eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mel_ich26 Liste gör
Yeni Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:57
ya simdi bu bize yakın olan mikari ve dagano transferlerinde bi gelişme war mı ? mikari bence sol tarafa iyi olur ama o dagano da fizikli birisine benziyor ama istatistiklere baktıgımız zamn da pek iç açıcı değil....ConfusedDead
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:51
Kemal sakatlık olmazsa iyi futbolcu...fenerde malesef harcandı...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:50
Kemal Gaziantep'ten Fenerbahçe'ye Geldiği 2 Yıl Takımda Oynadı Alex'in Gelmesiyle Yedek Kaldı Yedek Olan Futbolcuların da Takıma Alınmasında Ne Gibi Bir Mantık Var Anlamıyorum 
Yukarı
roberto_baggio Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:46
Biz Fener forması giymiş ne futbolcular gördük. Soner Neliker, Soner Keleş, Mustafa Özer..  Kemal yıllardır Fener'de. Ve her gelen teknik adam onu düşünmüyor. Sebeb ne acaba?
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:44
Alıntı yapılan burak26eses

kemal aslan alex gibi oyuncu hem çıkıp gol atıyor.Hemde  orta sahaya yardım

Yani fm diliyle AMC
Keşke her şey FM gibi olsa. Sen galiba FM'de Kemal Aslan'ı oynatıyorsun, orada gayet iyi, gerçek hayatta da öyle olur sanıyorsun. Ben de bir aralar Eskişehirspor altyapısında Yakup Şengül diye bir oyuncu çıkartmıştım FM'de. Eğer gerçekte böyle bir oyuncu varsa, onu alalım, FM'de çok iyi bir golcüydü. Smile
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:41
Alıntı yapılan bozüyük26

Altay'da oynayan 22 yaşındaki Merter Yüce'de iyi futbolcu.Orta sahanın ortasında defansa dönük oynuyor.

kesinlikle cok haklısın merter fızık olarak oyunu okuma olarak altaydan alınabılecek tek adam belkı bırde yasın
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:41

kemal aslan alex gibi oyuncu hem çıkıp gol atıyor.Hemde  orta sahaya yardım

Yani fm diliyle AMC
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:40
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan olumune_eses

Kaleci Hakan geliyor mu?

Eskişehirspor’un eski file bekçisi Hakan Olgun Kırmızı Siyahlı takıma yakın gibi görünüyor. Halil Ünal’ın yeni iş yerinin açılışına katılan başarılı eldiven için yönetim Hakan’a sıcak bakıyor. Eskişehirspor’da beşinci kaleci bile olurum diyen Hakan Olgun ile Halil Ünal arasındaki sohbet herkesin kafasında soru işareti bıraktı. Halil Ünal’ın kaleci Hakan’a sıcak baktığı ancak teknik kadronun Hakan’ı düşünmediği öğrenildi. Kaleci Hakan’ın Eskişehirspor’a gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

17.06.2008 sonhaber gazetesi 
Hakan birden gündeme neden geldi, anlayamadım. Kaleci Hakan olmasaydı, biz o sene direk çıkmıştık, diyenler vardı. Bu konu açıklığa kavuşturulursa, iyi olacak.

Emin olmamakla birlikte, eski forumda, kaleci Hakan başkanımızla (dönemin başkanı Halil Ünal'dı) kadeh tokuşturmuş bir isimdir, gibi bir mesaj okumuştum. Yanlış hatırlıyor da olabilirim, öyle hatırlayanlar ya da o mesajı yazan kişi teyit ederse, sevinirim.

Bildiğim Kadarıyla Hakan Alkolik Bir İnsanConfusedBazı Maçlarda Orta Sahaya Bazende Karşı Kaleye Çıkıp Gol ArıyorduLOLO Dönemlerde İyiydi Ama Süper Lig İçin Kesinlikle KarşıyımDead
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:37
Her Fb'nin Aldığı Yetenekli Futbolcu mu Oluyor:)Ben Alınıp Alınmaması Konusunda Kararsızım Kaç Yıldır Brezilyalılar Yüzünden Forma Giyemedi Neyse Alınsada Alınmasada Pek Bi Kayıp Olmaz
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 12:37
Alıntı yapılan olumune_eses

Kaleci Hakan geliyor mu?

Eskişehirspor’un eski file bekçisi Hakan Olgun Kırmızı Siyahlı takıma yakın gibi görünüyor. Halil Ünal’ın yeni iş yerinin açılışına katılan başarılı eldiven için yönetim Hakan’a sıcak bakıyor. Eskişehirspor’da beşinci kaleci bile olurum diyen Hakan Olgun ile Halil Ünal arasındaki sohbet herkesin kafasında soru işareti bıraktı. Halil Ünal’ın kaleci Hakan’a sıcak baktığı ancak teknik kadronun Hakan’ı düşünmediği öğrenildi. Kaleci Hakan’ın Eskişehirspor’a gelip gelmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

17.06.2008 sonhaber gazetesi 
Hakan birden gündeme neden geldi, anlayamadım. Kaleci Hakan olmasaydı, biz o sene direk çıkmıştık, diyenler vardı. Bu konu açıklığa kavuşturulursa, iyi olacak.

Emin olmamakla birlikte, eski forumda, kaleci Hakan başkanımızla (dönemin başkanı Halil Ünal'dı) kadeh tokuşturmuş bir isimdir, gibi bir mesaj okumuştum. Yanlış hatırlıyor da olabilirim, öyle hatırlayanlar ya da o mesajı yazan kişi teyit ederse, sevinirim.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 266267268269270 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,391 saniyede hazırlanmıştır