eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 66>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 22:33
Alıntı yapılan d0rli0n

hukukta  daha önceden görülmüş bir dava kendine benzer olan  gelecekteki başka davalara emsal teşkil edebilir.
ancak futbolda böyle bir şey söz konusu değil bildiğim kadarı ile. o yüzden diyarbakırspor- bursaspor maçı için kesinlikle şöyle olacak diyebilmek mümkün değil. tff yönetim kurulunun kararını bekleyip göreceğiz.

Eğer maçın tekrar oynanması gibi bir karar çıkarsa o lig zor biter, ortalık karışır. Hiç sanmıyorum yapacakları en akıllıca şey maçı 0-3 Bursaspor lehine tescil etmek.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 21:56
hukukta  daha önceden görülmüş bir dava kendine benzer olan  gelecekteki başka davalara emsal teşkil edebilir.
ancak futbolda böyle bir şey söz konusu değil bildiğim kadarı ile. o yüzden diyarbakırspor- bursaspor maçı için kesinlikle şöyle olacak diyebilmek mümkün değil. tff yönetim kurulunun kararını bekleyip göreceğiz.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 21:56
Diyarbakır'a verilen bu ceza tamamen TFF'nin yaptığı çok büyük yanlışıdır.Oh ne ala , sahaya taşlar atılsın,hakem yaralansın,maç tatil edilsin karşılığında 3 maç tarafsız sahada oynama cezası...

Sen futbolun başındaki kurum olan TFF,bu olaylara böyle komik cezalar verirsen ileride bu olayların hiç önüne geçemezsin..

Bravo adil TFF ,bravo sana (!)

Angry
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 21:20
3 maç tarafsız sahada seyircisiz cezasında seyircili yapmak gibi bir indirim gelebilirmiş.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 21:15
Diyarbakır' a verilen cezayı çok az buldum bunun üstüne birde hükmen yenik sayılmazlarsa ortalık iyice karışır.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 21:07
NTVSpor'da da maçın 17. dakikadan itibaren tarafsız sahada tekrar edilebileceği söylenmiş ben duymadım ama bazı forumlarda böyle okudum .
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 20:57

Bursanın 3 puanı pazartesi bilemedin en geç salı günü eklenecektir...

Kaynak : D Sporda söylediler

Yukarı
es_ilker_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker ünal
  Alıntı es_ilker_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 20:48
Ayrıca diyarbakırspor'a 3 maç tarafsız saha ve seyircisiz cezanın yanıda 40 000 tl para cezası ve bir kulüp görevlisine de 30 gün hak mahrumiyeti verilmiş

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=9399

Konyaspor da hala akıllanmamış. Karşıyakaya farklı fiyat kendi seyircisine farklı fiyat yapmış. Cezayı da yemiş. Sahada da kaf kaf kesti cezayı.LOL
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 20:33
Alıntı yapılan Erman

Bursa'nın hükmen galibiyetine ilişkin bir karar var mı?

Ona TFF Yönetim Kurulu karar verir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 20:32
Alıntı yapılan Abdullah Palaz

maçtan sonra sahaya seyirci girmesi sebebiyle bu kadar ceza aldığımızı düşünüyorum.

Meşale var, Elano'nun içtiği atılan su var, arada çakmak falan var, GS'li taraftara atılan davul var. Ceza normal. GS'ye sadece kırılan koltuklardan ceza kesmişler. Rakamlardan anlaşılan o. Sadece meşaleye ceza olarak 10.000 lira yazıyorlar. Koltuk kırmak 10.000. Atılan cisim 5.000.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır