eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 27.Hafta Eskişehirspor - Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 45>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
Online Durum: Offline
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 23:06
Alıntı yapılan curva_sud

Maçın adamı toptoplayıcı kardeşimiz Arda Okumuş aferin sana!!

Fevzi Eskişehirimize gelirken g.t korkusuyla gelmiş belliydi, top toplayıcı kardeşimize yürekten tebrikler,kalecinin ona el kol hareketi yapması ayıp ya , zaten kaleci fevzi futbolcu değil oyunculuk yapması gerekiyordu bir pozisyonda kurbağa gibi zıplamaya başlamıştı,zaman çalmaya başlarken attıkları golden sonra havalara girdi.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 22:33
Göztepe maçına 1 saat kala girdiğimde kazanacağımızı hissetmiştim ; stadın ambiansı o kadar iyiydi ki skora da oyuna da yansıdı . ADS maçına ise stada girdiğimde yine 1 saat vardı maça . Ruhsuzluğu hissettim bekleyeyim dedim , 30 dakika kala futbolcuyu çağırırkenki ruhsuzluk futbolcuya da yansıdı . 2-2 iken yapılan panik olmasa belki kazanabilirdik . 2-1 iken bile ADS liler bulduğunu taça atıyordu biz onların paniklemesini kendimiz de panikleyerek yok ettik. Kötü bir hafta sonu oldu akabine kötü bir hafta içi bekliyor bizi. Tek teselli Sivas'ın yarın puan kaybetmesi olacak...
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
ferdi26 Liste gör
Yeni Yazar

Ferdi.
  Alıntı ferdi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 22:12
Alıntı yapılan Waddle

Alıntı yapılan yasin333

Adamlar iyi bağırdı yoksa stadın her yeri aynı akustiğe sahip.Bizim güney kale arkası bağırmıyor fazla.Maraton iyi gayet.Maraton bağırınca iyi ses çıkıyor.Ads liler birde yüksek tonda bağırdı.Artık kendilerini bize göstermek için midir bilmem.Biz bestlere hep düşük ses tonuyla giriyoruz.

Stadın akustiğinin heryerde aynı olduğu fikrine katılmıyorum, çatıya yakın yerler daha iyi akustiğe sahip, alt katlar çatıya uzak olduğu için ses dağılmaya müsait, 1000 kişilik grubun sesi çatıya da yakın olunca daha iyi çıkıyor, oraya sağlam gelen her tribün grubu sesini duyurur. Bizim onları bastırmamızın tek yolu maraton üstün sağlam bağırması ama bu maç çekirdekçi tayfa maraton üstü seçtiği için oradan hiç katkı alamadık. Aslında benim önerim kuzey üst ve güney üst köşelere 500'er kişi yerleştirebilsek sağlam bağıran tayfalardan her gelen rakibe aynı şekilde karşılı verip onları bastırabiliriz ama üst tribünlere bu kişilerin girmesi için yönetimin bu gruplara o yerleri açması lazım!

Göztepe ve Adana Demir maçlarında batı alt 107 blokta maçı takip ettim. Deplasman taraftarının bulunduğu yere yakın olmam nedeniyle göztepe maçında en güçlü tezahüratımızı yaparken bile seslerini duydum. Beni inanılmaz derecede rahatsız etti. Waddle nickli arkadaşımıza katılıyorum. Üst katlarda yapılan tezahürat daha çok hissedilmekte.

Yalnız Adana Demir maçında batı tribunu tam bir rezaletti santrayla üçlüye bile girmedik. Hayatım boyunca gördüğüm en ölü tribundu. Bunda göztepe maçında gelen cezanın buyuk rolu olduğu aşikar. İnşallah sezon sonuna kadar böyle bir faciayla tekrar karşılaşmayız.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 21:57
Önce Göztepe galibiyeti ardındanda deplamda Bandırma'dan alınan 3 puan ile hepimiz Eskişehirspor'un Adana Demirspor'u da rahat yeneceğini düşündük. Hatta hafta içinde Mustafa hoca bile basın toplantısında gayet rahat görüntü verip açıklamalarda bulundu. Hatta fikstür avantajından bahsedenler bile oldu... Ama maç oynanmadan kazanılmıyor. İşte dünkü Adana Demirspor maçı...

Ligte orta sıralarda yeralan Adana takımı dün Eskişehirspor'a kök söktürdü. Öncelikle 1 puan için gelen mavi şimşekler uyunmul bir defans anlayışı ile önce Es-Es'i durdurup sonrada etkili oyuncusu Pote ile gol aradı. Nitekim bu taktik Adana'da tuttu.

Peki Eskişehirspor ne yaptı.

Her nekadar  kırmızı şimşekler maça iyi başlasada 6'ncı dakikadaki Erkan'ın karşı karşıya kaçırdığı gol belkide kader anıydı. Bu pozisyon gol olsa rakip erken golle dağılabilir, kırmızı şimşekler ise golün verdiği rahatlıkla daha etkili olabilirdi. Ama olmadı. 

Eskişehirspor rakibi karşısında inanılmaz bireysel hatalar yaptı ki rakip 4 değil daha fazlada gol atabilirdi. 

İlk maçta sakatlandığına sevindiğimiz Pote dün 3 gol atarken maalesef bu oyuncuya hiç bir önlem alınmaması dikkatlerden kaçmadı. Tamam yenilebilirsin ancak şampiyonluğa oynayan takımın evinde tamda istim üzerindeyken 4 gollü mağlup olması hiçde iyi olmadı. 

Yenilgi dünyanın sonu değil. Şampiyonluk trenide kaçmış değil. Önemli olan Denizli ve ekibinin bu mağlubiyetten çok önemli dersler çıkarması... 

Dün maçın devrearasında anında hamle yapıp skoru değiştiren Denizli hocadan 2-2'den sonra Ramazan hamlesini de beklerdim. Ancak Mustafa hoca ıskarla bekleyi son dakikalarda Murat tercihini kullandı. 

Gelelim futbolculara... Özellikle hücum hattında çok şey beklediğimin kaptan Erkan, Ofoedu ve Bruno neden bu kadar etkisiz anlayamadım. Ya defansa ne demeli. Son haftalarda öve öve bitiremediğimiz defans hattındaki oyuncular umarım dünkü maçı gözönüne alıp bir daha aynı hatalara düşmez. 

Evet yenildik hemde farklı. Ama ben bu takıma inanıyorum. Ve herkesinde inanıp destek olması gerekli. Çünkü bu sezon Eskişehirspor'un tek çaresi var o da şampiyon olmak. Sezonu bu oyuncularla tamamlayacağımız için hepimizin bu takıma güvenmesi gerekli.

Haber kaynağı: İstikbal
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 21:32
Maçın adamı toptoplayıcı kardeşimiz Arda Okumuş aferin sana!!
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 21:26
Alıntı yapılan yasin333

Adamlar iyi bağırdı yoksa stadın her yeri aynı akustiğe sahip.Bizim güney kale arkası bağırmıyor fazla.Maraton iyi gayet.Maraton bağırınca iyi ses çıkıyor.Ads liler birde yüksek tonda bağırdı.Artık kendilerini bize göstermek için midir bilmem.Biz bestlere hep düşük ses tonuyla giriyoruz.

Stadın akustiğinin heryerde aynı olduğu fikrine katılmıyorum, çatıya yakın yerler daha iyi akustiğe sahip, alt katlar çatıya uzak olduğu için ses dağılmaya müsait, 1000 kişilik grubun sesi çatıya da yakın olunca daha iyi çıkıyor, oraya sağlam gelen her tribün grubu sesini duyurur. Bizim onları bastırmamızın tek yolu maraton üstün sağlam bağırması ama bu maç çekirdekçi tayfa maraton üstü seçtiği için oradan hiç katkı alamadık. Aslında benim önerim kuzey üst ve güney üst köşelere 500'er kişi yerleştirebilsek sağlam bağıran tayfalardan her gelen rakibe aynı şekilde karşılı verip onları bastırabiliriz ama üst tribünlere bu kişilerin girmesi için yönetimin bu gruplara o yerleri açması lazım!
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 19:15
Maçın en kötüsü "doğu tribünüydü"
5 bin kişiyi sakaryaya küfrettirip ceza almasını sağlayan tribün lideri yine oralarda sessizce maç izledi.. ilk 5dk ve gol olunca amigo olmadan da taraftar gaza gelir zaten.. gol yediğimiz anlarda dakikalarca sessiz kaldık
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 19:09
Biz geriye düşmeyeceğiz arkadaş. Sonra kazanamıyoruz. Öne geçersek de maçı alıp götürüyoruz. Oynat Semih'i ilk 11 de. Atsın golünü, rahatlatsın takımı. Sonra yoruldu mu sokarsın kibar buruno yu. Ramazan'ı oynatmamak futbola hakaret. Sezon sonuna kadar da Tarık'ı oynatıp, Bilal'i mecburi durumlarda oyuna sokacaksın.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
tg.26 Liste gör
Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı tg.26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 17:56
Ne yazık ki takım olarak kötü oynadık.
Kalede yapacak birşey yoktu gollerde.
Defans bu maç tam anlamıyla herkes kötü oynadı.
Ortasaha Hasan-Hürriyet-Dorukhan iyi oynadı özellikle Dorukhan iyi oynadı ilk golün pasını verdi, ikinci golde faulü aldırdı devamı korner ve gol oldu. İkinci golden sonra Hüseyin yerine Ramazan girebilirdi. Kanatlarda Erkan ve Ofoedu ikiside kötü olunca kapanan rakibi açmadık.
Forvet Bruno çok kötü oynadı top alamadı bir türlü geriye geldi fakat olmadı, Semih biraz hareketlilik getirdi fakat diğer oyuncular ne yazıkki ayak uyduramadı.

Sonuç olarak bugün takım ve tribün olarak kötüydük umarım bu son olur sezonun ilk yarısındaki gibi Malatya maçı ile çıkışımız olur.
EsEs
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2017 saat 17:21
Çok kart görmesinden şikayet etsekde ramazan olmayınca rakibi ısıran rahatsız eden kimse olmuyor.
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,780 saniyede hazırlanmıştır