eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 233234235236237 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 22:55
Hedef saptırmak için olduğunu sanmam ivesa içinde 2.05'lik dev kaleci diye açıklama yaptı ivesada çok kolay bulundu. Sanırım başkan neredeyse bitecek transferler böyle çıtlatıyor
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 22:54
“Bana güvenin”

İvesa Vanja resmi imzayı atıp iddialı konuştu. " Bana güvenin buraya başarılı olmaya geldim" dedi.
2.05 cm boyundaki kaleci kırmızı siyahlı takımla üç yıllık sözleşme imzalarken sempatik tavırlarıyla dikkati çekiyor. Bir dönem Eskişehirspor'da oynayan Zalad'a benzeyen İvesa Vanja yakında ikinci bir heyecanı daha yaşamış olacak. Eşi hamile olan tecrübeli kaleci Erkek çocuk bekliyor. Vanja, "Yaklaşık bir ay sonra doğacak çocuğumuz bana ve aileme uğur getirecek. Burada uzun yıllar futbol oynamak istiyorum" dedi.
ÖNEMLİ BOŞLUK
DOLDU
Başkan Halil Ünal ve yöneticilerin katıldığı imza töreni sonunda yetenekli kaleci ülkesine döndü. Başkan Halil Ünal, önemli bir eksiği giderdiklerini, İvesa'yı araştırıp aldıklarını dile getirdi. Başkan Halil Ünal, ikinci bir kaleci daha alacaklarını açıkladı. Başkan Ünal, "İvesa'ya güveniyoruz. Onunla önemli bir boşluğu doldurduk. Taraftarımızın içi rahat olsun. " diye konuştu.
TÜRKÇE
ÖĞRENİYOR
İvesa Vanja, Türkçe öğrenmek için öncelikle futbol deyimlerini seçmiş. "Bırak, Bende, Top sağda, top solda, teşekkürler, merhaba, arkadaş" gibi kelimeleri öğrenen tecrübeli kaleci Ivesa Vanja, 1977 yılında Hırvatistan'da doğdu. 2007-08 sezonunda NK Slaven Belupo (Hırvatistan 1.ligi takımı) takımında forma giydi.
205 cm boyundaki tecrübeli eldiven 29 lig, 3 kupa, 4 UEFA kupası maçında olmak üzere toplam 36 maçta forma giydi. 2007-08 sezonu UEFA ön eleme maçında Galatasaray'a karşı da forma giyen 31 yaşındaki Vanja Ivesa, 2004-07 yılları arasında NK Pula takımında 84 maçta görev aldı. 2003-04 yılında Sydney Crescent Star takımında 14 maç, 2002-03 sezonunda da Sydney United takımında 24 maçta oynadı.
21.06.2008 sakrya gazetesi
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 22:54
Ulaş yuvada kalıyor

Eskişehirspor transfer komitesi, iç transfer görüşmelerine iki gün ara verdi. Hafta içinde Serdar Özbayraktar'a iç transferde ilk imzayı attıran yönetim, ardından Ömer Yalçın, Mustafa Sevgi ve Birol Hikmet ile 3'er yıllık mukavele yeniledi. Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın raporu doğrultusunda iç transferde görüşmelerini sürdüren yönetim, Çalımbay'ın listesinde yer almayan savunma oyuncusu Ulaş Ortakaya'yı, elinden kaçırmamak için Pazartesi günü bu oyuncu ile bir kez daha görüşecek. Yönetim bu süre içinde Ulaş'ın kalması için Çalımbay'ı ikna etmeye çalışacak. sakraya gazetesi

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 22:52
Transfer trafiği hızlandı

12 yıl gibi uzun bir ayrılıktan sonra, 22-23-24 Ağustos tarihlerinde 2008-2009 Sezonu Turkcell Süper Ligi'ne merhaba diyecek olan Eskişehirspor, muhteşem bir dönüş yapmak istediği zorlu lige, yaptığı sürpriz transferler ile sıkı hazırlanıyor.
Bugüne kadar dış transferde Hırvat kaleci Vanja Ivesa, Bosnalı stoper Safet Naderaviç, Ç. Rizespor'dan forvet Anderson Rıcardo Dos Santos, Ankaraspor'dan forvet Tayfun Türkmen ile 3 yıllık anlaşma yapan yönetim, Cezayir asıllı Fransız orta saha oyuncusu Mohamed Dahmana ile prensip anlaşması yaptı. İç transferde ise Ömer Yalçın, Serdar Özbayraktar, Mustafa Sevgi ve Birol Hikmet ile 3 yıllık mukavele yenileyen yönetim, pazartesi gününden itibaren ise iç transferde kalmasını istediği ve dış transferde almak istediği diğer oyuncular ile masaya oturacak.
LİSTE KABARIK
Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın verdiği liste doğrultusunda dış ve iç transfer görüşmelerine devam eden yönetim, ilk etapta Gençlerbirliğinde forma giyen forvet oyuncu 1984 doğumlu Mehmet Çakır'ı renklerine bağlamak istiyor. Çakır ile anlaşmaya varan yönetimin, bonservis sorununu çözmek için gerekli temaslara geçtiği öğrenildi.
Diğer taraftan yönetimin Çalımbay'ın talebi doğrultusunda Giresunspor'da forma giyen Emre Karaman, Eyüpspor'dan 1987 doğumlu savunma oyuncusu Ahmet Sağlam, Malatyaspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu 1976 doğumlu Zafer Demiray ile görüştüğü gelen haberler arasında.
TV DEN İZLEDİ
Yabancı transferi konusunda da Tunus asıllı halen Grasshopper-Club Zurich'te 11 numaralı formayı giyen Yasin Mikari ve Fransanın Sochaut takımında forma giyen Burkina Fasolu forvet oyuncu Moumauni Dagano'nun menajeri ile olumlu bir ön görüşme yapan yönetim, Tunus'a giderek izlemeyi düşündüğü Yasin Mikari'yi, dün akşam Tunus milli forması altında oynadığı 2010 Dünya Kupası Afrika Elemeleri 2. Tur Tunus-Burundi maçında TV'den izledi. Bu iki oyuncuyu Siyah kırmızılı renklere bağlamak isteyen yönetim, bu hafta içinde ciddi yol kat etmeyi hedefliyor.
21.06.2008 sakarya gazetesi
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 21:55
boş versen onlar sağ gösterir sol vururlar.hedef saptırma tunus değildirde bi başka ülkedir.o kadarda saf değildir heralde...
Yukarı
crew Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 21:24
Halil Ünal "Sol kanat için de Tunus milli takımından bir oyuncu ile görüşüyoruz. Bir çok takım bu oyuncunun arkasında olduğu için ismini vermem doğru olmaz." demiş. Bu oyuncunun ismi belli değil mi zaten.. Belli değilse ve çok gizli bir transfer harekatı ise Tunus Milli Takımında oynayan kaç tane sol kanat oyuncusu var, demez mi insan...  
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 20:34
Alıntı yapılan burak26eses

kemal aslan

ne olmuş kemal aslana....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 19:41
kemal aslan
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 19:08
Kalacak ve alınacak oyuncular hemen hemen belli ama.Gelecek için mutlaka genç oyuncular alınmalı .Burada yetişip ES ES sevgisini aşılayıp Atatürk stadına çıktığı zaman her şeyini verecek genç oyuncular almalıyız.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2008 saat 19:03
Alıntı yapılan Team26

Yapılan iç ve dış transferlerde birşey dikkatimi çekiyor, herkesle 3 yıllık sözleşme yapıyoruz. 3 yıl sonra iç transferde sıkışmayalım. Sanki bazılarıyla 2, bazılarıyla 3, ve 4, gençlerle 5 yıl yapsak hepsinin sözleşme bitiş tarihleri aynı zamana gelmese mi acaba?

3.yılı beklemeden de sözleşme yenilenebilir.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 233234235236237 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır