eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 201202203204205 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:36
Bazı arkadaşlar hala neye anti bizans veya neye bizans dediğimizi bilmiYOR veya işlerine gelmiYOR.Bırakın onlarda Türk falan masallarını üçkağıtta dümende binbir türlü işlerde de onlar var.En basitinden fenerbahçe türk takımı ama sözde kadroya bakınca brezilyanın alt yapısı gibi.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:24
RossoNero ağzına sağlık.Daha acıklanamazdı.İnsan mısın abicim sen Wink
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:21
Alıntı yapılan Essfor

ya anlamıyorum..bizansa karşıyız diyoruz...hoca bjk dan yönetici fb den futbolcu gs den....ben yönetimde fb li adamı istemediğim gibi hocasınıdaaaaa topçusunuda istemiyorum.......memlekette başka futbolcumu yok ya........
bizanslı yöneticiye hayır...
bizanslı hocaya hayır
bizanslı topçuya hayır....yaşasın anadolu..
........................bizansta para kazanmaya hayır.........demeliydiniz.Ama orada yaşıyorsunuz ve çalışıyorsunuz...Sizin mantıgınıza gore ne yaman çelişki bu......Kardeşim bırakın ırkçı söylemleri..Rekabet ayrı düşmanlık ayrı.İstanbul takımlarını ben de sevmiyorum ama onları düşman olarak gormuyorum.Çunkı hicbir Turk takımı benim dusmanım olamaz.......ES ES...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:15
Yıldızlardan biri gelecek

Eskişehirspor’da şehri havaya sokacak bir yıldız futbolcunun alınması yönündeki ısrarlar sonunda, yönetim Galatasaraylı Hasan Şaş veya Köln’de oynayan Milli futbolcu Alpay Özalan’dan birini transfer etmeyi planlıyor.

ŞEHİR YILDIZ İSTİYOR
Eskişehirspor’da yıldız bir futbolcunun eksikliği hissedilirken, geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın’ın transferi büyük sükse yapmıştı. Bu sezon da aynı şekilde bir yıldız futbolcu seyretmek isteyen şehir bu yönde yönetime baskısını iyice arttırdı. Yönetimin de bu fikre sıcak baktığı ve kombinelerin satışını da etkileyecek bir yıldız futbolcu transfer etmeyi planlıyor.
İKİSİNDEN BİRİSİ OLABİLİR
Önceki gün Hasan Şaş’ı Eskişehir’de görenlerin ardından Hasan Şaş Eskişehirspor’a mı geliyor haberleri yayılırken, bu ismin doğruluk payının yüksek olduğu ortaya atıldı. Ayrıca Türkiye’de futbol yaşantısına devam etmek isteyen ve en son Köln takımında oynayan Alpay Özalan için de Teknik Direktör Rıza Çalımbay olur raporu verirken, bu iki isimden birinin Eskişehirspor’a geleceği öğrenildi.

Sonhaber Gazetesi
24.06.2008

Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:15
Mikari Es-Es’e yakın

Dış transferde bugüne kadar 4 yabancı transfer eden Eskişehirspor 2 yabancı futbolcu daha almayı hedefliyor. Savunmanın sol tarafına Tunus Milli takımında top koşturan Mikari’yi almak isteyen Başkan Ünal bu futbolcunun kulübü Grasshoppers ile temasa geçti. Bu transferin de birkaç gün içinde gerçekleşmesi beklenirken, Tunus Milli takımında geçtiğimiz hafta sonu bu futbolcuyu son kez izleyen Rıza Çalımbay da transferin biran önce gerçekleşmesinden yana.

24.06.2008

Sonhaber Gazetesi
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:14
 Banner abi padişahım sen çok yaşa:)) Unutmayın Türkiyedeki en iyi futbolcunun veya hocasının ardında elbetde bir bizans hatırası vardır.En iyilerin bizanslı olanı değil ermeni olanı gelsin diyorsanız o başka.Ha bu arada Bizans denilen yerde yüzde 90 Türk yaşıyor belki daha fazla Bizansı hiç görmemiş arkadaşlara duyurulur yani 2 kişiden birisi ingilizce konuşup 2 kişiden birisi hristiyan değil yarın almanyayı yenersek 100 kişiden 95 i sevinecek sevinmeyecek olanlar futbolla alakası olmayan kişiler.Efsane rahmetli Gegiç bile ilk fenere gelmiştir.Bu arada bizansta yaşıyanların çoğu anadolulu harbi bizanslı değil.
S.nalbant
Yukarı
alican_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Alican Sürek
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:07
Alıntı yapılan RossoNero

Alıntı yapılan Essfor

ya anlamıyorum..bizansa karşıyız diyoruz...hoca bjk dan yönetici fb den futbolcu gs den....ben yönetimde fb li adamı istemediğim gibi hocasınıdaaaaa topçusunuda istemiyorum.......memlekette başka futbolcumu yok ya........
bizanslı hocaya hayır
......................Bizans değil İstanbul olacak.......Orasıda Türk şehri ve orada yaşayanlarında senden benden farkı yok....Siz rekabetle düşmanlıgı karıştırıyorsunuz......Ayrıca bundan en son sizin şikayetçi olmanız lazım....Çunki profilinize gore İstanbul'da yaşıyorsunuz.....

evet rekabetle düşmanlığı karıştırmayalım ayrıca alt yapıya o bizans takımları dediklerin önemi fazlasıyla veriyorlar ve çok iyi futbolcular yetiştiriyorlar futbolcuları gsli fbli diye ayırmayalım HEPİMİZ TÜRK'ÜZ
Dik Duruş , Nefer !
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 00:00
Alıntı yapılan Essfor

bizanslı hocaya hayır
......................Bizans değil İstanbul olacak.......Orasıda Türk şehri ve orada yaşayanlarında senden benden farkı yok....Siz rekabetle düşmanlıgı karıştırıyorsunuz......Ayrıca bundan en son sizin şikayetçi olmanız lazım....Çunki profilinize gore İstanbul'da yaşıyorsunuz.....
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 23:59
oğuz için bütün heryerde müthiş futbolcu deniliyor esesime kiralıkta olsa hayırlı olsun
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2008 saat 23:41
Aramızdaki fark burda sanırım ben ikisini bir tutmuyorum.Sahada istanbul takımlarından bir oyuncu EsEs için ter döküyorsa bana dokunmaz ama yönetimdeki dokunur..

Sanada iyi geceler..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 201202203204205 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır