eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 90>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kocakurt Liste gör
Deneyimli Yazar

veli önkal
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı kocakurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 10:48
Vallahi hava tam uyku havasıydı ben de uydum bu havaya.
ben seni unutmak için sevmedim
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 02:02
 Şahsen ben dahil kimsede bağrma isteği yoktu. Antalya maçına bilenmeli herkes. O maçta bu staddaki en iyi tribünlerimizden birini yapmalıyız...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 23:45
süper lig ptt liglerine baktığımız zaman maçlara ilginin en yoğun olduğu saatler pazar öğle maçlarıdır. hangi şehire gidersek gidelim türkiyede durum böyledir. keşke maçlarımız hep pazar öğlen maçları oynansa. hatırlarsanız bu yılın en iyi performansı pazar öğle maçı olan rize maçımızdır.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 23:06
Alıntı yapılan oğuz26

Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Taraftar çok kötüydü gerçekten bugün

Taraftara pek bir şey söylemiyorum. Adam haftanın 6 günü çalışmış tek istirahat gününde evini bırakmış maça gelmiş.

Futbolda kötüydü resmen uyuduk.

Öyle bir şey demişsiziniz ki dünyada sanki tek biz çalışıyoruz. Her yerde böyle bu hafta içi herkes işinde gücünde.

Bugün Pazar ve gündüz maçı.Çalışanların ailelerine vakit ayırabildikleri, alışveriş yaptıkları, hafta sonunu beraber geçirdikleri, pikniğe ve ziyarete gittikleri, çocuklarının ihtiyaçları ile ilgilendikleri veya yorucu bir haftanın ardından dinlenebilecekleri tek gün.Bütün bu faaliyetlerini erteleyip maça gelen taraftarlarımız vardı.

Güzel havada ailesini alıp maça gelen ve güzel bir gün geçirmek isteyen, taraftarımızıda gördük.

Oynanan sıkıcı futbolda bu güzel pazar gününde insanları olumsuz etkiledi.İnsanların faaliyetlerini ertelemesine değecek ve beklentilerine cevap verecek bir maç olmadı.Sıradan bir maçtı.

"Her yerde böyle bu hafta içi herkes işinde gücünde" demişsiniz" süper lig,ptt liginde oynanan gündüz maçlarına bakın istisnalar hariç pek ilgi yoktur.

kalender
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 22:33

Taraftara pek bir şey söylemiyorum. Adam haftanın 6 günü çalışmış tek istirahat gününde evini bırakmış maça gelmiş.

Öyle bir şey demişsiziniz ki dünyada sanki tek biz çalışıyoruz. Her yerde böyle bu hafta içi herkes işinde gücünde.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 21:38
Alıntı yapılan frkneses

ya maç konusunda da yazdım da allah aşkına şu ''seni sevmeyen ölsün'' nedir ya ? galatasaray taraftarıyla özdeşleşmiş artık. ve ilk söylendiği maçta uzun süre şampiyon olamadıkları yılların ardından bizi yenip şampiyon oldukları maç. nedir abi bu ? bunu yapacağımıza maçın başından sonuna dek eseses kikiki yapalım. bizle özdeşleşmiş en azından.

bu beste gs'nin 1987 yılında söylenmişti son maçta bizi 2/1 yenerek şampiyon olmuşlardı
ilk devre  eskişehirde oynanan  maçta yusuf zalad'ın eline tekmeyle vurarak topu almiş savaş gol atmıştı maç 1/1 berabere bitmişti  http://www.youtube.com/watch?v=5VuQ7uAsiVo( eğer gs bu maçı kaybetseydi averajla bjk şampiyon oluyordu)
  http://www.youtube.com/watch?v=8_JEmwDwYV4  umarım bu linki seyrederlerde bir daha bu besteyi söylemezler aslında bu çalıntı besteleri söyleyeceğimize MİTHAT KÖRLERİN BESTELERİNİ KARŞILIKLI SÖYLENSE DAHA İYİ OLUR
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 21:00
ya maç konusunda da yazdım da allah aşkına şu ''seni sevmeyen ölsün'' nedir ya ? galatasaray taraftarıyla özdeşleşmiş artık. ve ilk söylendiği maçta uzun süre şampiyon olamadıkları yılların ardından bizi yenip şampiyon oldukları maç. nedir abi bu ? bunu yapacağımıza maçın başından sonuna dek eseses kikiki yapalım. bizle özdeşleşmiş en azından.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 20:42
küfür etme ettirme yok şunu deme bunu deme taraftarı sindirdiler ağzımızı açmaya korkar olduk
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 20:42
Alıntı yapılan NERUDA

Gitgide tükenen taraftarımızla, yeni stadımızda Kayseri gibi alay konusu oluruz.

Senin gibi parazitlere inat yeni stadla beraber şaha kalkacaz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2014 saat 20:08

Abi bu adamlar işsiz miydi önceden
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır