eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Oğuz Sabankay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 16:13
Alıntı yapılan inadına_eses

hayırlı olsun geleceği parlak futbolcu...

Geleceği parlakta bize değil gs ya parlak anlamıyorum bu yönetimi esesmi alt yapı kuruyor yoksa gs ve feneremi zaten  takımda oynatacağımız o da zarzor iki genç futbolcu onun bir kontenjanı fb ye biri gs ye verirsek biz bu akılla hiç altyapı olmuyo filan eleştirmeyelim zaten bu akılla olursa şaşarım. Fenerli gs li yöneticiler ancak takımı pilot yapar oğuz şahane oynasa nolacak  Biz hiç akıllanmayacakmıyız.
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 16:05
kiralık futbolcu olduktan sonra...istersen dünyanın en iyi futbolcusu olsa ne yazar...aklı sözleşmesi olduğu klüpte...vücudu ise sahada olacak...
benim hiç içime sinmiyor doğrusu...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:52
Bazı yorumlar var ki okurken gülüyorum..Kiralık oyuncu aldık diye pilot takım olduk diyor birileri.Şimdiye kadar kiralık oyuncu oynatmamış takım var mı dünyada..
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:48
hayırlı olsun geleceği parlak futbolcu...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:44

Kırmızı siyah renkler sana çok yakışacak ...  99 numarayı alsa cok güzel olur...

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:33
güzel bir transfer hayırlı uğurlu olsun
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
  Alıntı 26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:33
oğuz'a da bize de hayırlı olsun keşke kiralık değilde bonservisiyle alabilseydik inşallah ilerde bizde cböyle oyuncular yetiştirip başka takımlara pişmeleri için kiraya verebiliriz
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:32
hayırlı olsun takımımıza
Yukarı
esroot Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan Cantaş
  Alıntı esroot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:32
Alıntı yapılan eskisehirli2626

Alıntı yapılan ESmustafa

keşke kiralık olmasaydı ama gs bu kadar genç ve yetenekli futbolcuyu kolay bırakmaz. gs nin alt yapısı olmuşuz gibi syorumlar çok ağır bence. parası verilerek kiralanan bir futbolcu her takım her takımdan futbolcu kiralayabilir. bir takımdan bi futbolcu kiralamayla alt yapısımı olunur. adamların kadrosu geniş. mehmet erenide gs den kiralamadıkmı? belki ileride oğuzda mehmet eren gibi ESES sevdalası olur ve ileride döner. keşke bizde böyle yıldızları bulup kazanabilsek.
Bu martıkla zor kazanırsın ancak kazandırırsın ve m ereni de zor alırsın Ben kiralık futbolcuyu savunanların esesliğinden şüphe ederim benim 1. takımım esestir  pilot takımlarımda demdem bozüyük olabilir ama bu transferi savunanların esesi tuttuğunu inanmıyorum bunlar 1. gs işte eskişehirdede esesi tutarız diyenler bence bunların yeri gs forumu

Ya ne ilgisi var arkadaşım. Kiralık futbolcu olunca pilot takımımı olduk. İyice saçmalamaya başladınız...
Kalsada son nefes yinede Es-ES
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 15:29
Alıntı yapılan eskisehirli2626

gs den oğuzu,kiralarsın,fb den can ve kemal;i kiralarsın ve gs den hasan şaş ı kiralarsın yada alırsın ne farkeder arkadaşlar bir araştırın 95 yılını aynı değilse ben birşey bilmiyorum. Ben zor bulduğumuz bu ligi kolay harcamamıza üzülüyorum bizden başka böyle  kiralıklarla hangi takım uğraşıyor ordu ibb ve gençlerin pilotu asaş varmı başka uğraşanlarda 2. lig 3. lig gidiyor da ne diyeyim  kendimin olsun makif oynasın daha iyi ben hiç bir takıma futbolcu yetiştirmem. Artık bu yanlış yapılmış tabiki başarılı olmasını isterim ama  yeni yanlışların olmaması için tepki gerekli yoksa devamı gelecek adım gibi eminim.
tamam siz forumda esip gürlediniz diye bi daha kiralık oyuncu almazlar. daha düne kadar bu forumda böyle bir yazınızı görmedik bir tane kiralık oyuncu aldık diye direk küme düşürdünüz bizi. bu kadar felaket tellallıgı yapmayın lütfen zaten bir çok kişinin aklında soru işaretleri var ortalıgı galeyana getirmenin geregi yok.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır