eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 11:38
Alıntı yapılan Güray26ES

bız  esese asıgız ve detsk olalım dıye alıyoruz 10 yıldır alıyorum

Super lig gelirleriyle kendi cebinden bi lira cıkarmadan o kulubu yönetmeyi yeterde artar. Bu zaafımızdan yıllarca yaranıldı saten artık taraftarı yolunacak kaz niyetine koymayı bırakılması lazım.Biz cok şey istemiyoruz
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 04:24
bu taraftar ne yalan söylenmeyi hak ediyor nede aptal yerine konmayı,3 ezondur sayın başkan kapatacaz,kapatacaz diyor kapanmadı gitti,delikanlı gibi kapatılacaksa kapatılır kapatmıyacaklarsa kapatmıyacaz der olur biter,birde verdiğiniz sözü yerie getirin ya ayıptır..
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 03:57
numaralara gore 519 gozukuyor:) yazdırmayanlarda vardır tabı ben gecen seneye gore sıke olayları ve verılen sozler ve hazılık maclarındakı kotu futboldan dolayı yarı yarıya dusecegını dusunuyorum herkes sıkayetcı kombıne almamak tepkı degılkı? bız  esese asıgız ve detsk olalım dıye alıyoruz 10 yıldır alıyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 02:20
bugune kadar ne kadar kömbıne satılmıs bılen varmı acaba...
Şampiyon ES ES
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2011 saat 01:17
Atilla Gezmen : 1
Timur Şolpan  : 4
Çağıl Altay      : 26
gürayes          : 190
gürayes          : 506
ES ES ES         : 519
toplam  6

haydi yok mu başka alan???????  beni sorarsanız lige 1-2 gün kala alacağım
Yukarı
esesli_emrah Liste gör
Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 19:27
yazıklar olsun yönetimeki 3 sezondur açığın üstünü kapatma  hikayesini bizlere anlatmaktan bıkmadılar utanmadılar ve yüzleri kızarmadı her sene kombine alarak gittiğim açık tribüne bu sene malesef gidemicem,aslında bizlerinde çok eksiklikleri var yönetim üzerinde bi trabzon bi bursa ve diğer istanbul takımları kadar baskı kurup bazı şeyleri değiştirip yaptıramıyoruz yeteri kadar tepkimizi protestomuzu ortaya koyamıyoruz buda bizim ne kadar  zayıf olduğumuzu gösteriyor,bizim gibi büyük efsaneleşmiş taraftara bu kadar zayıf kalmak yakışmıyor
Dünyada Senden Başka Hiçbirşeyi Olmayan Biz,Dünyada Senden Başka Herşeyi Olana Acırız..!
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 16:55
Atilla Gezmen : 1
Timur Şolpan  : 4
Çağıl Altay      : 26
gürayes          : 190
gürayes          : 506
ES ES ES         : 519
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 16:30
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan eS___eS

Acık tribun kapanısıya kadar evimde oturur lig tvden izlerim macımı.Bu sene kombine almıyorum
Çekirdeğini de almayı unutma.
o zaman yağmurda karda o cefayı bizim gibi çekmeyenler evlerinden oturup buraya yarum yazmasınlar taraftarım demesinler sıcak evlerinde oturup maç seyredenler

Aynen abi....

Bende o yüzden öyle düşündüğüm için yazdım..
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 16:12
Alıntı yapılan eS___eS

o zaman yağmurda karda o cefayı bizim gibi çekmeyenler evlerinden oturup buraya yarum yazmasınlar taraftarım demesinler sıcak evlerinde oturup maç seyredenler

Yıllardır o cefayı cekiyorum içim rahat her şeyi taraftardan bekleyen zihniyetlere inat kombine almıyorum.
aman al ne olur çok üzülürüz
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2011 saat 13:18

Yıllardır o cefayı cekiyorum içim rahat her şeyi taraftardan bekleyen zihniyetlere inat kombine almıyorum.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır