eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 88>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Online Durum: Offline
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 02:11
Formalar bugün satışa sunulacak henüz fiyatı belli değil. Bu da ayrı bir ilginç.
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:56

Ben pek beğenmedim açıkçası formaları. Sarı biraz güzel olmuş aslında ama yine de pek ısınamadım hiçbirine. Tasarım olarak özellikle pek hoş değiller.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:53
Alıntı yapılan montana26

...Ama en uyuz olduğum kısım şu adidas ambleminin ortada yer alması.Formamızda Türk bayrağımız olsa(inşallah bir gün olacak) güzel durur , ama şuan da boşluk olduğundan dolayı kötü duruyor...

Alıntı yapılan Starsky

Bu sezon için tek beklentim formanin siyah kirmizi olmasi ve Adidas logosunun ortada olmamasi!

21 agustos'ta yazdigim mesaj. Seninle her zaman ayni fikirdeyim kardesim
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Ozkn Liste gör
Yazar

Özkan
Yer: Bodrum
  Alıntı Ozkn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:48
Siyah kırmızı çok başarılı hemen alacağım, sarıda logomuzla uyumlu çok hoş duruyor.
вσ∂яυмєѕєѕ
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:43
Alıntı yapılan Starsky

Sari ve beyaz formadaki ince kirmizi rötuslar çok güzel...
Rakamlarin yazi tipide çok iyi; çift kullanilamasi çok güzel olmus.

Aynı fikirdeyim...Clap
Ama aralarında gözüme pek hoş gelmeyen , nedendir bilmiyorum ama tasarım bakımından olsa gerek çubuklu formamız geldi.Cry

Açıkcası gözüme en hoş geleni beyaz formamız.Sarı da fena değil yani.Wink

Ama en uyuz olduğum kısım şu adidas ambleminin ortada yer alması.Formamızda Türk bayrağımız olsa(inşallah bir gün olacak) güzel durur , ama şuan da boşluk olduğundan dolayı kötü duruyor.

Ama genel olarak formalarımız fotoğraf olmasına rağmen oldukça kaliteli duruyor.Bakalım fiyatları ne olacak ? LOL

Birde 2.formamız sarı forma denilmiş , çubuklu formamızı giymediğimiz zamanlarda sarıyımı giyeceğiz.Geçen senenin beyaz forması gibi mi yani?
Eğer böyle olursa bu sezon beyaz formayı 1 veya 2 kere ancak giyeriz.
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:36
Çubuklu formamızda arma diğer formalarımızda ki gibi yamuk olmamış güzel olmuş çubuklu formamızı ben beğendim, sarı forma da fena değil, bencede beyaz formalar olmamış gibi
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:32
sırt isimleri olmayacak mı formalarda acaba çünkü bunlarda ve hazırlık maçlarında oynanan kırmızı formalarımız da yoktu eğer olmazsa kotu olur sırt ismi her zaman formaya güzellik katar.. dikkatimi çekti numaralarda cok buyuk ve yuvarlak hatlar ıyı olmamıs bence adıdas urunune keskın hatlardan olusan numaralar yakısırdı dıye dusunuyorum..
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
sevensea Liste gör
Yazar

haluk
  Alıntı sevensea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:27
cubuklu forma fena değil gibi gidip görmek lazım
esesimi dünya denizlerinde temsil eden....
Yukarı
bad026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır
  Alıntı bad026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:21
Sarı forma daha asil gösteriyor beğendim .
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:14
klasik çubuklu formamız çok hoş. acaba fiyatı ne kadar olacak. eğer uygun bir fiyar olursa almayı düşünüyorum. diğer formalara gelince: bizi yansıtmadığı için pek beğendiğim söylenemez ama tabi herkesin görüşüne saygım var.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır