eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15.Hafta Kayserispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 47>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Online Durum: Offline
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 07:25
sanki sezgin biraz ağır kaldı gibi oldu.alt sırlardaki takımlardan korkacan adamlar maçlara çok acayip motive olurlar. kazanmak zorundalar yoksa onları neler beklediğini bilirler. kısacası alınan sonuç normal diego o hatayı yapmasaydı şans eseri 3 puanlada dönmüş olabilirdik...üst üste 2 kayser 4 puan iyi bence.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 03:31
Alıntı yapılan SkyPlus

Lütfen arkadaşlar herkes mağlup olacağını düşünüyordu takımın. Ne olursa olsun yenilebilirdik bobo o topu dışarı atmasa şu an farklı şeyler de düşünülürdü. Allah a şükür yenilmedik 1 puan 1 puandır ki hiç de fena değil. Kaçan bi galibiyet var hem de müthiş bir hatadan ama 2 hafta ve kayseride 2 maç 4 puan hiç de fena değil. Sağlık olsun. Biz şimdi son iki maçımıza bakıp 30 puan la bitirelim gerisini sonra değerlendiririz. Tabi önce kupa maçımız var.

aslında dediğiniz gibi 2 kayser deplasmanı arka arkaya 4 puan aldık,

ama takım gerçekten iyi oynamıyor,
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
stare Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı stare Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 03:02
Kamara ya bugüne kadar çok sallamış biri olarak bugün değerini anladım,adam topu enazından rakip sahada tutuyor,o çıkınca oyun bozuldu.ndiaya çok koşan çok güçlü bir oyuncu keşke bugün olsaydı.Bizim bu yıl ortasahamız dökülüyor,forvetleri eleştiriyoruz ama kaç pozisyona giriyoruz ki.ayrıca inanıyorum ki ben bile Tarık tan daha iyi orta yaparım,bunca antraman ne yapıyor bu çocuklar,bilmiyorsan çalışır öğrenirsin..
Yukarı
stare Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı stare Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 02:44
ozguru hayranlikla seyrettim,
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 02:44
Lütfen arkadaşlar herkes mağlup olacağını düşünüyordu takımın. Ne olursa olsun yenilebilirdik bobo o topu dışarı atmasa şu an farklı şeyler de düşünülürdü. Allah a şükür yenilmedik 1 puan 1 puandır ki hiç de fena değil. Kaçan bi galibiyet var hem de müthiş bir hatadan ama 2 hafta ve kayseride 2 maç 4 puan hiç de fena değil. Sağlık olsun. Biz şimdi son iki maçımıza bakıp 30 puan la bitirelim gerisini sonra değerlendiririz. Tabi önce kupa maçımız var.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 02:08
bir de sezgine laf söyleyenler var haklılar da ama karşısında da çok iyi oynayan bisesvar vardı. yiğidi öldür hakkını yeme. açıkçası veysel başlasa çok da farklı olmazdı diye düşünüyorum o kanatta
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 02:04
Alıntı yapılan bravemurat26

ulan erkan 70.dk da giriyosun sahada yoksun bu nasıl iş.tarıka yardım et biraz adama bas be adam

erkan 45 te girmedi mi?
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 02:02
Alıntı yapılan esesfutbol

Alkışlar büyük taraftara

http:///haberdetay/281-alkislar-buyuk-taraftara-.html

ben maçtaydım ve rahat 500 kişi vardık sanırım bu maç başlamadan baya bir önce çekilmiş foto
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2013 saat 23:00
aytac'ın yanına causic'i de koysak; yukunu hafifletiriz. causic bienvenu'nun yerine oynayacak; biz de maclara forvetsiz cıkacagız. zaten goller ortasahalardan geliyor, bienvenu'suz necatisiz takım daha yırtıcı, daha kosucu, daha direncli olur.

ama ya yetenek derseniz? direncli bu takım yeteneksiz derseniz; merak etmeyin 2 kutuk yeteneksiz forvetimizden daha kotu olmazlar.
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2013 saat 22:46
Hoca, Erkan' la Erman' ı oyuna aldığına bin pişman olmuştur. Akıllarını başlarına alana kadar kesilseler yeridir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır