eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 84>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:00
bugün halil ağa açık için yılmaz büyükerşenden sözü aldı,
otobüs için harun karacana yüklenirken bi abi lan sen ne iş yapcan diye bağırdı. katılıyorum...
tamam hepsi destek olmalı ama yılmaz büyükerşen ilgilenmese eto otobüsü almasa bu ihtimalleri düşünerekten senin planın var mı bilinmez
Yukarı
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:59
Böylesine çirkin böylesine küstahça bir tören daha olamazdı tüm güzellikleri bir kenara dursun ben ümit karanın yerinde olsam bu gece sabaha kadar vururdum rakının gözüne nerden nereye diye, Eskişehirspor büyük bir markadır başkan bu markanın bir parçası olamayacağını bir kez daha isbat etmiştir.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:53
Zaten maçta giyilcek antremanda giyilcek hali yok.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:48
Alıntı yapılan ESES1987ORÇUN

umıt ın ustundekı formada cok guzel bu forma bence maclarımızda gıyılsın...

Kesinlikle katılıyorum. Maçlarımızda Ümit'in üzerindeki forma giyilmeli. Süper duruyor. Arka kısmın numara üstündeki ETİ yazısı da hoş durmuş. Ayrıca ismin numaranın altında bulunması da değişiklik getirmiş.
Yukarı
mesuteroll Liste gör
Yazar

mesut
Yer: eskişehir
  Alıntı mesuteroll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:38
Alıntı yapılan esesim-26

bugunkü imza törenini indirebilecegim link varmı arkadaşlar
http://www.youtube.com/watch?v=WhkL6CP6B9o&feature=channel_page
içiyorsak aşkımızdan
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:37
Alıntı yapılan es_PaSHa

Alıntı yapılan tepebaşılı26

işim vardı imza törenine gidemedim..nedir bu  otobüs muhabbeti?yav bizim otobüsümüz yokmuydu yada benmi öyle hatırlıyorum?yada vardıda bişeymi oldu otobüse?bilen biri aydınlatsın beni...

abi olay başkanın Harun Karacan'dan yeni bir otobüs istemesi, Harun Karacan'ında bunun için söz verememesi... Otobüsümüz var ama eskidi ve futbolcuları uzun yolda yoruyor. Bunu takımımız Konya'ya geldiğinde onları karşıladığımızda bizlerde çok iyi gördük. Özellikle Serdar abinin otobüsün yatak bölümünden çıkarkenki halini görmeniz lazımdı. Futbolcuların otobüs yolculuğunda gerektiği gibi rahatça hareket edememesi onların kaslarında yorgunluğa sebep oluyormuş. Klüp menejerimiz Kerem abi bundan bize bahsetti. Belki bizim gibi sporla profesyonelce ilgilenmeyenler için basit bir detay fakat futbolcular için önemli bir detaymış... Bu yüzden yeni bir otobüs isteniliyor. Belki yönetime kalsa önemli değildir. Bence otobüsü futbolcular ve teknik heyet istiyor.

Eyvallah cem kardeşim sağol..

hay ETO sunada,ESO sunada,ETİ sinede,SARAR ınada...

yav kardeşim ne bu adamlara dilencilik yapıyosunuzki?yok işte adamların içinde ESKİŞEHİRSPOR sevgisi yok..Eskişehirin zengininin zihniyeti hep aynıdır: az olsun benim olsun..paraları kıymetlidir, ota boka para bulurlar ama iş ESKİŞEHİRSPOR  olunca nazlanırda nazlanırlar..gelmiş geçmiş her yönetici potansiyel hırsızdır onlar için.. sanki otobüsü alsalar yöneticinin biri alıp garajına çekecek..kaç yıl önceydi hatırlayamıyorum yine böyle en sıkışık zamanımızda çıkıp hiç ES ES le alakası olmayan bir karadenizli zengin 50 milyar para vermiştide şimdi medet umduğumuz adamlar yine kılını kıpırdatmamışlardı..

dünün sivası süper lig yüzü gördü diye adamlar hak bayram zannedip ikiletmeden aldılar takıma otobüsü.. ticaret odasımıydı neydi?sivas ne kadar? bizim üçte birimiz kadar,sanayisi ne kadar? bizim baksan sanayi sitesi kadar..ama adamlarda birlik var..

başkan bırak şu  şu adamlara yalvarmayı..yalvardıkça bin dereden su getirirler..elbet onunda bir çözümü bulunur..

bak şimdi kafam bozuldu..imza töreni sayfasına neler yazdırdılar bana...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
komutan Liste gör
Yazar

serkan
Yer: ŞIRNAK
  Alıntı komutan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:26
ön yargılı olmaya, olumsuz düşünmeye gerek yok.tecrübeli bir santraforun hem de Ümit Karan gibi bir futbolcunun takımda olmması fayda sağlayacaktır.Özellikle de önümüzdeki yıl avrupada...
yönetim İ S T İ F A !!!
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:26
bugunkü imza törenini indirebilecegim link varmı arkadaşlar
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:26
bildiğim kadarıyla harun kayacan yeni seçildi başkanlığa. o yüzden sizede yaklaşık 400000 tl lik bir yatırım istemiyle gelinse biraz tereddüt edersiniz o yüzden makul karşılamak lazım. ama aklı başına gelince alacaktır merak etmeyinWink
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 00:25
Alıntı yapılan lord of eses

yazıklar olsun ya koskoca eto bi otobusu cok görüyo esesimize sanki babalarının parası eskişehir halkının parası o paralar iş secilmeye geldiginde hersey eskişehir için demeyi bilenler bi otobusu cok görüyorlar ayıp be ayıp

Eto adamın babasının malı değil.Meclis olarak alıyorlar kararları ..
Adam meclise suncam tamam diyor
Başkan yok illa söz ver ..

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır