eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESOGÜ-Eskişehirsporlular Kulübü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 32>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 18:23
emre sen oradasın ve potansiyel atıl kalıyor. inan anlayamıyorum bu olayı Wacko hadi abicim asılın şu işe yaaaa....
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 17:04
Anadolu Üniversitesi'nde Osmangazi'den daha fazla potansiyel olduğu bir gerçek,ancak diğer bir gerçek de bu potansiyel aktif olarak kullanıl(a)mıyor...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2009 saat 16:54
sevgili emre, yeterki siz kurmak için bir girişim başlatın. anadolu üniversitesinde idari ve öğretim üyesi bazında daha fazla arkadaşımız, abimiz mevcut. çok güzel ifade etmişsin, adamlar monopoli kulübü kuruyorlar, sizler koca üniversitede bir Eskişehirsporlular kulübü oluşturamamışsınız. her şeyi birilerinden beklemeyelim artık. zaman harekete geçme zamanı. siz ilk adımı atın ben size bu forumda da aktif olan en az 3 tane rehber önereceğim.

ESOGÜ kulübümüz bugün İİBF'de stand açmış ve üye kayıtlarına devam etmişlerdir. bu yıl Osmangazi için altın bir yıl olacak gibi duruyor. emeği geçen herkese teşekkürler. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 22:36
standımızda çektiğimiz diğer ftoğraflar:

emre bildiğim kadarıyla anadoluda kulüp kurmak zor. anadolu da onur var inşallah bu sene sizi toparlar. ayrıca hakan çitil de anadolu üniversitesinde.önce esogü de örgütlenelim inşallah daha sonra tüm üniversiteli eskişehirsporluları bir araya getirecez.
www.unieses.org
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 22:22
yaa bizim anadoluya da lazım eskişehirsporlular klübü üni de 40 kadar kulüp war çoğu saçma.hatta bi tanesi monopoli gibi zarlarla oynan oyunun klübünü bile kurmuşlar.anadoluda esesliler niye aktif değil anlamadım.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 22:10

Başta Mustafa olmak üzere hazırlıktaki gözümüz kulağımız Adem'e ve diğer tüm Eskişehirsporlulara teşekkür ederiz.

Safkan fanatik Eskişehirsporlu arkadaşları toplamaya devam ediyoruz.

14 Ekim Çarşamba Günü Tıp Fakültesi,
15 Ekim Perşembe Günü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,
16 Ekim Cuma Günü Eğitim Fakültesi'nde standlar açılacaktır.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 17:47
mustafa abi çekindiğimiz diğer fotoları bekliyorum sabırsızlıkla Smile
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: antalya
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 16:10
evet tabiki bağlantımız var. bizde o grubun içerisinden çocuklarız.  antalyalıların kampüs içinde oluşumları var standlarıda tam kampüs içinde olbia çarşısının göbeğinde. bunuda geçtik trübün liderleri okulun güvenlik görevlileri. oluşumumuza çomak sokacaklarını düşünüyoruz ama bizi durduramayacaklar.
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 16:01
Standlarımız açılmaya devam ediyor...
Bugün tanıtım standımızı Çamlık Yerleşkesine açtık.
Eskişehirspor sevdalısı kantinci Seyfi abiye, Yabancı Diller temsilcimiz Adem kardeşime ve de bugün standımızda benimle tanışan tüm Eskişehirsporlu kardeşlerime ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
standımızdan iki tane fotoğraf diğerlerini akşam paylaşırım:

www.unieses.org
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2009 saat 00:52
Uğur önce "AKŞ ile bir bağlantınız var mı?" diye sorayım. Eğer yoksa oradaki abilerimiz de sizlere yardımcı olabilirler. İkinci olarak haberleşmek için eğer çoğunluğun internet imkanı varsa bu siteyi veya unieses.org'u kullanabilirsiniz. Eğer internet kullanamıyorsanız cepten de iletişim kurabilirsiniz. Yalnız bu pahalıya patlayabilir. (Avea'nın mesaj ve konuşma kampanyaları var) Kaç kişiyseniz aylık bir kaç lira toplayarak iletişimi sağlayan kişiye kontör alınabilir.

Üniversite içinde aktif olabilmeniz için öğrenci kulübü vb. şeyler açabilirsiniz. Böylece istediğiniz afiş vb. şeylerden yararlanabilirsiniz, stand açabilirsiniz. Kulüp açıp, yerinizin belli olması ve üniversite içinde aktif olabilmeniz için önemlidir. Yalnız "Antalyalılar rahat vermez" demişsin. Bunu göze alıp almamak size kalmış bir şey. Bana kalırsa kampüste Antalyaspor'un oluşumu olup olmadığını yoklayın, eğer yoksa üniversite içinde daha güvenli olacağınız için pek sıkıntı olmaz. Gerçi bir kaç yıl önce Akdeniz Üniversitesi'nde silahlar patlamıştı amaOuch
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır