eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mermerciresit Liste gör
Yazar

resit
Yer: haremeyn
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 19:15
Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır..
Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı ..
Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim..
Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım..
Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına"..
BİTTİİ..
 tebrikler volkan 
alkol bütün kötülüklerin anasıdır
Yukarı
mustafa_eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 19:07
kapatın artık şu başlığı protestomuzu başka şekilde yapalım kombine almayarak yönetime değil eskişehirspora ceza veriyoruz bunun farkına varın artık
SEVDAN BİR ATEŞ
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 19:02
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır.. Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı .. Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim.. Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım.. Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına".. BİTTİİ..
ClapClapClapClapClapClap
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 19:00
Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır.. Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı .. Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim.. Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım.. Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına".. BİTTİİ..
ClapClapClapClapClapClap
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
şile_26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 18:50
Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır..
Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı ..
Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim..
Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım..
Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına"..
BİTTİİ..
ClapClapClapClapClapClap
Her zaman her yerde en büyük eses
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 16:43
Hepiniz pırlantasınız, bibirinizi incitmeden yazın. Ele güne laf vermeyin. Siz derdinizi anlatamazsanız, kimse anlatamaz... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 16:21
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan 26 ilker 26

Ben kimse görüşünü bildirmesin demiyorum ki ama adamlar her konuya muhalefet bir oyuncu alındı ertesi gün neden bu alınmadı daha uygundu, sonra bi bakıyorum o oyuncunun sayfasında iyiki alındı harika bi transfer msj sayısını artırmanın bi önemi yok forumun seviyesini koruyalım 3 senedir forumu takip ediyorum ilk defa argo bir kelime kullandım.. Tüm renkdaşlarımdan özür diliyorum
bir iki kişi ole celişkili sey yazdıysa sen bütün yeni üyelere mal edemessin budurumu foruma yeni üye olmus olabilirim ama bu forumu takip etmediğim anlamına gelmez yazılanları iyi irdele sonra yap yorumudu azda saygılı davran..... son olarakta kimisi tutturmus bir yeni forum üyesi gidiyor arkadaslar forum a yeni üyeyiz takıma değil bunu algılayın artık....

Bence bu tip karşılıklı atışmalar yerine mevzu özel mesajlar ile halledilmeli... Konu başlığına sadık kalınarak cevaplar verilmeli...
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 16:21
bu sene ilk kombinemi alcam hatta haftaya cuma, öğleden sonra pusuya yatıp aldırmıycak insanlar gelin aldırmayın. ben bu takımı seviyorsam o kombineyi alırım. isterse açığı kapatmayıp önüne engel koysunlar.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 16:15
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Ben kimse görüşünü bildirmesin demiyorum ki ama adamlar her konuya muhalefet bir oyuncu alındı ertesi gün neden bu alınmadı daha uygundu, sonra bi bakıyorum o oyuncunun sayfasında iyiki alındı harika bi transfer msj sayısını artırmanın bi önemi yok forumun seviyesini koruyalım 3 senedir forumu takip ediyorum ilk defa argo bir kelime kullandım.. Tüm renkdaşlarımdan özür diliyorum

bir iki kişi ole celişkili sey yazdıysa sen bütün yeni üyelere mal edemessin budurumu foruma yeni üye olmus olabilirim ama bu forumu takip etmediğim anlamına gelmez yazılanları iyi irdele sonra yap yorumudu azda saygılı davran.....
son olarakta kimisi tutturmus bir yeni forum üyesi gidiyor arkadaslar forum a yeni üyeyiz takıma değil bunu algılayın artık....
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
paşalı_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

:)
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 16:11
selamün aleyküm

bana dar kafalı diyenler önce aynaya baksınlar çürümüş zihniyetlerini suratlarınıza vurmam zorunuza gidiyor galiba bu topic te 2 defadır tartışmaya girdim sebeb yeni üyeymişim

heleeee bak sen yeni üye olmuş nelerde söylüyor

zihniyetinizin bir kısmıda bu, kimse kusura bakmasın eski veya yeni üye olmak kimsenin bu forumda sizin düşüncenize zorunlu bağlı olduğu anlamına gelmez yaşım 23 10 senedir bu tribünlerdeyim efendi gibi foruma yazıyorum uslubuma dikkat ediyorum ama bi daha ki seferde tavrım çok farklı olur vesselam.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır