genç 90 dakika bunu kaldırabilecek oyuncularla çıkacaksın ya da Erkan ile Ofoedu'yu ikna edeceksin yardım etmeye . Yardımdan kastım sadece o bölgeye kadar gelseler yeterli . Kanatlardan sürekli atak yedik Manisa maçı da farksızdı bu maçtan . Umarım hoca bu sorunu görüyordur ve çözüm bulur gerekirse deplasmanda Ofoedu veya Erkan'dan feragat edip daha defansif Bilal-Kaan ikilisi ile başlayabilir .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
Yer: Eskişehir
  Alıntı Stark Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 12:07
Alıntı yapılan akahraman57

Alıntı yapılan Güray26ES

Şimdi günah keçisi olucam ama demeden duramam daha öncede dedim 10 Kayacan 1 Boffin etmez ne gereksiz hareketler yaptı degaj da atamiyor kimse bana frikigi çıkardı yan tıpta iyi demesin Kayacan bana hiç güven vermiyor benim gozümde kaleci değil gönül isterdi 3 puan ile dönelim ama gene 4 dk da saçma iki gol laubalik 1 puan aldık

Bofinin de birçok maçta ne hatalı goller yediğini unutmadık. Kaleci oynaya oynaya iyi olur. Kayacan benim gözümde kaleci değil ne demek. Bu bir hakaret.Ayıp oluyor renktaş

Daha hatalı gol yemeden demediğinizi bırakmadınız 1 maç oynadı ya daha insaf , sanki klübün transfer yasağı yokta kaleci alabileceğiz.Duyarlı olmak durumundayız.
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 11:48
Alıntı yapılan crales

İstanbulspor bu ligin en mütevazı takımı ve yenisi oturmuş kadromuz öne geçmesine rağmen yenemiyorsa şampiyonluk felan hikayedir

Bu istanbul çok can yakar. Kaliteli ve tecrübeli oyuncuları var. Mesela Halil çolak. Yabancilari da gayet iyi.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 11:39
Alıntı yapılan Güray26ES

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 11:01
Şimdi bırakın kayacanı Felix filan sen kombine aldın mı onu söyle bana
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 10:36
Yeni yönetim oluşumu,sezonu geç açmamız,kadro oluşumu,teknik direktör gecikmesi gibi etkenleri de göz önünde tutarsak hazır değiliz ama özellikle

-Kale ve ön defans  ÇOK daha iyi olmalı,
-Forvet kanatları kanat defansına yardıma gelmeli,
-Oyun kurup oyunu yayma gelişmeli

Dünkü maçta gözlemleyebildiklerim.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 09:49
Dün maçın tamamını izledim. Ofoedu, bruno hazır değil Erkan da biraz daha form tutacaktır. Hasan Ayaroğlu'potansiyeli var. Hasan Hüseyin'in ise orta sahada yalnız kaldı biraz. Sergen yalçın kanatlardan etkili hücumlar geliştirmeyi hedeflemiş, özellikle Kaan-Erkan işbirliğini kullanarak. Erkan ile Ofoedunun defansa kısıtlı katkısı ile kanatlarda zaman zaman açık verdik İstanbulspor maçında. İkinci yarının ilk 15 dakikası İstanbulspor çok etkili oldu sonra bu etkinliği kırmayı başardık.
Takımın esas sıkıntısı Kayacan, Felix, Akaminkonun topu oyuna sokması. Felix biraz daha soğukkanlı olmaya çalıştı ancak özellikle orta sahanın da boşa çıkıp top istemediği durumlarda hatalı paslar ile pozisyonlar yedik(Maçın başında akaminkonun kaptırdığı top, felixin sarı kart gördüğü pozisyon ...). Bu noktaya dikkat edilmeli hürriyet ile birlikte hasan hüseyin de defansa gelip oyun kurulmasına yardımcı olmalı.
Felix dar alanda başarılı müdahaleleri de yerinde ancak geniş alanda özellikle de defanstan topla çıkarken baskı yediğinde sorun yaşayabilir.
Genel olarak takımın hazırlık durumu ve diğer koşullar değerlendirildiğinde sinyallerin olumlu olduğunu söyleyeblirim. Eğer takım savunmasını oturtabilirsek, hucüm gücümüz yeterli ligde iddialı olabiliriz.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 08:35
Dün akşam takımı hiç hazır görmedim. Bunda nispeten yaşlı kadronun sıcak havadan etkilendiğini düşünüyorum. İyi ki İstanbulspor gibi mütevazi bir takımlaydı ilk maçımız. Zamanla lige ağırlığımızı koyabiliriz. Gözüme takılan en önemli eksiklikler ise defans evlere şenlik Kayacan ve Felix canlı bomba adeta. Bekler koridor. Bir de Aykut neden oyuna alındı çözemedim. Neyse ilk maç ilk puan diyelim. Lig uzun defans toparlarsa iddialı duruma geçebiliriz.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2017 saat 08:23
Şunu idrak edin artık zor günler geçiriyoruz...Birileri fedakarlık yapmasa şu an elimizde oynatacak doğru durust adam bile kalmayacaktı..Bu şartlar altında 10 puan onde sampıyon olmamızı bekleyen varsa yanılıyor.Bu yonetime futbolculara destek verip duzluge çıkma sezonu bu sene..Eğer bunu beceremezsek bırakın bu sezonu 6-7 sezonu unutun onumuzdeki..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır