eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 71>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
majiskül Liste gör
Deneyimli Yazar

Yunus Emre
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı majiskül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:57
Alıntı yapılan ersöz

Ömer, evet Elif vardı yine fenerbahçe adına..

Alper Abi, Selahattin Abi teşekkür ederim güzel yorumlar için..

Programın videosuna yarın sitesinden bakalım, eğer ordan edinme şansımız olmazsa yada tekrarı yayınlanmazsa DVD isteme yoluna gideriz.. Söyledim ben zaten bizimkiler maçta o yüzden tekrarını soruyorlar diye..

Ayrıca, anketlerde "Anadoludan Şampiyon Ne zaman Çıkar?" diye bir soru vardı %50 ile ASLA çıktı sonuç.. Ben de "bizimkiler maçta ya o yüzden böyle çıkmıştır" dedim ama duyuldu mu bilmiyorum

yuzde 50 aslaysa sampıyon cıkma ıhtımalımız de yuzde 50....fena oran degıl acıkcası bızı layıgıyla temsıl ettıgın ıcın de tesekkurler kardesım....
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:55
İyi iş çıkardın, tebrik ederim.. Şimdi her hafta programa gidecek misin, sanırım öyle :)
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:47
Alıntı yapılan omer26

Özgür maç saatine denk gelince izleyemedik programı ama okuduğum yorumlara göre bizleri çok iyi temsil etmişsin. Ömer kadar başarılı olmak da ne demek. Bayrağı teslim alan her zaman 1 adım önde olmalıdır. Eminim sen de bunu en iyi şekilde yapmışsındır. Fenerli kız dedikleri benim ilk programdaki mi yoksa? LOL

Bu arada yayın akışında programın tekrarı gözükmüyor. Fakat özel istek yaptığında programı dvd ye çekip veriyorlardı bir ara. Maçımız olduğundan taraftarlarımızın büyük çoğunluğu izleyemedi dersek alırız kaydı.

Başarılarının devamını dilerim kardeşim.

Yüksek Eskişehirsporluluk Bilinci'nin örnek adamı... Mütevazilik timsali kardeşim benim... Özledik seni bilesin...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:45
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan ashanye

Atkıyı Özgür götürdü.
AN ZANS helal Özgür...

Sana da helal sevgili Alperim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:39
LOL
Alıntı yapılan ziggy

Ersöz taraftarımızı çok güzel temsil ettin. Ben kendi adıma sana teşekkür ediyorum. En son Manisa'da görüşmüştük, daha da İstanbul'a gelince bir deplasmanda tribünde yine görüşürüz umarım.

Anti-Bizans atkısı da programa imzayı atan kısım olmuştur bence. Yönetmen bile istekte bulunduğuna göre   

"Anadolu'dan Şampiyon Ne zaman Çıkar?" sorusuna ASLA diyen o %50'lik kısım o şampiyon olduğumuz gün gelince ülkeden si si olup gidecekler mi çok merak ediyorum ne yalan söyleyeyim!

Özgür ;

Maçtaydık malum izleyemedik, inşallah gece tekrarını izleyeceğim. ESKİŞEHİRSPOR Taraftarını orda layıkıyla temsil ettiğinden hiç şüphem yok,bunun için seni yürekten tebrik ediyorum...

ANTİ BİZANS atkısına gelince ; 3 gereksiz takım taraftarlarının  eminin suratları düşmüştür. O kutsal atkıyı takıp  çıktığın için bir kez daha seni tebrik ediyorum, o mesaj gerekli yerlere gitmiştir...

Gerçi hoş o istanbullu gereksizler de yüz mü var ki üstlerine alınsınlar,bakmışlardır aval aval
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ziggy Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ziggy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:17
Alıntı yapılan ersöz

Programın videosuna yarın sitesinden bakalım, eğer ordan edinme şansımız olmazsa yada tekrarı yayınlanmazsa DVD isteme yoluna gideriz.. Söyledim ben zaten bizimkiler maçta o yüzden tekrarını soruyorlar diye..

Ayrıca, anketlerde "Anadoludan Şampiyon Ne zaman Çıkar?" diye bir soru vardı %50 ile ASLA çıktı sonuç.. Ben de "bizimkiler maçta ya o yüzden böyle çıkmıştır" dedim ama duyuldu mu bilmiyorum

Ersöz taraftarımızı çok güzel temsil ettin. Ben kendi adıma sana teşekkür ediyorum. En son Manisa'da görüşmüştük, daha da İstanbul'a gelince bir deplasmanda tribünde yine görüşürüz umarım.

Anti-Bizans atkısı da programa imzayı atan kısım olmuştur bence. Yönetmen bile istekte bulunduğuna göre   

"Anadolu'dan Şampiyon Ne zaman Çıkar?" sorusuna ASLA diyen o %50'lik kısım o şampiyon olduğumuz gün gelince ülkeden si si olup gidecekler mi çok merak ediyorum ne yalan söyleyeyim!
İstanbul ölümden korkma bu kadar
Korkunun ecele ne faydası var
İstanbul evinde dantel örsene
Çamaşır yıkayıp etek giysene
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 18:05

siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
İtüeses Liste gör
Yazar

Evren
Yer: İstanbul
  Alıntı İtüeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:39
Ntvspor'un sitesine programın videolarını koyuyorlar. Az önce baktım dünün programları var. Herhalde yarın falan yüklerler.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:36
Mimiklerin çok iyiydi, beden dilin sağlamdı. Gayet başarılıydı. Anti Bizans atkısını iyi düşünmüşsünLOL
Senden önce başarıyla temsil kabiliyetini gösteren Ömerimize de sana da tekrar teşükkerler, başarılar...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2010 saat 17:14
programın tekrarı ne zaman acaba çok merak ettim.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır