eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2007 saat 09:57
bu  kadar  aglamak  eskişehir  taraftarına  yakışmıyor   eger  eskişehir  için  bu  parayı  veremıyorsan  gelme  kardeşim  maça   bu  klüp   gelirleri  nerden  olacak  birazda  bizlerin  vermesi  lazım  oldu  o  zaman  kapılar  acılsın  herkes  girsin  beleş  maça  bunumu  istiyorsunuz
tayfun
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2007 saat 08:43
Alıntı yapılan turkaslan

Alıntı yapılan ŞaHiN

Şimdi Kombinesini alan, Gelecek yıl içinde yatırım yapmış olacak. Yarın Süper lige çıktığımızda kombine ve bilet fiyatları daha da fazla olacak.. O sebeple bu sezon bu "Son Fırsatı" değerlendirip, kombinemizi alalım.. Belli mi olur, önümüzdeki sezon Yönetim geçen sezon ki kombinesini getirene %... indirim diyebilir..

valla bravo şahin abi.. olacağıda bu zaten..
ya abicim iyide biz kombine alırken bir çorap bile hediye etmediler...
o zaman seneye kombine alırken atkı + forma kıyağıyla karşılaşabilme ihtimalimiz ne sence..?Tongue
Tecrübe yanlış yapa, yapa kazanılır. Bu yıl hem kombine satışlarında izlenen yol, hem de reklamın iyi yapılamamasından ötürü çok düşük kaldı.. Önümüzdeki yıl bunu değerlendirip, çeşitli eses ürünleri ve iyi bir reklam ile daha farklı olacağını düşünüyorum..

Tabi (2 gündür yazılanları okudukça) hep muhalefet çıkacak, vermek yerine ne kopartırım diye düşünenler olacak, yok böyleydi, şöyleydi diyen olacak.. Angry Umarım bir gün elimizdeki değeri anlar, hep istemek yerine, alın buda bizden olsun demeyide öğreniriz...
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 23:43
Alıntı yapılan ŞaHiN

Şimdi Kombinesini alan, Gelecek yıl içinde yatırım yapmış olacak. Yarın Süper lige çıktığımızda kombine ve bilet fiyatları daha da fazla olacak.. O sebeple bu sezon bu "Son Fırsatı" değerlendirip, kombinemizi alalım.. Belli mi olur, önümüzdeki sezon Yönetim geçen sezon ki kombinesini getirene %... indirim diyebilir..

valla bravo şahin abi.. olacağıda bu zaten..
ya abicim iyide biz kombine alırken bir çorap bile hediye etmediler...
o zaman seneye kombine alırken atkı + forma kıyağıyla karşılaşabilme ihtimalimiz ne sence..?Tongue
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 20:07
43 [14,78%]
9 [3,09%]
180 [61,86%]
33 [11,34%]
25 [8,59%]
1 [0,34%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
Yönetim kombineleri 100 ytl ye düşürüp son noktayı koydu,benim dikkatimi çeken Taraftarımızında 7.5ytl gibi 5 ytl gibi rakamlara pek itibar etmemeleri ve gerçekten olması gerekeni oylaması.
Hem büyük hemde mantıklı taraftar olduğumuz için gerçekten kendimizle birkez daha gurur duydum Clap
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 19:07
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Tamam bende kazıdım kafama sezon sonuna kadar 15 ytl Big%20smile Ama ben Kombine almıcam, 15 ytl vererek bilet alıcam Eskişehirspor'a herkesten çok faydam dokunsun LOL  Ama bana bilet fiyatlarıda düşecek gibime qeliyor.

Paran çoksa biz karışamayız tabi LOL Düşmeyi bırak takım böyle gitsin Sakarya maçından itibaten biletler 20 lira olur. Demedi demeWink

Yok vallahi dün alıcaktım bi baktım 50 ytl düşürmüşüm Big%20smile alamadık neyse ben zaten 15 ytl veripte giriyordum, yine geliriz bir türlü ama bakın buda fazla satmıcak, yanlış zamanda yanlış şeyler yapılıyor..İkinci sezon kombine satışı yapılacak tı 90 ytL' ye 9 maç yada peşin olarak 75 ytL ayrıca yanında forma falanda verilmese olurdu. ReKlamını iyi yapamıyorlar benim dediğim gibi olsa devre arası iyi reklam yapılırdı. Ne demiş Amerikanlar paranın yüzde Doksanını reKlama harca Big%20smile
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 18:53
Alıntı yapılan banner

Tamam bende kazıdım kafama sezon sonuna kadar 15 ytl Big%20smile Ama ben Kombine almıcam, 15 ytl vererek bilet alıcam Eskişehirspor'a herkesten çok faydam dokunsun LOL  Ama bana bilet fiyatlarıda düşecek gibime qeliyor.

Paran çoksa biz karışamayız tabi LOL Düşmeyi bırak takım böyle gitsin Sakarya maçından itibaten biletler 20 lira olur. Demedi demeWink
aman abi ağzını hayrı aç 15 ytlyi zor buluyoruz 20 ytl olursa artık maçtan 4 gün önce arkadaşlardan sigara geçinmek zorunda kalırımLOL
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 18:42

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 18:06
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 17:39
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ŞaHiN

Hatta desinki Kombine satışları devre arasına kadar sürecektir. Bu zaman zarfında kominesini almayan 2.yarı maç için maç bileti (açık)  20 YTL. ödeyecektir..

Arz talep meselesi Şahin Bey. Şayet ilerideki maçlarda 15 liraya stad tıklım tıklım doluyorsa, bilet bulamayan oluyorsa, nasıl ki stad boş kaldığında talep azlığından uygun fiyatla tekrar kombine satışa çıkarılıyorsa, o zaman da yoğun talep nedeni ile biletler 20 liraya çıkabilir kimse de yönetime kızamaz. O zaman hep beraber kardeşim kombine alsaydın böyle olacağını tahmin edemedin mi deriz Wink Ki az çok bu işleri biliyorsam, takım bu şekilde devam etsin, ikinci yarıda göreceli zayıf rakip olan GBB ve Giresun maçları hariç tüm maçları kapalı gişe oynarız. Fiyatın ne olduğu da çok önemli olmaz. Kocaeli ve Karşıyaka maçları da dahil kapalı gişe oynayacağımız maçlara. Hava yağışlı olmazsa (inşallah olmaz) stad fule yakın olur pazar gün. Kocaeli maçını kazanır Ordu maçından galibiyet ya da beraberlikle dönersek Karşıyaka maçına 11.00'den sonra gelen giremez. Tabi yine hava şartları önemli. Yoğun kar ya da yağmur yağarsa sayı çok azalır.
abi ne yaptınız siz ya benim ki öğrenci olup kombine alma imkanı olamayanlar ne yapsın zor zar yine 15 ytl bulup giriyoruz,abi dediğin gibi stat full olcak bu hafta inşalalh..karşıyaka maçında da isterse -20 derece soğuk olsun kar olsun yinede o stat tıklım tıklım dolarSmile
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2007 saat 17:35
Alıntı yapılan ŞaHiN

Hatta desinki Kombine satışları devre arasına kadar sürecektir. Bu zaman zarfında kominesini almayan 2.yarı maç için maç bileti (açık)  20 YTL. ödeyecektir..

Arz talep meselesi Şahin Bey. Şayet ilerideki maçlarda 15 liraya stad tıklım tıklım doluyorsa, bilet bulamayan oluyorsa, nasıl ki stad boş kaldığında talep azlığından uygun fiyatla tekrar kombine satışa çıkarılıyorsa, o zaman da yoğun talep nedeni ile biletler 20 liraya çıkabilir kimse de yönetime kızamaz. O zaman hep beraber kardeşim kombine alsaydın böyle olacağını tahmin edemedin mi deriz Wink Ki az çok bu işleri biliyorsam, takım bu şekilde devam etsin, ikinci yarıda göreceli zayıf rakip olan GBB ve Giresun maçları hariç tüm maçları kapalı gişe oynarız. Fiyatın ne olduğu da çok önemli olmaz. Kocaeli ve Karşıyaka maçları da dahil kapalı gişe oynayacağımız maçlara. Hava yağışlı olmazsa (inşallah olmaz) stad fule yakın olur pazar gün. Kocaeli maçını kazanır Ordu maçından galibiyet ya da beraberlikle dönersek Karşıyaka maçına 11.00'den sonra gelen giremez. Tabi yine hava şartları önemli. Yoğun kar ya da yağmur yağarsa sayı çok azalır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır