eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ömer Şişmanoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
çapkınkuş Liste gör
Yazar

Onur
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı çapkınkuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2015 saat 13:27
Bu adamın Emre'den ne fazlası var anlamıyorum.Kesinlikle yollanmalı.
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2015 saat 13:19
takım bu kadar zor durumda adamın 3 tane sarı kartı var 15 dakika kala maça giriyo 4 üncü sarıyı görüp bi taraflarını gezdirmek için adamı arkadan çekiyor, böyle adamları bu takımda tutarsan her sene düşmeyelim diye dua edersin, böyle laubali g.tünü başını gezdirme derdinde adamları derhal göndereceksin, eskişehir şu ligte oynayabileceği en iyi takımlardan birisi göndereceksin PTT de oynayacak oraya layık çünkü, böyle disiplinsizlik olur mu? hafta içi funes sakatlansa bişey olsa sana ihtiyaç var ama sen 4.sarıyı görebilmek için oynamamak için adamı arkadan çekiyorsun, yazıklar olsun sana, swnin gibi bi adamın bonservisini 100 tl ye verseler almam o parayı çöpe atmam
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 23:52
Adam aylar sonra döndüğü ilk maçta golünü atmış daha ne yapsın? Batuhan gibi ben Eses kaptanı olacağım deyip, tribünlere oynayıp sonra kaypaklık mı yapsın?

Oyunuyla hep yalnız kalan Funes'i çok rahatlattı...İnşallah her maç formunu artıracak ve üstüne koyacak...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
Yer: Turkey
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 17:56
çok ayıp bazı arkadaşlar takımda gol atıp galibiyet te pay sahibi olan arkadaşlara çok çirkin şeyler yazıyorlar, bu kişilerin EsES li olduklarından şüpheliyim.Ayrılma,bölünme,kötüleme değil sonuna kadar destek zamanı olduğu da kesinkes unutulmasın.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 14:36
Bizi sevmesini istemiyoruz. İşini yapmasını istiyoruz. İşini yaptı alkışı aldı. Aşk böcüğünün Dubai tatilini bize tercih etmesi bu maçtaki faydasını gölgelemez. Nikahımıza alacak değiliz. Sezon sonu istemiyorsa gider.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 11:53
Alıntı yapılan ypeker

Saçma sapan eleştirilerle moral bozup şu güzel maçın sevincini bile hazmedemeyenler var ya... Yok artistlikmiş. neymiş... Ömer genç, fırsatçı, iyi yer tutan, süratli ve zeki bir futbolcu. Takım oyunu olduğunda şimdiye kadar oynadığı maç sayısına bakıldığında gol sayısı da önemli. O da yeni sakatlıktan çıktı. İnşallah takımda tutabiliriz.

Saçma sapan dediğiniz bir eleştiri ise şayet sizde takılmayın moral bozmayın. Yazdıklarımdan hazımsızlık çıkarımı yaptıysanız pek de diyecek bir şey yok zaten. Ön yargılarınız ve siz özgürsünüz!
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 11:42
Bu adam esesimizi gram sevmiyor.Gol sevinci bile bana itici geldi.Defolup gitsin istanbula...
Diren ESES...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 11:31
Saçma sapan eleştirilerle moral bozup şu güzel maçın sevincini bile hazmedemeyenler var ya... Yok artistlikmiş. neymiş... Ömer genç, fırsatçı, iyi yer tutan, süratli ve zeki bir futbolcu. Takım oyunu olduğunda şimdiye kadar oynadığı maç sayısına bakıldığında gol sayısı da önemli. O da yeni sakatlıktan çıktı. İnşallah takımda tutabiliriz.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2015 saat 11:19
Alıntı yapılan AlargA

Bu adam gelecek ve oynayacak ya şimdi; En çok, "takımın durumu ortada, ihtiyaç var, birlik olma zamanı..." diye, yaptığı disiplinsizliği sineye çekmiş taklidi yapacağız ona yanıyorum.

Geldi oynadı golde attı ve sonra kayboldu maçta. Bütün stat da alkışladı. Birçoğunuz bana kızabilir ama bence devre arasında ki ciddiyetsizliği sebebiyle bir "uyarı" verilebilecek maçtı tamda. Gol attığına sevindim, çünkü takımım galip geldi. Hepimizin istediği bu. Ancak yanlışında burada sayfalarca eleştirip gol atınca "Ömeeerrr" diye bağırıp, çıkarken alkışlamak; işine gelince arkasından konuştuğu adamların bile yalakalığını yapmaya benzedi.

Ben dün akşam taraftardan net bir duruşla en azından gol olunca anons ile "Şişmanoğluuu" denildikten sonra sessiz kalmasını, ya da Eskişehir diye bağırmasını beklerdim. Hiç olmadı oyundan çıkarken alkışa lüzum olmadığını görmelerini isterdim.

Ömer'e kızgınım. İşini yapsın, golünü atsın. Ama ekstra sevilecek bir durumu yok benim için. Zira maç içinde de tel tel döküldü. Golden sonra ısrarla, bir arkadaşını çağırıp ayağını sildirme tarzı hareketini de, kafamda bencil tavırlarıyla birleştirince bana itici bile gelmeye başladı. Bu kadar artist olma çabasına lüzum yok!
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2015 saat 16:15
Ömer kendine oynuyorsun...

birinci golde musait poozisyondaki sezere topu vermedin vurmak üzereyken top tokodan sezere geldi ve gol oldu

yine rakibi eksik yakaladığımız bir atakta kaana versen gol olurdu ama sen bana versinler ben gol atayım diye kaan yerine daha gerideki (sanırım funesti )funese verdin pozisyon gitti

ezdiğin toplar bencil vuruşların attığın golu bende gölgeledi
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır