eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 56>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:35

Bursaspor'u tebrik ediyorum.  

Çünkü; şampiyon olmasak da önemli değil yine de bursasporluyuz dedikleri için.Hemde şampiyonluğa bu kadar yakınken.

Çünkü; ''Anadoludan takımı şampiyon yapmazlar.'' diyen insanların haksızlığını kanıtladıkları için.

Çünkü; Son maçlarda fb'ye imtiyazlı davranıldığını düşünenleri, ligin temiz olmadığını savunanları, önyargılı davrananların haksızlığını kanıtladıkları için.

Bursaspor'u tebrik ediyorum.

Ayrıca Trabzonspor hakkında fb onlara kupayı verdi, ts de şampiyonluğu verecek diyenleri utandırdığı için de Trabzonspor'u tebrik ediyorum.Aynı senaryolar bjk'nin iki kupayı aldığı dönemlerde de olmuştu.Sivasspor'un şampiyonluğu kovaladığı dönemde de olmuştu.Bıkmadık mı bu boş senaryolardan.

Herkes alnının teriyle, iyi niyetle sahada elinden geleni yapmaya çalışıyor.Ligimiz temiz bir lig.Bu bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:33
tebrikler bursa. ama içimizde bi burukluk niye biz değil....
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:28
allahıma sukurler olsun bu gunlerıde gorduk sakaryada kume dusmemızı bank asya sampıyonlugu ve sımdıde superlıg sampıyonlugu dun macta son 1 dk gecmek bılmedı fb macının beraberlık haberı gelınce kendımden gectım sınırlerım bosaldı elım ayagım tuttmadı goz yaslarıma hakım olamadım sagolun var olum tum oyuncularımız ve teknık heyetımıze yonetıcılerımıze bu mutlulugu yasattıkları ıcın hepsınden allah razı olsun
armasının sevdasının pesınde kosan tum anadolu taraftarlarınında bu sevıncı mutlugu yasatması dıleklerımle ınsallah bundan sonra 3 ezıkler dısında kayserı trabzon eskısehırspor ve bırcok anadolu kulubu sampıyonluga ortak olsun sampıyon olsun avrupa kupalarında basarılı olsun
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
Yer: Turkey
  Alıntı weswas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:25
ne kadar şampiyon olmasını istemesem de tebrikler bursaspor...türk futbol tarihinde yeni bir çığır açtığın ve olamaz diyenlere inat şampiyon olduğun için...bizlere de yeni ufuklar açtığın için...yıllarca bizleri alt liglerde harcayan ve klübe sahip çıkmayan şehir ileri gelenlerine de artık eses ten korkmayın ve ona sahip çıkın diyorum...bu arada 55bin fenerliyi stad da ,milyonlarcasını da tv başında ağlattığın için bir tebrik daha bursaspora...
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:24
Pankart çok yanlış yazık,ama yinede onların yaptığı bu terbiyesizlikle gerçek değişmiyor,İvesaya güvenimiz tam.
Şuan bu şampiyonluğu bizim almamızı isterdim, ilklerin takımı olan biz inşallah 6. takım olarak tarihe geçeriz...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:23
Büyük başarı tebrikler BursasporClap
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
LanethLi Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı LanethLi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:21
tebrikler bursa. kazanan anadolu olsun
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:18
Alıntı yapılan upsidedown

Türkçemizi düzgün kullanalım eşrefle değil esefle kınanır.Bursa'yı bende tebrik ediyorum.
Olayları takip etmeden ironileri anlamadan yazmak böyle birşey galiba..

Bursayı bende bu pankartından dolayı eşrefle kınıyorum. Acaba nereye soktular şimdi o pankartı yapanlar.

Gerizekalılar İvesa'ya şikeci demiş. İyide biz febeyi ilk yarıda İvesayla yendik. Eğer İvesa olmasa belkide şampiyon olamayacaklardı. Ts'ye laf atmışlar, adamların yaptığını kimse yapmaz. Gerçekten pankartı nereye soktular acaba.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:18
TD'de biri bıçaklama olayını yapıştırıp sadece Eskişehir diye yazı yazmış altında millet bizi yine yerden yere vuruyor . Bu siteye yazmama kararı almışken bu karara uymayıp ısrarla ve inatla o siteye yazıp üstelik bıçaklama olayını öven yazıları yazan o şahsı kınıyorum . Yahu Allah'tan da mı korkmuyorsunuz ya o insanlarında annesi babası var sevgilisi var yazıklar olsun sizin gibilere ve sizin gibileri stada sokanlara . Sizleri Allah'a haval ediyorum .
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:17
Bursaspor tebrik ediyorum. Ediyorum çünkü yıllarca yıkılamayan bizans kalesinde bir delik açmıştır. Yapılamaz olmaz denileni yapmıştır. Ve bundan sonra bütün anadolu kulüp taraftarları bunu isteyecektir.Bilmem kaçıncı sıra olunca başarı sayılmayacaktır. Küçük bütçelerlede şampiyon olunacağını göstermiştir. Artık kimse Ertuğrul Hocanın elinde messi mi var ronaldo mu var ne yapsın diyemeyecektir.
Gönül ister di ki bunu biz yapsaydık ama bursa nın bunu yapmasını canı gönülden destekliyor Ertuğrul Hocayı tebrik ediyorum... 
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır