eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 58>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
Online Durum: Offline
  Alıntı eseslimurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2013 saat 13:36
Bağırmaktan öte, maç esnasında tepki vermeyi bilmiyoruz.
Adam bizim futbolcumuzun ayağına giriyor "Olet oley oley oleyoooo ...."
Rakip takım korner atıyor. "EsEs gol gol gol"
Geçenlerde İngiltere liginden bir maç seyrettim hayran kaldım adamlara.
Yanlış bir kararda futbolcunun itiraz etmesine bile gerek yok. Taraftardan öyle bir uğultu geliyor ki, ister istemez hakemde rakip takımda "Ne oluyoruz diyor."

Mutlaka oyunda etkili olmalıyız. Ama bir gerçek var ki stadımız o kadar kötü o kadar kötü. Olayın içerisine girmekte zorlanıyoruz.

Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2013 saat 13:25
Sayın renkdaşlarım,karşılıklı Siyah-Kırmızı en büyükEsES tezahuratını siyah-kırmızı şampiyon EsEs olarak söylemenin zamanı gelmedimi?Alt liglerde oynarken dahi zirve yarışında veya 1-2 senede olsa alt ligde tutunmaya çalıştığımız zamanlardada Şampiyon tezahuratları yapmadıkmı?Haydi Kayseri maçından itibaren Siyah-Kırmızı EsEs tezahuratlarıyla tekrar tribünleri inletelim.
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2013 saat 14:29
Son 2 aydır çıkışlardayız ama hala eksiklikler var.

Şu özellikle '' oley oley oley oleyooooo bizim için X takıma koy '' çok bayık bir beste ve söylemeyen tribün yok bu besteden vazgeçmeliyiz.

Birde şöyle bir şey olsa 10 numara olur açık.Şöle bandonun etrafına 6-7 tane Büyük bayraklar gerçekten güzel olur espana ile hayal bile edemiyorum.

Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 09:39
Açık tribün Mersin maçının son 20 dakikası kilitlendi kaldı, çıt yok Herkes futbolcularımızdan bir gol bekliyor. Gol gelsin de bağıralım.
Tamam gol bekliyorsun anladık ta, top rakipteyken, hakem ince ince maçı kıyarken niye ıslıkla mıyorsun be kardeşim? Tezahürat edecek havan kalmamış anladık ama o kadar kişi var tribünde 5-10 kişiden ıslık geliyor anlaşılır gibi değil!!!
Taraftar tezahüratlarda çıkardığı sesin desibeline göre mi büyük taraftardır? Maçın gidişatına göre ayar veren taraftar bence büyük taraftardır. Bence biz onca kalabalığa rağmen taraftar olarak maç'a etki edemedik.
Not:Bu forum başlığı taraftar performansı yorum başlığı. Futbolcularla ilgili bir yorum bilerek yapmadım.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
umtuzr Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı umtuzr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 08:26
açık tribünde bandoesesin çevresinde ve guruplarda gurup demeye dilim varmıyor bandoesesin alt tarafında alttribünde toplanması durumunda çok daha iyi tribün olacağı ve daha iyi ses çıkacak düşüncesindeyim
BURASI HERYER DEĞİLLL.........
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 02:03
Alıntı yapılan esesliyasin26

Açık fena değildi ama Nefer'in şu camdibine bir çözüm bulması lazım...

Cam dibi her maç aynı. Hadi kardeşim sesiniz çıksın bağırın biraz diyorsun sanki sahaya atlamalarını istemişiz gibi tedirgin olup çekiniyorlar.
Hem maç izleyip hemde kendini çok zorlamadan da olsa bestelere katılmak zor olmasa gerek..
Birde top rakipteyken ıslıkla baskı kurup, tezahuratlarımıza maçın gidişatına göre yön verip devamlılığı sağlayabilsek 10 numara tribün olacak.
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 01:55
Açık trübünde o kadar çok lider varki millet şaşırıyor birde küfürle millete çığıranlar var onlar kendi ailelerine küfretsin böyle yaptıkça millet bağırcaksada bağırmaz onlar kendini biliyor.
Ha onlara lider denmez lidercikte ettikleri küfürler kendilerine gitsin.
000001
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 01:44
  Açık fena değildi ama Nefer'in şu camdibine bir çözüm bulması lazım...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 01:28
Ben foruma pek bir şey yazmam daha çok okuyucuyum ama bir yorumda bulunmak istiyorum.
Sık sık maçlara gelebilen birisi değilim ama bütün besteleri de bilirim. Uzun bir aradan sonra maçlara geldiğimde bilmediğim besteler ya da durumlar olabiliyor ama hemen adapte olabiliyorum. Trabzonspor ve Mersin İdman Yurdu maçlarına gelme şansım oldu ve tabiki maçlara geldim. Ciddi anlamda kafama takılan bir iki soru var.
Tribün olarak Şinanari bestesi ile bir sıkıntımız mı var? Yani forumu da takip ederim hep başka platformları da ama böyle bir sıkıntı görmedim. Peki maçlarda tüm tribünün ciddi anlamda katılım sağladığı bu besteyi neden kullanmıyoruz? Bu beste girildiğinde tüm tribün silkelenip kendine geliyor çünkü herkes besteye hakim ve seviyor. Hem Trabzonspor maçında hem de bugünkü maçta bu beste girilmediği sürece tribünler çok kötüydü. Trabzon maçının 60. dakikasını ayrı tutuyorum.

Hep Şinanari yapalım demiyorum ama ara ara girilirse tüm tribünler hep ayakta olur.

2. eleştirim de maçın gidişatı ile ilgili. Daha önce yazılmış ama ben de yazmak istiyorum. Takıma destek verirken maçı bırakıp takıma destek vermek takıma bence de zarar veriyor. Mersinin maça hakim olduğu bazı dakikalarda biz "Es Es Gol Gol Gol" yapıyoruz. Bu tip tezahüratların hiç bir etkisi olmuyor. Onun yerine rakibi ıslıkladığımızda o baskıyı kolay kolay yemiyoruz. Yapılan tezahüratlar maçın gidişine göre yapılmalı ve taraftar maçtan kopuk bağırmamalıdır. Maçı bırakın mantığını doğru bulmuyorum. Empati kurduğumda da bu yorum daha mantıklı geliyor.
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2013 saat 00:59
bugün taraftar yine mükemmeldi ilk yarının son yarım saati hariç ikinci yarı şinanari iki yıl önceki g.s maçı gibi çok yüksek ses vardı üstü açık statta bügünde bence şinanaride rekor kırıldı ama ölçen yok stat bi bitse bütün türkiye ve dünyada kimsenin kıramayacağı rekorları kırarız
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır