eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 15.Hafta Eskişehirspor - Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 65>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 11:46
[QUOTE=Adnan26] Maç biteli 2 gün olacak ama hala kendime gelemedim...

Kısaca analizim:

- kale arkası taraftarımız muhteşemdi. Maratonla çok iyi uyum içinde hiç susmadan takıma destek verdiler.

şöyle söyleyım tartısmasız suan superlıgınde tffnınd een iyi taraftarı bızlerız. 90 dk butun trıbunler oturmadan desteklıyor ayrıca 19-20 bın taraftar maca gelıyor suan superlıgte böyle bı durum yok mac secıp gelen 3 ezıkler dısında. bjk taraftarıda zaten suspus olmuslar taraftarı yok etmısler. bursaya gelırsek dun görduk 10 bın kısı zor vardı ilk 5e oynayan bır takımın taraftarı..

sadece eses
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 11:08
Alıntı yapılan müfitkabal

<FONT style=": #000000">Alpay Hoca dün hatalar yaptı...mesela Semih ve Bruno ikilisi yanlıştı...bunlardan sadece birisi ile başlamalıydı maça...ayrıca Meye oyuna girecek oyuncu değildi...yine sahanın en iyilerinden Hürriyet çıkmamalıydı....v.s.bizimkisi birazda testi kırıldıktan sonra yol göstermek gibi birşey...Alpay Hoca nın malesef kredisi bitti vede acilen taze bir kana ihtiyaç var...benim için esas sorun hoca değişikliği değil, işin altında malesef bazı acı gerçeklerde gün yüzüne çıktı...

bu takım genel olarak ligin tepesindeki takımlara (Malatya hariç) yenilmiş...Göztepe ye...Sivas a...vede Denizli ye...
yine bu takım ligin orta sıralarındaki takımlar ile berabere kalmış...Ümraniye...Bolu...Urfa...ve Manisa...
ve yine bu takım alttaki takımları ittir kaktır yenmiş...

yani tabloya bakınca şu gerçek ortaya çıkıyor biz öyle aman aman da bir takım değiliz...6-0 yendiğimiz Mersin maçında bile ilk gole kadar Mersin bize nefes aldırmadı vede 2 net gol kaçırdı...yine geçen hafta sonlardaki Samsun son 15 dk. bize nefes aldırmadı vede neler kaçırdı neler...bu takım resmen 3-4 tane kaliteli oyuncunun (Boffin...Hakan...Erkan...Semih) kişisel çabalarıyla birşeyler yapıyor (tabi onlarda gününde olurlarsa)...

Uğur İnceman dan stoper...Hasan Hüseyin ve Kaan Kanak tan orta saha...Meye den de bir bok olmazzzzzzzzzzzzzzz...

3-4 haftadır Malatya ve Bolu nun lastiğinin patladığını söylüyorduk...dün bizimde lastiğimiz patladı ve takke düştü kel göründü...dün biz Denizli ile sabaha kadar oynasak inan maç 5-6 olurdu...çünkü Denizlispor bizi resmen çok iyi etüd etmiş vede yukarıda saydığım zaaflarımızı iyi değerlendirdi...yani dün takımın başında Alpay Hoca yerine bir başkasıda olsa sonuç çokda farklı olmazdı....ama bu gerçek Alpay Hoca nın kalmasını sağlamaz...o artık gitmeli...

lafın özü eğer ilk 2 de şampiyon olmak istiyorsak bu takıma 4 tane direk oynayacak adam lazım...yoksa bu takım zaten ilk 6 ya kalır ama ilk 2 bu kadro ile bence çok zor...

Dikkate alınmaya değer bir yazı bence...
Eğer korkulu rüya görmek istemiyorsak devre arası kaliteli takviye şart...

Yine de kaliteli bir ekibiz aslında... Alttaki linkteki transfermarkt verilerine göre ligin en değerli 20 oyuncusundan 6'sı bizim takımda... En değerli 3 oyuncunun 2'si bizden... Ancak, dediğiniz gibi eksik mevkilerimize de tedbir alınması şart...
http://www.transfermarkt.com.tr/1-lig/marktwerte/wettbewerb/TR2
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 10:23
bu takım içerde ve dışarda samsun macı gibi oynamalı daha defansif yani freni boşalan kamyon gibiydik ve duvara tosladık bırakmak yok
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 23:17
Alıntı yapılan ouzhannov26

Semih'e haksızlık yaptığını düşünüyorum ya siz?

1.)Semih'e büyük haksızlık ve hakarettir, onu rencide edici bir harekettir.

2.)Kendisi ile çelişmektir.

İkinci madde, birinciden daha da acıdır.

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 21:24
Maç biteli 2 gün olacak ama hala kendime gelemedim...

Kısaca analizim:

- kale arkası taraftarımız muhteşemdi. Maratonla çok iyi uyum içinde hiç susmadan takıma destek verdiler.
- pazar günü bizim kabul günümüzdü ve herşey ters gitti. Ama asıl sorun galiba hocamızın tecrübesizliği.
- Semih Meye değişikliğini anlamış değilim
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 21:13
Alıntı yapılan latilES

Alıntı yapılan Elbruz

Alıntı yapılan latilES

Taraftarda da tık yok.
Maçı ben de şehir dışında tv'de seyretsem aynısını söylerdim belki ama kazın ayağı öyle değil, ben de Afyon Şuhut'ta yaşıyorum tabi iki adım yer ama millet bu stada bu fiyatlarla şehir içinden gelmiyor. Ben 65 yaşında babamı da alıp geldim maça, böyle şahane bir ortamda bu kadar salak saçma bir oyun ve ilk yarıda yenen iki gol görünce bizim de tribünde bağırasımız gelmiyor. Yine de ikinci yarı artık geri çevirelemeyecek dakikalarda stat çok inledi, 70-80. dakikalarda bile tüm tribünler VIP dahil tezahürattaydı. Sahadakiler ve asıl kenardaki bir zahmet hakkını verecek bunların. Bırak 1. ligi süper ligde böyle destek bu tribün Anadoluda yok. Anadolu diyorum İstanbulluların sayısı çok güç ellerinde onları kıyasa sokmuyorum o sayı güç bizde olsa oluru belli.

Engin kardeşim sen beni yanlış anlamışsın. Taraftarımız bugün de her zaman ki gibi muhteşemdi. Ben maç sonunda Alpay istifa diye tezahürat edilir diye düşünmüştüm ama hiç tepki yoktu.(varsa da tv den duyulmadı) Bunun için taraftarda da tık yok dedim.

E sen şimdi bu kadar kısa cümle kurunca insan öyle zanneder. Smile Doğru Alpayı protesto etmedik. Alpay krediyi çoktan tüketti de yensek lider olabileceğimiz bir hafta ve iyi kötü mücadele olunca ve asıl da adamın nasıl şartlarda geldiğini ve kulübün içinde olduğu ileri maddi sıkıntıyı bilince hocayı protesto etmek bize yakışmazdı. Yoksa biz tribünde her tuhaf oyunun ardından kendi aramızda Alpayla olmaz yürümez sezon bitmez diye konuşup durduk.
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 20:44
Semih e tabiki de haksızlık yaptı hoca dorukhanla başlayıp semihi 2.yarı hasan hüseyini çıkarıp alıcaktı skor durumuna göre çünkü öyle pozisyonlar oldu ki semih olsa o pozisyonlar içinde olur 2 de gol atardı bence .
AnTiBiZaNs
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 15:47
Alıntı yapılan ouzhannov26

Resmen Hoca saçmaladı. Hocanın taraftar içindeki kredisi zaten bitikti, yaptığı değişiklikle takım içinde de kendini bitirdi ama farkında değil.
Her Zaman ESES
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 14:39
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2016 saat 14:18
Biz efsane Denizli maçı diye anlatırken artık onlarında efsane Eskişehirspor maçı oldu. Kendi sahamızda ilk yenilgiyi 3-0 ile tattırdılar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır