eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 328>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 14:02
hiç etrafımdan millli maça giden arkadaşım yok. forumda nette falan da pek duymuyorum. çoğunluk eskişehir taratarı olmayan kişilerden oluşacak stad
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 12:52
Benim şahit olduğum ücretsiz biletlerin bir tanesi maçla alakası olmayan bir kiz arkadastaydi Facebook ta paylaşmış ücretsiz bilet yaziyordu. Üzerinde varın siz düşünün gerisini
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 12:47
arkadaşlar kale arkası üste bileti zor aldım.bu biletler demekki birilerine gitti.sponsorların dağıtacağı falan söyleniyor.şimdi merak ediyorum gerçek eskişehirspor taraftarı o trübünde olcakmı.maratonda kimleri göreceğiz.bu kadar bilet bir anda bitmez satışa çıkmadan demekki bir yerlere gidecek.valla trübün performansını çok merak ediyorum açıkçası.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 12:25
Biz milli maçta tribünde koreogeafi yapsak bile teknik direktör futbolcular Eskişehir'e geldiği için değil, Türk Milli Takım'ı geldiği için yapılır. Ben olaya o gözle bakıyorum. Sonuçta tüm Türkiye'nin gözü bizim tribünlerde olacak.
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 11:24
Süper iş çıkardınız!!
Emeği geçen herkese Teşekkürler!

Keşke bende katıla bilseydim... olmuyor malesef buralardan
Yukarı
bravoes Liste gör
Deneyimli Yazar

erdogan
Yer: eskısehır
  Alıntı bravoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 11:01
Hakkınız ödenmez tebrik ederim
karanlık gecelerımın yıldızı sensın
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 10:59
Sizden önce ben yazdım ama şimdi yihe gereksiz tartışmalar olur diye sildim. Biletim olmasına rağmen gidip gitmemekte kararsızım. Şu an milli takımda prem kavgası yapanların dışında ATAMIZIN bir sözü ve Resmi Fotosu gibi bir çalışma yaparsa KareoESES e hertürlü destekte bulunurum.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 10:54
Yalaka Demirören ve Terim, Futbolu ve futbolcuları refarandum kampanyasına alet ederek siyaseti spora bulaştıran zihniyet olduğu sürece, stad ta Atamın resminin yanında birinin resmi asıldığı sürece milli takım benim takımım değil.

Koreoda emeği geçen herkese teşekkürler. Sizlerle büyüğüz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 03:50
parayı tff versın bız alasını yaparız eses taraftarı olarak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
daS// Liste gör
Deneyimli Yazar

safa
Yer: istanbul
  Alıntı daS// Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2017 saat 01:50
Alıntı yapılan rosenrot

80 milyonun eline, ayağına kilitlendiği turnuvada prim kavgası çıkarıp bizi dünyaya madara eden insan müsvettelerine koreografi mi yapacağız bir de ?

+1

futbolcusu, direktörü, yöneticisi gelir rantını, maaşını, primini alır yoluna bakar. hiç gerek yok. buna gidecek para kulübümüz için yapılacak bir şeye gitsin.

3es3ki2eski1es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır