eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 01:36
Şimdi bir kere şuanki kızılcıklıyı neferle karşılaştırırsak çok yanlış yaparıs.Neferin durumunu biliyoruz güçlüler ve kalabalıklar.Grubun tayfaları 200 kadar kombine almışlar ki bu ciddi bi rakam.Şuan kızılcıklı bambaşka kişilerle yeni oluşuma girildi hadi olurmu die sahiplenen insanların kafalarında güzel planlar var gerçekten birşeyler yapmak için uğraşıyorlar ama sayıları şuan az toplasan 200 kişi anca eder ki neferin kombine sayısı.Ben bu maça gidemedim bilet fiyatından dolayı gs deplasmanına giderim sonra içerdeki trabzon maçına giderim die planladım maddi açıdan.Arkadaşım aradı maçtan önce dedi kapalıda kimse yok kızılcıklıda 30 40 kişi neferinde yarısından çoğu boş.İçimden dedim inş birleşirlerde beraber bağırırlar ama yazılanlara bakılınca durum bambaşka.İnş kızılcıklının şuanki abileri şu forumu takip ederlerde hani yapılan yanlışdan dönülür.Bende kızılcıklıdayken ayrı bağrılmasına karşıyım bi kaç kezde söylendi bu beraber bağıralım die.Genelde lig maçlarında kapalı tek ses oluyor diye düşünüyorum geçen sene öyleydi.Ara ara 2 taraf paslaşıyordu.Bunlar aşılır sanırım.Fakat iş Fesh kısmına gelince kararsızlık sizleride üzüyor bizleride.Trbünü bu halde görmek benimde içimi cızlatıyor açıktaki taraftarıda.Böyle birşeyi hani burdan yazmaktan ziyade Trbünün eski büyük abileri Etb üyeleri olaya el atarak halledebilirler bu büyük bir konu yazmakla çizmekle olmuyor benide aşar başkasınıda.Güzel şeyler olsun temiz insanlar olsun diye bende bırakmıyorum mümkün olduğunca gitmeye çalışıyorum arkadaşlarımla fakat tek ses olunması taraftarıyım bende zaten kapalının yeri belli sahaya etkisi çok olmuyor bide ayrı bağrıldımı hiç bi işe yaramıyor 2 grubun orda olması.. Saygılar
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 01:23
ben almanyadan senede ıkı kez maclara gelıiyorum .. sırf es es icin
besiktas macına geldim ve resmen hayal kirikligina ugradim
zaten 500 kisilik trıbün ve en fazla 20 kisi vardi macta..gercekten cok üzüldüm ve anlam veremedim
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 01:19
yazılanları okumaya calıstım cogunu okudum ve onemlı elestırılerın yapıldıgını gordum.ben halen kızılcıklı ıle takımıma destek vermekteyım.bılıyorsunuz camıamızda tek bır olusum yok bırcok grubumuz ve onların altında alt gruplar yapılanmalar vardır.kızılcıklı stadı olmayan yerlere deplasmana gıden bır gruptu cogu anadolu takımının stadında deplasman trıbunu olarak kızılcıklı daha ıyı trıbun yapardı bunları sızlerde bılırsınız.bahsedılen sorunların coguna katılıyorum.yas olarak zaten genc bır grup su durumda.eskı guclu gunlerın uzagında ve sayı olarak epey azaldı.buna karsın nefere gecılsın yada m.diri ye uyarak ahenk yakalnsın demıs dostlarımız.trıbunun butunlugu acısından bırlıkte beste yapmak guclu ses getırır buna bende katılıyorum,fakat hıc bır grubun kıtlesı baska bır grubun ıcınde kendını var etmek ıstemez.su durumda yapılacak en ıyı ıs bence kızılcıklının lıderlerının oturup yol harıtası cızmesıdır planlı calısmasıdır mevcut durumdan kımsenın mutlu olmadıgı acık.yoksa bır grubun bıtmesı demek trıbunde sesın dahada azalması demek oluyor.
Yukarı
Lucarelli Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 01:19
Kızılcıklı bitmiş, okeye dönüyor. ''Kızılcıklı bir diriliştir ki; kimse onu öldürememiştir!'' tarzındaki süslü cümleleri bir kenara bırakın ve şapkanızı önüne koyun. Kızılcıklının bu hali herkesi derinden üzüyor, bu efsaneyi can çekiştirmeye hakkınız yok. Tribünü feshetmenin tam da zamanı.
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 00:55
Kızılcıklı şu anda feshedilmeyerek efsanevi günlerine ve büyüklerine çok büyük hakaret etmektedir.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2011 saat 00:50
Alıntı yapılan 26

Mustafa Abinin Zaza yavuzun olduğu dönemlerde Aydınıyla Dodosuyla ellerimiz patlayıncaya kadar davul-duba çalan o davulları Caddedeki Eti plazanın yanında tamir eden Bahçede içen maçlara omuz omuza giden biri olarak şunu söylemeden geçemiyecem.

3 Senedir KIZILCIKLI tribününe girmiyordum. Bkj Maçında arkadaşların Israrıyla Nefer'e girdim. Maç başlamdan gidip eski arkadaşlarımı gçreyim dedim.
Oda ne bi gittim Sete çıkan kişiler daha 1-2 sene önce abi bi sigara ver abi bi bira yapsana diyen tipler. Bunları kimseyi kötülemek yada küçük düşürmek için söylemiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Olayı getireceğim nokta şudur. Sete demire oraya buraya çıkmakla Tribün yönetilmez. Tribün yönetmek için etrafındakilerle uyumlu olacaksın. El birliği yapacaksın çoğunluğa ayak uyduracaksın.

Ama yok siz napıyorsunuz Nefer açıkla oynarken alakasız besteler girerek hem ritmi bozuyorsunuz hemde ahenkin içine ediyorsunuz.

Kusura bakmayın arkadaşlar KIZILCIKLI zaten bitmişti son olaylardan sonra siz bu hareketlerinizle üzerine toprağıda attınız artık.

İlk zamanlar karşıydım hep KIZILCIKLInın feshedilmesine ama son maçda gördümki artık zamanı gelmişte geçiyor bile..
Çok haklısınız imzamı atıyorum. Zaten ses olarak berbat bi stadımız var + sağlam deplasman yapan takımlarıda göz önüne alırsak açıkta da süreklilik olmadığı için kapalının çok sağlam olması lazım. Buda birliktelikle yada tek tribünle olur. Birlikte hareket etmek, açıkla paslasırken bile kızılcıklının alakasız besteler girmesi vede sayı olarak günden güne azaldığını düşünürsek biraz zor. KIZILCIKLI nın bu saatten sonra eskisi gibi  olmasına pek ihtimal vermiyorum. O yüzden kapalıda sadece NEFER in olması gerektiğini düşünüyorum. Öyle oluncada hep bir ağızdan bağıran 2000 kişi akustik kötüde olsa hem stadı etkisi altına alır hemde açığın performansı artar.. 
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 23:20
lig başlamadan önce Ordu hazırlık maçı Neferde Eses diye g.tümüzü yırtıyoruz tabiri caizse yanda 50-100 kişi kı kı kızılcıklı kı kı kızılcıklı benim anlamadım olay bu grup sevdasının nedeni nedir Murat Diriye uysanız ne kaybedersiniz.. Zaten aralarına odunpazarlılar ve onların yanında takılan küfürbaz kızlarda vardı Ordu maçında..Anadolu maçlarında bilet fiyatları düşünce o kişiler oraya yine gelecek ve Kızılcıklı ismini kirletmeye devam edecek..  olmuyorsa zorlamanın anlamı yok..

Bundan sonra Kızılcıklının yaşadıgı her dakika Eskişehirspor tribünlerinde birligin biraz daha saglanamamasına yol açacak inşallah Kızılcıklının bu halini düşünen hatrı sayılır kişiler bu işe bir el atar..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 21:58
kendi sahasında kendi taraftarları arasında güvenlik şeridi olan tek takım bizizdir heralde
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 21:50
Kapalı herzaman bir olmalıdır Nefer bagırırken Kızılcıklının ordan ayrı beste girmesi yada tam tersi olması çok mantıksızdır...Hangı bırımızı begenıyoruzkı bu durumu ? tam bir saçmalık kapalı arasında resmen sidik yarıştırıyor göze kulaga hiç güzel gelmıyor ınanıyorumkı rahatsız olan ınsanlarda çogunluktadır buna bir çözüm bulunarak aynı ınsanlar tek isim altında toplanılmalıdır !!!
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 21:38
Mustafa Abinin Zaza yavuzun olduğu dönemlerde Aydınıyla Dodosuyla ellerimiz patlayıncaya kadar davul-duba çalan o davulları Caddedeki Eti plazanın yanında tamir eden Bahçede içen maçlara omuz omuza giden biri olarak şunu söylemeden geçemiyecem.

3 Senedir KIZILCIKLI tribününe girmiyordum. Bkj Maçında arkadaşların Israrıyla Nefer'e girdim. Maç başlamdan gidip eski arkadaşlarımı gçreyim dedim.
Oda ne bi gittim Sete çıkan kişiler daha 1-2 sene önce abi bi sigara ver abi bi bira yapsana diyen tipler. Bunları kimseyi kötülemek yada küçük düşürmek için söylemiyorum. Yanlış anlaşılmasın. Olayı getireceğim nokta şudur. Sete demire oraya buraya çıkmakla Tribün yönetilmez. Tribün yönetmek için etrafındakilerle uyumlu olacaksın. El birliği yapacaksın çoğunluğa ayak uyduracaksın.

Ama yok siz napıyorsunuz Nefer açıkla oynarken alakasız besteler girerek hem ritmi bozuyorsunuz hemde ahenkin içine ediyorsunuz.

Kusura bakmayın arkadaşlar KIZILCIKLI zaten bitmişti son olaylardan sonra siz bu hareketlerinizle üzerine toprağıda attınız artık.

İlk zamanlar karşıydım hep KIZILCIKLInın feshedilmesine ama son maçda gördümki artık zamanı gelmişte geçiyor bile..
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır