eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 84>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 02:02
Alıntı yapılan ESKİCE

Böylesine çirkin böylesine küstahça bir tören daha olamazdı tüm güzellikleri bir kenara dursun ben ümit karanın yerinde olsam bu gece sabaha kadar vururdum rakının gözüne nerden nereye diye, Eskişehirspor büyük bir markadır başkan bu markanın bir parçası olamayacağını bir kez daha isbat etmiştir.

şu nereden nereye lafı tkıldı kafama biraz daha açsanız bunu

Eskişehir
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 02:01
Alıntı yapılan es_PaSHa

bugunkü imza töreni benim hiç hoşuma gitmedi. neden derseniz;

1. Adı üstünde bu bir imza töreni, Ümit Karan imza atıp taraftara seslenmeliydi...

2. Başkanımızın konuşma tarzı heyecandan mı kaynaklanıyordu bilemiyorum ama hiçte hoş değildi, ağırbaşlı olmalıydı. Bu kadar çok konuşmamalıydı. Bir iş yapıyorsan bunu kendin övme, bırakta başkaları seni övsün...

3. Tüm Türkiye'nin canlı olarak izlediği ligtv'de şehrin yöneticileriyle pazarlığa girildi bu da yanlıştı...

4. Yine tüm Türkiye'nin izlediği bir canlı yayında Harun Karacan'a yapılan zorlama yapılmamlıydı. Çünkü konu takıma alınacak bir otobüs... Kabul ediyorum hiçte ucuz bir araç değil ama bu canlı yayını izleyen diğer takım taraftarları demez mi? Bir otobüs için yaptıklarına bak. Bu kadar acizler mi diye...

5. Taraftarımızın, canlı yayında yaptıkları youla'la ilgili malum tezahürat hiçte hoş değildi. Biz büyük bir camiayız diyorsak, biz tribünü Türkiye'ye öğrettik diyorsak böylr çirkin tezahüratları yapmayalım. Hatırlıyorsanız ligtv'nin Bandoeses'i haber yaptığı programda, bandomuz adına konuşan abimiz bir şey demişti: Tribünde böyle güzellikler arttıkça, çirkinlikler azalıcak... Lütfen bu tür konulara dikkat edelim...

Bunlara rağmen Ümit'i bize kazandırdığı için Başkan'a teşekkürler.

bunlar benim şahsi görüşlerim... kimse bana hak verecek diye bir şey de söz konusu değil...

saygılarımla

bunu yönetim başlığına yazmıştım ama buraya da taşımak istedim.

tekrar belirtiyorum benim şahsi görüşümdür...
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:59
Mikrafonu kapan kim ki,vermesini bekliyorsunuz Karan'aBig%20smile...Censored
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:59
Alıntı yapılan alyans999

Nikah kıyar gibi pasta kesip birbirlerine yedirdiler ya en çok orada koptum:))))

Zaten başkan 3 yıllık bi nikah kıyıyoruz dedi =)
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:55
Nikah kıyar gibi pasta kesip birbirlerine yedirdiler ya en çok orada koptum:))))
S.nalbant
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:45
dogru umıt e vermesı lazımdı adam kaldı oylesıne alkısladı sadece ımza attı o kadar..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:43
Ümit Karan kendi imza töreninde ağzını açacak vakit bulamadı resmen. Halil Ünal konuşmasının ardından mikrafonu Ümit'e verecek diye bekledim ancak söz hakkı tanımadı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:43
Alıntı yapılan es_PaSHa

1. Adı üstünde bu bir imza töreni, Ümit Karan imza atıp taraftara seslenmeliydi...

2. Başkanımızın konuşma tarzı heyecandan mı kaynaklanıyordu bilemiyorum ama hiçte hoş değildi, ağırbaşlı olmalıydı. Bu kadar çok konuşmamalıydı. Bir iş yapıyorsan bunu kendin övme, bırakta başkaları seni övsün...

3. Tüm Türkiye'nin canlı olarak izlediği ligtv'de şehrin yöneticileriyle pazarlığa girildi bu da yanlıştı...

4. Yine tüm Türkiye'nin izlediği bir canlı yayında Harun Karacan'a yapılan zorlama yapılmamlıydı. Çünkü konu takıma alınacak bir otobüs... Kabul ediyorum hiçte ucuz bir araç değil ama bu canlı yayını izleyen diğer takım taraftarları demez mi? Bir otobüs için yaptıklarına bak. Bu kadar acizler mi diye...

5. Taraftarımızın, canlı yayında yaptıkları youla'la ilgili malum tezahürat hiçte hoş değildi. Biz büyük bir camiayız diyorsak, biz tribünü Türkiye'ye öğrettik diyorsak böylr çirkin tezahüratları yapmayalım. Hatırlıyorsanız ligtv'nin Bandoeses'i haber yaptığı programda, bandomuz adına konuşan abimiz bir şey demişti: Tribünde böyle güzellikler arttıkça, çirkinlikler azalıcak... Lütfen bu tür konulara dikkat edelim...

bunlar benim şahsi görüşlerim... kimse bana hak verecek diye bir şey de söz konusu değil...

saygılarımla

Güzel bi yazı olmuş. iyi değinmişsin Tebrik ederim.
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:41
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

Alıntı yapılan akf

Ümit Karan tribüne koşarken, arkasından zorla iterek götürüyormuş gibi hareketler yaparak koşanlar kimlerdi. Önce mor gömlekli biri vardı, sonra siyah takımlı bir başkası devraldı görevi. Komikti doğrusu.

o takım elbıselı dedıgın adam daimi özdemırdır tribünümüzün abısıdır..ayrıca ne var kı ondan adamı yonlendırmelerı gayette normal esas senın bu dusuncen beni güldürdü..Big%20smile

Serkan ,o takim elbiseli benimde gözüme ilisti futbol sahasinda  siyah takim elbiseli(neyi cagristirdigine söylemeye gerek yok)gözlüklü bir sahis zorlarmiscasina bir seyler yapmak istiyor hakikatten göze hos gözükmeyen görüntüydü .Abi dediginiz kisinin trübinde olmasi gerekmezmi?........Confused
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 01:39

saygılarımla

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır