eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Marsel İlhan

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Online Durum: Offline
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 09:40
Alıntı yapılan Cello 26

Alıntı yapılan EsEsliyim

2.tur maçı Maç Çarşamba Günü oynanacak sanırım Türkiye saatine göre maçın başlama saatine internette rastlayamadım. Kaçta başlayacak bilen var mı ?
Carsamba 14.00
carsamba 14de maclar basliyacak arkadaslar 17no lu cortda marselin maci 3mac olarak basliyacak yani ondan önce 2mac daha var biri florian mayer - fish digeride kadinlarda petrova - jan chan maci bu maclarin uzunluguna göre mac saati uzayabilir benim kanimca mac tr saatiyle 17-18 aralarinda baslayabilir basarilar marsel
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 21:16
Helal olsun maç çok keyifliydi özellikle Marsel'in servisleri LOL. Yarın ki maçı dört gözle bekliyorum.
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 20:52
Marsel Ilhan seneye Rollan Garros'a katilirsan mutlaka seni izlemeye gelecegim! Git gidebildigin yere kadar
You will never walk alone!!!
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 18:26
Alıntı yapılan EsEsliyim

2.tur maçı Maç Çarşamba Günü oynanacak sanırım Türkiye saatine göre maçın başlama saatine internette rastlayamadım. Kaçta başlayacak bilen var mı ?
Carsamba 14.00
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 14:00
Marsel İlhan: Ne mutlu Türküm diyene

Milli tenisçi Marsel İlhan, Wimbledon'da tur atlayarak tarih yazdığını ve çok mutlu olduğunu söyledi.
Brezilyalı rakibi Marcos Daniel'i 3-2 yendiği karşılaşma sonrasında Marsel İlhan, ''İlk kez Wimbledon'da bir tur geçtim ve tarih yazdım, çok mutluyum. Umarım bundan sonra daha üst turlarda da maçları kazanacağım'' dedi.

Wimbledon'a tek erkeklerde katılan ilk Türk sporcu olmasıyla ilgili duygularının sorulması üzerine milli raket, ''Ne mutlu Türküm diyene'' yanıtını verdi.
Rakibi Daniel'in bugün iyi bir maç çıkardığını belirten Marsel İlhan, ''Ben de biraz kötü başladım, ondan sonra daha iyi oynadım ve galip geldim. Çok zor bir maçtı. Benim için önemli, çünkü Wimbledon'a ilk kez katıldım ve bu maçı kazandım'' diye konuştu.
Kendisini desteklemeye gelen Türk taraftarlara teşekkür eden Marsel İlhan, maç boyunca taraftar desteğini sürekli arkasında hissettiğini söyledi.
Milli raket, Wimbledon'daki hedefiyle ilgili soruya ise sadece önündeki maçı düşündüğünü ve gidebildiği yere kadar gitmek istediğini ifade etti.

ANTRENÖR ÜNER: MARSEL ZORU BAŞARDI

Marsel İlhan'ın antrenörü Can Üner de karşılaşmanın beklediklerinden daha zor geçtiğini, ancak Marsel İlhan'ın zoru başardığını söyledi.
Üner, milli raketin iyi başlamadığı bir maçta bir kez daha mücadeleci yapısını ortaya koyduğunu belirterek, ''İlk defa ana tablosuna çıktığımız bu çok önemli, dünyanın en önemli turnuvasında bize ikinci tur mutluluğunu yaşattı. Biz Marsel'e maçtan önce inanıyorduk. Marsel bir kez daha zoru başardı ve 2-0 geriden gelip kazandı. Bundan sonraki turda da bu oyunu devam ettirip, başarılı olacağına ben hocası olarak inanıyorum'' dedi.

Üner, Marsel İlhan'ın oyuna kötü başlamasıyla ilgili olarak ise, ''Özel bir nedeni yok, tenis zaten böyle bir oyun. Artı biz ilk defa bu sahnede yer alıyoruz, ilk defa Wimbledon'a bu tablodan giriyoruz. Büyük bir beklenti olduğunun Marsel de farkında. Bu durum belki biraz baskı oluşturmuş olabilir. Ama o bununla çok iyi mücadele etti. Teniste maçı bitirmek önemli, biliyorsunuz bugün Federer de 2-0 geriden gelip kazandı. Teniste 'El sıkışmadan maç bitmez' diye bir deyim vardır. Marsel de bugün bir kez daha bunu gösterdi'' dedi.

http://www.ntvspor.net/haber/atp/19081/marsel-ilhan-ne-mutlu-turkum-diyene
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:57

Helal Marsel, servislerle yendiğin set müthişti.

Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:53
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:18
eger bu turuda gecerse marsel brands veya 7numarali seribasi davydenko ile karsilasacak buda bir ek bilgi
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:15
hanescuda ilk turdaki rakibini 5setde devirdi yani ikiside 3saatden fazla oynadi bildigim kadariyla hanescu uzun boylu biri yaklasik 2metreye yakin cok zor olacak yine 5sete yakin sürer gibi mac insallah sansda yanimizda olurda 3.tura yükselir basarilar marsel
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2010 saat 13:12
Maçı seyrederken ,Dünya kupası maçlarından daha çok zevk aldım.İnşallah rumenide yener de bir üst tura geçer.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır