eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 293>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:50

Alpay'dan başka yıldız mı kalmamış son haber iyi sallamış bence yönetim böyle bir hata yapmaz

Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:37
Yuh yani. Öyle yorumlar okudum ki sanki İstanbul Yunan, Bulgar şehri falan. Ne o Bizans mizans naraları yaw. İstanbul bizim parçamız. O şehri almak için ne canlar harcandı. Bırakın artık yok Anadolu'ydu yok Bizans'tı ayaklarını. Ne Bizans'ı yaw. Töbe töbe. Sinir katsayım tavan yaptı valla. Saçmalamayın.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 10:22

geçen sene  transfer komitesi vardı yönetim değişiyor hoca değişiyor herkez kendi adamını getiriyor transfer komitesinin izlediği futbolcular boşa gidiyor kalıcı olmamız için kurumsallaşıp, tesisleşip kulübün başınada işten anlayan bir yönetici ile çok daha başarılı oluruz.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:52
Tabikide olabiliriz buna inanalım yeter.Ve ne gerekiyorsa o yönde yapalım futbolcu fabrikası olalım.Hem genç yetenekleri ileride yüksek ücretlerle satıp iyi bir gelir elde edilebilir.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:49
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Onur bey ;
Tabikide herşey aşama aşama gerçekleşicek bu dediklerimin olması için zihinlerdeki yabancı futbolcu veya teknik hoca daima iyidir fikrinin değiştirilmesi sorgulanması lazım.Bir sürrü genç arkadaşımız var dışarlarda oynuyor ülkemizde fazla ilgi görmüyor ama aslında çok iyi yetenekler var yönetimimizin bu şekilde yaklaşması lazım.Kaşar ve artık paraya doymuş oyuncular yerine hırslı genç kendini ispatlama çabasında olan futbolcularla ilgilenmeli bonservisleriyle birlikte takıma kazandırılmalıdır.Türk milleti olarak sürekli günlük başarılara alıştığımız için istikrarda olmadığından hemen tepki gösteriliyor dediğim şeyler gerçekleşmiyor.Kısa vade yerine uzun vadeli başarılardan yanayım.

Emre bey,

bu dediğiniz genç adamları bulmak için ülke genelinde bir transfer komitesi kurmanız lazım. bakın kayseri bunu süleyman hurmayla yapmış durumda. bizde o tarz bir yapılanmaya girersek hatta altyapımızda geliştirirsek neden türkiyenin ajax ı olmayalım... 
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:46
Onur bey ;
Tabikide herşey aşama aşama gerçekleşicek bu dediklerimin olması için zihinlerdeki yabancı futbolcu veya teknik hoca daima iyidir fikrinin değiştirilmesi sorgulanması lazım.Bir sürrü genç arkadaşımız var dışarlarda oynuyor ülkemizde fazla ilgi görmüyor ama aslında çok iyi yetenekler var yönetimimizin bu şekilde yaklaşması lazım.Kaşar ve artık paraya doymuş oyuncular yerine hırslı genç kendini ispatlama çabasında olan futbolcularla ilgilenmeli bonservisleriyle birlikte takıma kazandırılmalıdır.Türk milleti olarak sürekli günlük başarılara alıştığımız için istikrarda olmadığından hemen tepki gösteriliyor dediğim şeyler gerçekleşmiyor.Kısa vade yerine uzun vadeli başarılardan yanayım.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:38
gençlere destek falan güzel hoş laflar tabiki emre bey ama ne kadar sabrımız var. geçen senelerde akifi kral yapanda bizdik bu sene yerin dibine sokanda ama bilinmeyene karşı daha töleranslıyız. sizin dediğiniz taraftarın genel duruşunu değiştirmesiyle olur. ne zamanki biz iyide kötüde olsa yabancı istemiyoruz çok burda taş gibi gençlerimiz var onlarla oynayın isterseniz düşün der bu dediklerininde arkasında durur o zaman belki o demek istediklerin olur. fakat ben şu aşamada bunu imkansız görüyorum...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:31
Onur abi katılıyorum sana ama bizim gençlere güvenmemiz lazım.Milli takımda yabancı oynuyorsa ülkemdeki futbolu eleştiririm.Fenerbahçenin lobi etkisi kabul ettirdi 6+2 yi maalesef.Biz değilmiyiz yabancıları isteyen kendi gençlerimize güvensek onlarda her halükarda başarıyı getirecek kapasitedeler.Ayrımcılık yapan hak yediren bizanstır benim gözümde.

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:29
Alıntı yapılan 26-eses-26

Yıldızlardan biri gelecek

Eskişehirspor’da şehri havaya sokacak bir yıldız futbolcunun alınması yönündeki ısrarlar sonunda, yönetim Galatasaraylı Hasan Şaş veya Köln’de oynayan Milli futbolcu Alpay Özalan’dan birini transfer etmeyi planlıyor.

ŞEHİR YILDIZ İSTİYOR
Eskişehirspor’da yıldız bir futbolcunun eksikliği hissedilirken, geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın’ın transferi büyük sükse yapmıştı. Bu sezon da aynı şekilde bir yıldız futbolcu seyretmek isteyen şehir bu yönde yönetime baskısını iyice arttırdı. Yönetimin de bu fikre sıcak baktığı ve kombinelerin satışını da etkileyecek bir yıldız futbolcu transfer etmeyi planlıyor.
İKİSİNDEN BİRİSİ OLABİLİR
Önceki gün Hasan Şaş’ı Eskişehir’de görenlerin ardından Hasan Şaş Eskişehirspor’a mı geliyor haberleri yayılırken, bu ismin doğruluk payının yüksek olduğu ortaya atıldı. Ayrıca Türkiye’de futbol yaşantısına devam etmek isteyen ve en son Köln takımında oynayan Alpay Özalan için de Teknik Direktör Rıza Çalımbay olur raporu verirken, bu iki isimden birinin Eskişehirspor’a geleceği öğrenildi.

Sonhaber Gazetesi
24.06.2008

Yukarıda ki haberde "Şehir Yıldız İstiyor" diye bir başlık atılmış ve haberin içeriğinde şehirin bu senede bir yıldız oyuncu izlemek için yönetime baskı yaptığı yazılmış. Bende şimdi bu haberi yapana soruyorum böyle bi baskı kim tarafından ne zaman yapıldı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 02:28
Emre bey,

bizde isteriz takımlarda hala 3 yabancı olsun bizde kendi çocuklarımızla çıkalım maçlara. lakin bizimkiler şu koşullar altında o kurallarla kaç para isterler düşünmek bile istemiyorum ayrıca bu kadar başarı odaklı bir taraftar kitlesi varken ortada kimse onlara sabretmez. başka bir konuda artık kimse fethi nihat enderleri konuşucak konumda değil. sezon bittikten sonra ESES iyi iş yaptı çok başarılıydı yönetim başarısı teknik adam başarısı derler ki gene dediğiniz bizans kavramında federasyona çıkıyor fenere değil. bu yabancı hakkı fener yüzünden bi anda 6+2 ye dönmedimi bu basiretsiz kararı alanda federasyondu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 199200201202203 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır