eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KoreoESES (Bizi eskiler tanır - Sayfa : 324)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 288289290291292 328>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 11:56

Alıntı yapılan marcus

arkadaşlar maç biletinden bahsetmizsiniz bana kalırsa yönetimin 50 yapacak yüzü yok açık 30 olur dıye tahmin ediyorum 50 olursa gitmicem kendimi kullandıramam

Emin ol 50 Olacaktır Wink

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 11:51
Ben de t-shırt düşünmüştüm.Ama tek renk.Kıpkırmızı her yer,gelincik tarlası gibi.10000 t-shırt yaptırılsa maliyet ne olur?1 liraya yaptırılabilirse 10000 tl.,2 lira olursa 20000 tl..Girişte satılabilirde.bence bu fiyatlara herkes alır.Muhteşem olur.Hollanda tribünleri gibi düşünsenize.Ayrıca diğer şovlar en fazla 5 dakika sürer.Bu,90 dakika.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 10:05
arkadaşlar maç biletinden bahsetmizsiniz bana kalırsa yönetimin 50 yapacak yüzü yok açık 30 olur dıye tahmin ediyorum 50 olursa gitmicem kendimi kullandıramam
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 10:00
Alıntı yapılan KuRBaN

Kırmızı bez olayı gayet mantıklı. Ama bir taşla 2 kuş vurulabilir. Nasıl mı?
Sponsor olarak bankalar, gsm şirketleri gibi bir çok büyük kuruluş bedava kendi firmalarının isimlerinin yazılı olduğu tişört şapkayı promosyon olarak dağıtıyor. En son bildiğim örnek: Neo AVM'de Fortis yüzlerce polar ve şapka dağıttı.
Bunun gibi firmalarla konuşulup, tişört ve şapka temin edilebilir. Sadece 2 renk. Koltuklarda ESES yazılı yerlere beyaz şapka ve beyaz tişört dağıtılabilir. Geri kalan yerlere kırmızı şapka ve tişört. Espana yapılmadığı anlarda sabit eses yazısı gözükür. Espana yapılacağı zaman tişörtler çıkarılır ve espana yapılır hem de ESES yazısı eşliğinde.
Çok zor olabilir. Sponsor bulmak daha da zor olabilir. Ama bizler için hiç bir şey imkansız değildir.

yapabileceğimiz en güzel şov bu olsa gerek......daha önce yanılmıyorsam görülmemiş bir şey....... 90 dakika boyunca ESES yazısı....ClapClapClapClap
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 04:18
Alıntı yapılan komik26

şovumuzu yapa bilmemiz için içn açık full olmalı. maç bileti fiyatları açıklandımı ?

Tam kapasite dolacağından şüphesi olan yoktur sanırım hatta balık istifi dolacak , örnek fb ve gs maçları çünkü 3 maçlık taraftar çok var malesef, ben bile tanıyorum hiç maça gelmeyip de bjk maçına gelcem beraber gidelim diyenler ama işte bu maçlar tam fırsat maçları böyle düşünüp maça gelenler bizim tribüne mest olup diğer maçlara da gelmeye başlayabiliyorlar hatta kararsız tiplerin eses li olanlarını bile gördüm 3 büyüklerin maçlarından sonra Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 02:04
Yukarıdaki resimlerde ve yazılarda çelişkiye takılmayın.Bizim yaptığımız şovla,River Plate'in yaptığının arasında dağlar kadar fark var.Bizde düzen var en basit örnek.Gerçekten onların aradaki farkı kapamaları çok zor. Cool
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 00:19
Alıntı yapılan Neferizm26

Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bu bizim tribünümüz

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63635F61645F6361616A5163616B64616B646672A479A672.jpg

Bu da River Plate tribünü

http://www.riverplate.com/foto/albums/velezriver-2009/100-hinchada04.jpg

İnşallah aradaki fark yakın zamanda kapanacakThumbs%20Up
Bu resme bakıldığında onların tribünü daha geniş eminki öle daha geniş olsa bizde öle yapabilirdikWink
ConfusedConfusedConfused
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 00:11
Alıntı yapılan KuRBaN

Sponsor olarak bankalar, gsm şirketleri gibi bir çok büyük kuruluş bedava kendi firmalarının isimlerinin yazılı olduğu tişört şapkayı promosyon olarak dağıtıyor. En son bildiğim örnek: Neo AVM'de Fortis yüzlerce polar ve şapka dağıttı.
Bunun gibi firmalarla konuşulup, tişört ve şapka temin edilebilir. Sadece 2 renk. Koltuklarda ESES yazılı yerlere beyaz şapka ve beyaz tişört dağıtılabilir. Geri kalan yerlere kırmızı şapka ve tişört. Espana yapılmadığı anlarda sabit eses yazısı gözükür. Espana yapılacağı zaman tişörtler çıkarılır ve espana yapılır hem de ESES yazısı eşliğinde.
Çok zor olabilir. Sponsor bulmak daha da zor olabilir. Ama bizler için hiç bir şey imkansız değildir.

Gerçekten cok güzel bir fikir hasan abi fakat bu sponsor konusu cok zor şu  '' ESES yazılı yerlere beyaz şapka ve beyaz tişört dağıtılabilir. Geri kalan yerlere kırmızı şapka ve tişört. Espana yapılmadığı anlarda sabit eses yazısı gözükür'' Adlı yazın bile beni heyecanlandırdı Smile
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 00:09
Alıntı yapılan KuRBaN

bence bu tarz olaylara sponsor karıştırılmamalı, elini verirsen kolunu kaptırırsın.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
COOLinDARK26 Liste gör
Yazar

Gürsel
Yer: Eskişehir
  Alıntı COOLinDARK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2009 saat 00:08
arkadaşlar açık pankart şov yaparken kapalıda kendi çapında bir pankart açabilir(gs maçındaki seninleyiz pankartı gibi)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 288289290291292 328>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır