eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 200201202203204 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:03
Alıntı yapılan ESErSin

BİRDE ŞU G.G DEN PARA ALINDIĞINI İDDA EDEN ARKADAŞA SORMAK İSTİYORUM... SEN ŞEREFİN VE ERKEKLİĞİNİN ÜZERİNE SÖYLE BAKALIM ?? O PARAYI HANGİ TRÜBÜN LİDERİ ALIMIŞ..... SEN BUNU BANA GERÇEKTEN İSPATLA DEĞİL KIZILCIKLIYI BÜTÜN STADI HAVAYA SOKUPTA G.G İSTİFA DİYE BAĞIRTTIRMAZSAN BENDE ADAM DEĞİLİM

ERSİN KONAK...

Ben bu konuda bir şey demek istiyorum.
Geçen sene 2.başkan'ın kardeşi size 20 tane bedava kapalı kombinesi vermedi mi? Biletleri Yavuz almadı mı? 
Atatürk stadı'nda bu biletler size teslim edilmedi mi?Bunların paralarının Aktif A.Ş.'ye 2.başkan tarafından bizzat ödendiğini isteyen Aktif A.Ş.'nin kayıtlarından öğrenebilir.
Bu sene de böyle bilet bekliyorsunuz demek ki?
O yüzden fazla konuşmayın.Sizin ne olduğunuz belli.
Para için herşeyi yapasınız.Hatta gü gü başkan diye bile bağırırsınız. 

Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 11:02

Benim bulduklarımın 5 te 1 n sen bulsan sinir sahibi olursun..Bulmak değil sürekli bazı şeyleri duyuyoruz her kesimden..O konunun asla savunucusu olmam..Fakat bu konu ciddidir..Taraftar bu şekilde satılmaz,zaten öyle birşeyde yok... O yüzden herkezin içi rahat olsun..Türkiyenin her trübünlerinde olduğu gibi bizim trübünlerimizdede bunu meslek haline getirenler var..Ben o adamların neyini savunayım ki..Benim derdim başka... ESKİŞEHİRSPOR

Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:58

Çok değil bir kaç yıl önce başkandan  danışıklı dövüş tesislerde sağa sola zınaran adamları hem oraya yollayıp sonrada başkandan biz varız burda ayağıyla para koparan adamları buldunmu araştırmanda onlar hala senin civarında...

En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:51
ESCEM26 EFENDİ.... OZAMAN AHKAM KESMİCEN...TAMAMMI EFENDİ YORUMDA YAPMICAN SADECE SUSCAN..BEN KİMLERİN KİMLERDEN NERELERDEN NELER İNDİRDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLEN BİRİYİM ÇÜNKÜ BENM HEM O TRÜBÜNLERDETİM ( TRÜBÜNLERDEYİM ) BURDA BENİM BİLDİĞİM BİRŞEYDEN BAHSETSEYDİN SANA DESTEK BİLE OLURDUM...AMA BEN BÖYLE BİRŞEY YOK DİYORSAM YOK..ÇÜNKÜ BENİM DUYMAMAM MÜMKÜN DEĞİL,Kİ BUNUNLA İLGİLİ OKADAR BÜYÜK BİR ARAŞTIRMAM OLDUKİ SONUCUNDA BİRŞEY ÇIKMADI...YANİ BU KONUDA ALLAH KATINDA BİLE GÜNAHA GİRİYORSUNUZ..BİLMEDİĞİNİZ KİŞİLER HAKKINDA BİLMEDİĞİNİZ YORUMLAR YAPÖAYIN ARKADAŞLAR YAZIK GÜNAH..YERİ GELDİ BURALARDA SABAHA KADAR ÖZÜR DİLEDİK BÜYÜKLERİMİZDEN..AMA HAKLIYKENDE BENİ ÖLÜM SUSTURAMAZ...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:47
   NEFER  GRUBUNUN BİR YERE GİTTİĞİ YOK..ONLARIN O KONUDA DERDİ OLMADIĞI İÇİN PROTESTO YAPTILAR...FAKAT YÖNETİM BİZİM TRÜBÜNÜN KOLTUKLARINI DEĞİŞTİRMEYE BAŞLIYOR BİE ...KONU BU YAAA  UZATMAYIN ARTIK...GİDİN BAŞKA ŞEYLER TARTIŞIN VEYA BANA O İDDİA EDİLEN KİŞİYİ BULUN...
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:45
nasıl ispatlanacak,makbuz veriyomu para alanlar?
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:44

1) evet kendi menfaatimiz için  varmı ötesi ?       

2) bu trübünü senmi kurdun..

3) bu konu senin bahsettiğin protestodan çok daha ciddidir..

biz yönetimden bedava bilet veya kombine istemiyoruz..bizim istediğimiz tek şey ,yerimizde kalmak...sadece bu...valla kusura baksa herkezin ağzına göre mama yok... Valla birde bu trübünün 20 senedir astığı astık kestiği kestikse bundan sonrada öyle olacak... Boşuna yazma yani sen değiştiremezsin..Bundan sonra herkez üslubuna göre cevp alacaktır tarafımızdan....Bizim ne kadar saygılı olduğumuzu o stadtaki 100 lerce abimiz bilir..ama herşey adamlarına göre.....G.G ye en kral tepkiyi kızılcıklı verdiği zaman sizede en kral tepkiyi vereceğiz burada haberiniz olsun...Sırf sizin 5 aydır yaptığınız propaganda ve 300 sayfalık yazı dizisimi yoksa bizim tepkimizmi etkili olacak görürüşürüz ?                             
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:42
Alıntı yapılan Fanatik26

nasıl kendi menfatimiz için bağırdık ya tribün elden gidicek elden

Acık tribunde yer cok gecersiniz oraya
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:40

nasıl kendi menfatimiz için bağırdık ya tribün elden gidicek elden

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Hakikat Liste gör
Yazar

Hakan Vurdu
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 10:38
   Ersin kardeşime sormak istiyorum.Siz "Gültekin İstifa"diye bağırmadınız neden işte yerinizi sağlama almaya çalışıyordunuz.peki Nefer enayi mi onlar niye "Gültekin İstifa"diye bağırdı.Onlar niye yerlerini sağlama almaya çalışmadı?? Belki yönetimden şimdi onlara müthiş bir baskı gelecek onlar bunu bile bile pankart açıp,bağırdılar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 200201202203204 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır