eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankara Deplasman Org./BKŞ

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2008 saat 01:01
    Ben,bir görev nedeniyle Ankara'ya Cuma akşamı geldim.Cumartesi akşamı da görevim bittiği halde ertesi günü maçı seyretmek üzere Ankara'da kaldım.Ancak Pazar günü stadın olduğu yere gitmek çok zor oldu.Stad Ankara'nın dışında en az 1 saatlik mesafede idi.Yenikent'te otobüsten indikten sonra da uzun bir yol yürüdük.Maçtan sonra dönüşte de çok sıkıntı çektim.Küçük bir çantamı Ulus'ta bırakmıştım.Ulus'a dönmek,çantayı almak ve tekrar Şehirlerarası terminalde bilet bulmak kolay olmadı.Yenikent'e bir defa gelen konuk takım taraftarının tekrar gelmeyeceğini sanıyorum.Yol gitmekten ve yürümekten maçı seyretmeye zaman da kalmıyor.Stada giriş de çok sıkıntılı oldu.
         Takımımız son dakikalarda konsantrasyonu azaltmanın cezasını çekti.Sadece son 3 dakika hucüm eden Ankaraspor 3 puan aldı.Bunun öncesinde top daha çok bizim ayağımızdaydı!Ankara son dakikalarda iyi oynadı!Öncesinde ise zenci futbolcusunun elleri ile yaptığı hareketleri hakem göremedi.Maçın hakemi bana göre başarılı olamadı.Her iki yarıya uzatma eklemedi.İlk yarının sonunda da bir akınımızı erken kesti!
         Sağlık olsun!Güzel bir havada Eses'i seyrettim.Bazı dostları ve hemşehrimi gördüm!Ankara'da işim olmasaydı BKŞ'nin etkinliğine katılır ve o kadar cefayı çekmezdim!
Ateş Ülker
Yukarı
saint Liste gör
Yazar

Süha Ekici
  Alıntı saint Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2008 saat 01:00

Yiğitsen Uslandır Beni
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2008 saat 00:48
BKŞ nin yeni sesi levent geçen hafta tolga abisine yaptığı

tolga abi ,duy bu sesi,
trabzona uçur bizi...

nakaratından sonra ankara deplasmanında sanırım gördüki tolga abisinden hayır yok , yeni  besteyi kubilay abisi için yaptı...

BKŞ DEN KUBİ ABİYE

trabzon için tekne istedik
kubi bu işi halleder dedik
gitti bize tekne buldu
sanıyoruz biz titanik

buldugu tekne degil titanik
pancar motorlu bir gemicik
nasıl sığcaz biz  takaya
ayakta mı gidecez oraya...

imza:levent ergüler
güfteyi de canlı canlı duymak isteyenleri ilk deplasmana bekleriz :)
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2008 saat 00:27
o beYAZ montlar nerden beee?hadi tokata gidelim,gitmeyen fenerli olsun:S
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 23:35
Alıntı yapılan NegRO_26

gerçekten çok güzel bi deplasman daha oldu simdi burda tek tek yazmaya kalksam sığmaz buralara. Gelipte yaşamak lazım(bilmem gel(e)meyenler anladımı)... Bu tür organizasyonların devamını bekliyoruz... (ör:Tokat maçı)
ayrıca volkswagen ile değil son model mercedes-sprinter ile gittik buda BKŞ'nin farkıdır artık

(Tolga abi Trabzon'a uçur bizix26)

Aldığım son habere göre Trabzon için bizim Kubilay tekne araştırmaya başlamışLOL
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 22:59
Alıntı yapılan jam26

hersey gibi resimler de cok güsel :D....

ama böle olmıcak bi tane bkş mpntu şart:D

tabi tabi cem mont muhakkak  lazım yoksa uyurken üşütücez ya :)
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 22:41

hersey gibi resimler de cok güsel :D....

ama böle olmıcak bi tane bkş mpntu şart:D
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 22:24
gerçekten çok güzel bi deplasman daha oldu simdi burda tek tek yazmaya kalksam sığmaz buralara. Gelipte yaşamak lazım(bilmem gel(e)meyenler anladımı)... Bu tür organizasyonların devamını bekliyoruz... (ör:Tokat maçı)
ayrıca volkswagen ile değil son model mercedes-sprinter ile gittik buda BKŞ'nin farkıdır artık
  (Tolga abi Trabzon'a uçur bizix26)
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 12:41
keşke daha kalite bi makina olsaydıda, yola çıkmadan yanımıza gelen fenerlinin bizim tezahuratımıza nasıl baktığını, sabah sincanda içtiğimiz sıcacık çayları ,dönerken bolu dağında yediğimiz köfteleri, maç girişinde süha abinin dışarıda kalma duygusunuve bunun gibi ayrıntıları çekip şuraya koyabilseydik  ama şu 4 fotoyla idare edelim şimdilik...

//sabah olmuş yüzlerce kilometre yoldan sonra sincan a ulaşmıştık, sabah sabah girdik bi kahveye soyledik sıcacık çaylarımızı simitimizle beraber bi güzel yedik, tabi bu herkes için geçerli değil, örneğin  vanlı bi abimiz(erhan abi) direk sandalye üstünde , bi başka arkadaşda(cem) daha çayı yarım iken uykuya dalmıştı bile, ayrıca burjuva(?????) arkadaşın şiş gözlere dikkat???

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 06:29
Alıntı yapılan saint

Alıntı yapılan hüsnü

Maçın ikinci yarısı beyaz giysili BKŞ liler nereye kayboldu ?

Smile
Bir ayda 3000 km yol yaptık,bizde insanız ,biraz dinlenmek bizimde hakkımızWink

İkinci yarı gözlerim sizleri aradı, sizlerle BERABER DİNLENMEK benim de hakkım değilmi ? Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,423 saniyede hazırlanmıştır