eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
booze Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı booze Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 17:28
Bence süper olur. Basketbolcu aramaya gerek yok eskişehir in liselerinden milli takımlara kadar yükselen zaten yeteri kadar genç var onları oynatsak yeter :)
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 15:40
Bakın bir kaç resim. biz daha iyisini yapabiliriz.

Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 15:19
 Ben bu konu ile ilgili başlık açmak istiyordum. Biz sadece futbol şubesinde faaliyet gösteren bir kulübüz.Bakın sivasspor basketbol şubesi açmış. voleybol içinde girişimlere başlamış. Trabzonspor Alpellayı satın aldı ve 1. lige çıkacak bu yıl. Karşıyaka basketbolda uzun senelerdir var. Basketbolun içinde sponsor desteği futbola yaklaşamak üzere. Biz bir üniversite şehiriyiz ve basketbol çok fazla seviliyor. Bizans takımlarının basketbol maçlarındaki taraftarı görünce bende özeniyorum neden burda takım yok diye.Eskişehir sporunun öncüsü Eskişehirspor sağlam adımlar üzerine devam etmek istiyorsa amatör şubelere önem verip ne kadar köklü bir kulüp olduğunu göstermeli. Kesinlikle angarya olarak görülmemeli.Şehrimizde bu spordan anlayan birçok kişi var. 1 tanesini şube yöneticisi yaparsın o sistemi kurar zaten. Kaynak bulmak ise kolay.Sponsorlar en kötü takımlar için bile kuyruk olmuşlar.Türkiye basketbol 1. ligi İspanyadan sonra Rusya ile birlikte avrupanın en iyisi olarak gösteriliyor. Yani dünyada nba den sonra ispanya sonra biz ve rusya geliyoruz. Böyle bir ligde olmak hayal değil.Ayrıca böyle bir ligde olmak prestij açısından çok önemli.Biz şubeyi kurmaya karar verelim.Federasyon kolaylık gösterir.Çünkü bizim gibi büyük bir camia lige renk getirecektir. Taraftar desteğimiz konusunda şüphesi olmayacaktır kimsenin.Bu büyük taraftar arma için salonlara dolacaktır.Bunun için anadolu üniversitesi bize altyapısını ve tesislerini vermekte sıkıntı yapmaz görüşündeyim.Biz ise mesela etinin desteği ile 2 . ligden bir takım satın alıp 1 yıl içinde 1. lige çıkabiliriz.Eminim ki eskişehir tam bir basketbol şehri olacaktır.Türkiyenin modern şehirlerindendir ve bir yabancı takımın geldiğini düşünün.Eskişehirin tanıtımına ne kadar katkı sağlıyor.Baskette avrupada 5-6 tane lig var ve ligden düşmezseniz isterseniz katılıyorsunuz :) yani kontenjan var.Bu çok basit sadece 1. ligde play off a katılın yeter.

Yukarılarda bir yazı görmüştüm taraftar gidecek kavga çıkacak şube açılmasın diye.Oldu olacak kavga çıkıyor diye kulübü toptan kapatalım.Eskişehirspor taraftarı,büyük taraftarımız centilmendir ve basketbol salonlarını dolduracak sadece takımını destekleyecek eğitime sahiptir.Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

İşin ekonomik kısımı kolay,taraftar var,lig bizi bekliyor.. Ee o zaman ne bekliyoruz. Tabiki de şunu bekliyoruz.Zihniyet değişmeli.Eskişehirspor spor kulübü olmalı. aynen adında yazdığı gibi.Ama şu an ki yönetimle olacağını sanmıyorum.

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 15:06
Ya ben bu olayı geçtimde şimdi burdaki moderatörler hiçmi mesaj yazanlara bakmıyor veya mesajları okumuyor ?

Kızılcıklı
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 14:24
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Alıntı yapılan Kızılcıklı

Bay dogru senin mantıgınla gidersek Futbol takımınıda kapatalım oturalım oturdugumuz yerde hatta bizlerde istanbul takımı tutalım burda kendi capımızda eglenelim hem
olay falanda olmaz nasıl ama....

Cidden senin neyine basket takımı falan ..

Ne demek istediğimi anlamadınız ya da anlamak istemiyorsunuzShocked

Üzerinde Eskişehirspor forması olan birisinin, içeride ya da dışarıda yaptığı olumsuz hareketler tüm şehrin üstüne yıkılıyor.Bütün şehir karalanıyor....

Futbol'la ilgisi olmayan bir Eskişehir'linin, Sakarya'da taşlanması veya Karşıyaka'da dayak yemesi doğrumudur? Bu adamın ne suçu vardır?

Hem şehrinin hem de takımının(Taraftarının) adını kötüye çıkartan kişi ben taraftarım demesin yav...

Ben anladım anlamasınada bunun çözümü ben istemiyorum acılmasınmıdır yani böyle bi cevap atmısınız ...

Acılmasın diyene kadar elele verip nasıl bu olaylardan kurtuluruz yerine acmayalım olsun bitsin ...

Kaldı ki tribunde baya olumlu degişmeler var bu yazdıgın konularda artık eskisi kadar sert tepkiler verilmiyor bi 2002 senesindeki olaylar yok artık ..( gerci o zamanki tribunde yok artık )

Bide anlamadıgım bu olaylar hep yeni jenerasyonun ustune yıkılıp gecmişin sütten cıkmıs ak kaşık gibi gösterilmesi..
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2009 saat 14:13
Alıntı yapılan Kızılcıklı

Bay dogru senin mantıgınla gidersek Futbol takımınıda kapatalım oturalım oturdugumuz yerde hatta bizlerde istanbul takımı tutalım burda kendi capımızda eglenelim hem

Ne demek istediğimi anlamadınız ya da anlamak istemiyorsunuzShocked

Üzerinde Eskişehirspor forması olan birisinin, içeride ya da dışarıda yaptığı olumsuz hareketler tüm şehrin üstüne yıkılıyor.Bütün şehir karalanıyor....

Futbol'la ilgisi olmayan bir Eskişehir'linin, Sakarya'da taşlanması veya Karşıyaka'da dayak yemesi doğrumudur? Bu adamın ne suçu vardır?

Hem şehrinin hem de takımının(Taraftarının) adını kötüye çıkartan kişi ben taraftarım demesin yav...
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 17:18
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Ben Basketbol takımımız olsun istiyorum, istemiyorum.

İstiyorum çünkü;

Türkiye'nin en modern ve gelişmiş, okuma-yazma oranının %99.9 olduğu bir şehiriz.Nüfüs'un neredeyse yarısı genç(Üniversite Öğrencileri ile birlikte).Sadece futbol'da kalmak ne bize ne de ülkemiz adına faydalı olur.O yüzden hem basketbol takımımız olsun, hem voleybol takımımız olsun vs......

İstemiyorum çünkü;

Televizyon'dan izliyoruz, GS-FB-BJK arasında oynanan maçlarda sahaya her türlü cisim atılıyor.Birbirleri arasında kavga yapıyorlar, oyunculara saldırıyorlar.Kimse yerine oturmadan sanki futbol maçındaymış gibi bağırıyor.Eminim ki Eskişehir'de de olacak bunlar.Bu takımlar buraya  da gelecekler.Otubüsleri taşlanacak, oyunculara saldırılacak, küfür edilecek ve sahaya her türlü cisim atılacak.

İŞTE BU YÜZDEN
İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M

Oturalım oturduğumuz yerde, basketbol bizim neyimize.Kendilerine taraftar diyen kişilerde, ona buna saldırsın, arabalarının camlarını kırsın vs.....

Sonra da büyük taraftarız, büyük camia'ız diye kendimizi kandıralım.Bunlar varken.....

Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 16:53
Serkan'ın neden istemediği konusundan yola çıkarak;

Geçen sene ilimizde voleybol liginin dörtlü finalleri oynanmıştı. Bu takımlardan biride Fenerbahçe'ydi. Bizim bir grup taraftar bizle hiçbir alakası olmamasına rağmen Halk Bankası-Fenerbahçe maçına giderek olaylara sebep olmuştu. Olaya bu açıdan da bakmak lazım. Bizim takım ile hiç bir alakası olmamasına rağmen oraya gidip olay çıkaranlar yarın Basketbol maçında Gs, Fb, Bjk veya Ksk gelince neler yapmazlar.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 16:49
çok önemli bir konu. özellikle büyük takım olmak sağlam geçmişi olmak ve geleceğin sağlam olması için çok gerekli. yarın ayrıntılı bir yazı yazacağım.

Susmak İhanettir !!!

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 16:44
Ben Basketbol takımımız olsun istiyorum, istemiyorum.

İstiyorum çünkü;

Türkiye'nin en modern ve gelişmiş, okuma-yazma oranının %99.9 olduğu bir şehiriz.Nüfüs'un neredeyse yarısı genç(Üniversite Öğrencileri ile birlikte).Sadece futbol'da kalmak ne bize ne de ülkemiz adına faydalı olur.O yüzden hem basketbol takımımız olsun, hem voleybol takımımız olsun vs......

İstemiyorum çünkü;

Televizyon'dan izliyoruz, GS-FB-BJK arasında oynanan maçlarda sahaya her türlü cisim atılıyor.Birbirleri arasında kavga yapıyorlar, oyunculara saldırıyorlar.Kimse yerine oturmadan sanki futbol maçındaymış gibi bağırıyor.Eminim ki Eskişehir'de de olacak bunlar.Bu takımlar buraya  da gelecekler.Otubüsleri taşlanacak, oyunculara saldırılacak, küfür edilecek ve sahaya her türlü cisim atılacak.

İŞTE BU YÜZDEN
İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M

Oturalım oturduğumuz yerde, basketbol bizim neyimize.Kendilerine taraftar diyen kişilerde, ona buna saldırsın, arabalarının camlarını kırsın vs.....

Sonra da büyük taraftarız, büyük camia'ız diye kendimizi kandıralım.Bunlar varken.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır