eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 92>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:17
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98249

maçın öyküsü lig tv spikeri bjk lı futbolcuları havaalanında bir tane bile taraftar karşılamadı kamp yapılacak otele gidildi ama orada da yoktu tek bir bekleyen dedi işte burası ESKİŞEHİR ya
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:07
Bu maci hayatim boyunca unutamam herhalde. Cuma sabahindan bugune dek bir geziye katildim ve internete girme sansi bulamadim. Internete giremeyecegimi tahmin ettigim icin bir arkadasima macin gollerini mesaj atmasini soyledim. Diego ve Almeida nin gollerini gordum sonra telefonu arabada biraktim. Tekrar dondugumde telefonda dort mesaj; ilki batu 2-1, sonra hakem golu iptal etti, sonraki Almeida atti 2-1 yeniliyosunuz, en sonuncusu da 2-1 mac sonucu. Ve bugun nete girdim, maci almisiz. Arkadasimin sakasi sayesinde bu galibiyetin ne kadar onemli oldugunu anladim; kume duser miyiz diye dusunuyordum mac sonucunu gorene kadar, simdi ise ilk 4 playoff u neden olmasin diyorum. Ama yine de Turkiye'ye donunce agzini burnunu kirmayi dusunuyorum beni bu kadar hassas oldugum bir konuda kandirdigi icin. :D
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:47
 Umarım bjk maçında oynadığımız gibi bir oyun olursa sivası geçmemek içten bile değil.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
  Alıntı serdar gül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:43
dahada iyi olacağız
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:35

Hazırlık maçlarının hepsini seyrettim, bu maça da o korku ile gitmiştim ama yanılmanın bu kadar zevkli ve heyecanlı olacağı aklıma gelememişti. Çok cesur ve akıllı oynadık. Allah nazarlardan korusun

Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:11
Bir önceki sayfada TVden izleyen arkadaslar cok iyi oynadigimizi yazmisti. Dogru, bende TVde izledim. Cok güzel ve organize oynadik. Sunu belirteyim, alman teknik direktörün gelmesi ile belirli taktik bilgiye sahip olacak bu takim. Bilmiyorum fark ettiniz mi, ama orta alanda Alper ve Veysel bos alanlari cok güzel kapattilar. Helal olsun bu cocuklara, Milli Takima alinmasalar bile, bizim gönlümüzde coktan hak ettiler.

Kanatlara gelince Sezgin ve Dede bu macin kahramanlarindan sayilir. Ikiside cok süper oynadilar, BJKye hic bir bos pozisyon birakmadilar.

Stadyumda nasil bilmiyorum ama TVde Kamarayi izlemek cok büyük bir zevk veriyor. Hatasini unutup yorum yapmak gerekirse, cok teknik ve cok hizli biri olarak gösterim veriyor. Hosuma giden bir yani ise, calim atinca oyuncular arasindan cok rahat geciyor. Top ayagina cok güzel yakisiyor. Mehmet Yildiz ve Serhatimiza lafim yok, cok calistilar. Tam yipraticilar. Biraz daha sakin ve soguk kanli olurlar ise, cok gol ata biliriz.
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:08
Dün puanda kaybede bilirdik.Hiç önemli değil di .Çünkü dün karekterli bir oyun oynayan takım vardı sahada.rakibine kendini kabul ettiren.Eksikleri olan fakat kendinden emin bir takım.Dün ilk defa uzun zamandır endişe duymadım maç izlerken.Yediğimiz gol bireysel bir hataydı.Onun dışında Allah aşkına bana aklınızda kalan bir pozisyonunu anlatın BJK nın.
Dün büyük bir umut yeşerdi içimde.Dün aklıyla yüreğiyle oynayan bir takım vardı vessalam
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:07

Disiplin, taktik anlayış hususlarında Hocamız ilk maçta başarılı oldu. Tebrik ederim.

Ancak ben daha önemlisinin oyuncu seçimindeki hakkaniyet (hakeden formayı giyer) olduğunu düşünüyorum. Serdar, Mehmet Yıldız en önemlisi de Veysel'e ilk onbir şansı vermesi çok cesurca bir tavırdı. Takımın lider bir teknik patronu olması çok güzel.
Bir de sıcak samimi bir oyunu izleme ve katılım sergiledi Skibbe, kenarda çok olumlu katıldı oyuna. Bu kadarını beklemiyordum.
Hocamıza zaman tanımalıyız. Arada alınabilecek kötü sonuçlar "iş kazası" olarak değerlendirilmeli. M. Skibbe bu takımı 3 yıl çalıştırsın, yönetim ve taraftar arkasında dursun şampiyonlar ligi hayali bile kurarız vallahi...
YOLUN AÇIK OLSUN HOCAM...
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 12:01
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 11:37
inşallah
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır