eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 17>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 21:40
Kendine gel oğlum bırakın artık şu İstanbul ayaklarına koy g.. gitsin hepsinin. öncelikle senin hedefin A takıma en kısa sürede çıkmak ve kalıcı olmaktır.. Takip ediyorsundur biliyorum ben 9 yılımı verdim senin oynadığın o sahalarda o deplasmanlarda o gittiğin bindiğiniz otobüslerde 9 yılımı geçirdim bizim hedefimiz tek birşeydi diğer konuların aklımıza bile gelmesi imkansızdı.. o kadar çok oyuncu gelip gitti ki sadece son 5 yıla bak Oktay çok çalış benden bir arkadaş tavsiyesi hedefin doğrultusunda sağlam adımlarla ilerle yoksa harcanırsın bir çok oyuncu gibi aklın başka yerlerde olursa..
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 18:55
Alıntı yapılan eskioğuzeses

@Oktaydnn26 oktay aydın adlı alt yapı topçumuz ve internette yazdıkları..
Oktay Akkoca @Oktaydnn26 Korumalı hesap 11 dk

#FenerbahçeYıkılmaz şampiyonluk için saldır kanarya.

haram olsun buna verilen paralar...hala bu takımda kalırsa bu yönetiminde alt yapı hocalarının

Rezalet !!! Altyapıdakilerin birçoğu aynı durumda ... Dead Yazdıklarının farkında değiller ;YAZIK !
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 17:57
Söz konusu kardeşimiz tek tek herkese ulaşıp özür dilediği ve hatasını anladığını belirttiği için mesajı düzeltiyorum.İnşallah samimidir ve o formayı senelerce taşır..
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 13:38
hakikaten sogudum artık
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 11:51
Soğuttunuz milleti, lig bitsede şu işkencede sona erse.
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 11:01
Trabzon maçı için ayrı motive olsunlar 
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 10:38
Alıntı yapılan esesselcuk

2012-2013 sezonu bitmiştir bizim için artık sadece kupaya odaklanarak o KUPAYI bize getirin...

Belediye, Antep'i yenerse çadır karışır. Önce Trabzon maçı sonra kupa.
kalender
Yukarı
esesselcuk Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk ÖZCAN
  Alıntı esesselcuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 03:24
2012-2013 sezonu bitmiştir bizim için artık sadece kupaya odaklanarak o KUPAYI bize getirin...
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2013 saat 01:59
Futbolcuların hiç birisine kızmaya gerek yok. Adamlar sonuna kadar haklı. Hiçbişekilde paralarını alamıyorlar.Verilen hiçbir söz tutulmuyor, imza attırırken verilen vaadler,imzalanan kontratlardaki maddelerin hiçbiri gerçekleşmiyor. Ee futbolcu napsın 3 maç oynar 5 maç oynar ondan sonra ? Futbola gelince profesyonel değillermi diyoruzda paraya gelince niye öle demiyoruz? bu kulüpte kimin parası kalmış diyoruz ? veyahut neden yönetim yerine paralarını alamayan futbolcuları sorguluyoruz? herşey 4*4 lük müş gibi futbolculara kızıyoruz. Bende soruyorum şu kulupte 1 tane adam gibi yürüyen iş gösterin, 1 tane aksamayan yön gösterin? Cevap belli tabikide YOK.
Herşeye rağmen yine iyi dayanıyorlar.Onların yerine kendimi koyuyorum ben olsam 1 dk. durmam tff ye uefaya şikayet eder sözleşmemi fesih eder çeker giderdim.Aynı kris boyd'un yaptığı gibi.
Kalkıpta futbolculara niye kötüsünüz niye isteksizsiniz niye oynamıyosunuz diye sormak çok absürt olur.Ondan önce yönetime sormak lazım okadar gelen trilyonları naptınız diye
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Estolga Liste gör
Yazar

Tolga
  Alıntı Estolga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2013 saat 00:57
Alıntı yapılan matt

Bugun benim icin bir milat.
Artik Alper gitmis, Diego kalmis, takim kampa girmemis, umurumda degil.
Su taraftara gosterdiginiz tepkinin aynisini hakemlere gosterseydiniz keske.
Size yapilan haksizliklar karsisinda hirslanip sahayi dar edebilseydiniz rakibe.
Hepinize yaziklar olsun.

Koskoca bir sezonun en önemli maçında rakip oyuncularla kora kor mücadele edemeyen, ikili mücadelelerden yılan futbolcularımız her ne hikmetse TARAFTAR'a tepki koymaya gelince bir den aslan kesiliyorlar.

Futbolcu Arkadaşlar; önce Ligdeki puanımıza bakın, sıralamamıza bakın, Ligin ikinci yarısındaki attığımız ve yediğimize bakın, en önemlisi  vurdum duymazlığınıza bakın ondan sonra taraftara tepki koymaya hakkınız var mı ona bir bakın.

SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır