eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tanju Kayhan

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2013 saat 17:16
Futbolcumuz Tanju Kayhan'ın sözleşmesi, karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 22:05
Yanlış hatırlamıyorsam Tanju sezon arası kampında bejekede patlama yapar diye lanse ediliyordu. bejeke sitelerinde de haber olarak payşalımıştı ben hala umutluyum
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 20:24
[QUOTE=sümeres26] tek maçla bir futbolcu hakkında karar vermek futboldan anlamamktır...ben erkan zengin in ilk maçını hatırlarım bu futbolcumu dedim içimden stadda bunu demeyen azdır çelimsiz incecik bacaklar o zaman daha bi zayıftı heralde.. top ayağında tutamamıştı..

[
Açık Türübünün önünde ayağına gelen ilk topa basıp düşmüştü " Bunu nereden buldular " diye kızmıştım
/QUOTE]
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
nahre26 Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 20:21
ben katılmıyorum tanju gerçekten çok yetenekli batuhana verilen şansın %50 sini verirsek inanın kendini gösterecektir faydalı olacaktır
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 13:18
tek maçla bir futbolcu hakkında karar vermek futboldan anlamamktır...ben erkan zengin in ilk maçını hatırlarım bu futbolcumu dedim içimden stadda bunu demeyen azdır çelimsiz incecik bacaklar o zaman daha bi zayıftı heralde.. top ayağında tutamamıştı..
Yukarı
mehmet demirel Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: almanya
  Alıntı mehmet demirel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 13:11
bu adamin böyle olacagi belliydi. cok gerkeksiz transfer. boffin baska birseydi. boffin her macta kendini gelistirdi ama tanju bunu yapamaz. boffin premiere lig oynamis biri. 
https://twitter.com/#!/mehmet_26d
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 12:29
Alıntı yapılan since65

ES ES in "uzman" taraftarları bir maçda Tanju'nun futbolcu olmadığını anladı,tıpkı Boffen'e kaleci değil dedikleri gibi. Hele bi durun bakalım, biraz daha fırsat verin de kararı ondan sonra verin...

Abi bu adam zaten şu mevcut ilk 11 girebilecek durumda değil sen bulmuşsun kupa maçında şans o maçta kendini en iyi şekilde gösteremezsen hangi maçta gösteripte ertuğrul hocanın gözüne gireceksin ki inşallah biz yanılırız da çok iyi performans gösterir Esesimize faydalı olsun bu durumdan üzülmeyiz aksi takdirde mutluluk duyarız
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 11:43
ES ES in "uzman" taraftarları bir maçda Tanju'nun futbolcu olmadığını anladı,tıpkı Boffen'e kaleci değil dedikleri gibi. Hele bi durun bakalım, biraz daha fırsat verin de kararı ondan sonra verin...
since1965
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 11:39
hemn yollayın gıtsın durması zarar
yonetıme destek
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2013 saat 09:59
Sezon arası pilot takımlara gönderilebilir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır