eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 58>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:28
Adam bedava biletle maça giriyor sorsan eskişehirsporun 18 kişilik kadrosunu sayamaz sonra ben eskişehirspor taraftarıyım der vayyy anam vayyyy taraftarlık böyle olmaz öyle beleş bilet almakla eğer takımını seviyorsan destek sadece maça gelip bağırmakla olmaz paranı verip bilet gişesinden gidip biletini alıcaksın ondan sonra maça gidip bağıracaksın para verip maça gelen insanlar enayimi ?
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:11
kayseri maçında açıkta bi konuya kulak misafiri oldum. taraftarımızın biri kendilerine bedava bilet geldiğini ve bu biletleri 5er liradan sattıklarını kendilerinin de maça bedava girdiğini bi arkadaşına anlatıyordu. dediğim taraftar altes den. önce bedava biletin önüne geçilmeli bence. külübün parası belirli kişilerin cebine giriyor. sorsanız onlar en iyi taraftar. taraftarlık böyle olmaz
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:08
bence efeler grubu da altesin içine girmeli. 3 ayrı yerden bağırmaya çalışıyoruz. nefer başka telden çalıyor altes başka telden efeler mi artık neyse onlar başka telden. ve de artık yerine göre tezahürat yapmayı öğrenmeliyiz. ne zaman eses gol gol diye bağırıcaz ne zaman şinanari giricez. ne zaman rakibi ıslıklıcaz. son olarak şunu söylemek istiyorum açıkta önüne gelen sete çıkıyor kendini bişey sanıyor. 1 kişi çıksın mustafa abi gibi amigoluk yapsın başımızın üzerine
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 01:02
dıyorum bu kadro ıyı degıl ve hem kupa hem lıgı kaldırmıyor kaldırmazda 6 transfer lazımdı ılk 11 oynayabılecek. orta sıralarda bıtırırız lıgı insallah.

Fakat hadı takım kotu taraftarlar nıye kotu ? Biz kume dusmemeye oynarken bıle stadda showlar yapardık yedıgımız gole aldırmadan bagırırdık. Artık nıye susuyor herkes mac kotu durumdayken. Neden maclar ızlenılıyor neden cekırdekcı bır seyırcı toplulugu olusuyor asıl tehlıke bunlar. Eskişehir taraftarları sayılı taraftarlar arasında gosterılırdı. Amıgo orhan donemınden nerelere gelındı. Bence taraftarlar 90 dakıka bagırıp gorevını yaptıkdan sonra gerekırse protesto yapsınlar. Var mı içinizde 90 dakıka susmadan bagıran hatta gollerı bıle goremeyen ?
Yoksa trıbun lıderlerı mı yetersız kalıyor ? Bir sorun var ve yenılgıden daha onemlı bu sorun

1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 12:52
Maç izlemek isteyen otursun televizyondan izlesin kardeşim..
Orası stadyum takım desteklemek için gelinir,ben her hafta senin gibi düşünen SEYİRCİ bozuntularıyla kavga ediyorum ben orda bağırmaktan helak oluyosam sende bağıracaksın,ben bayrak sallarken kan ter içinde kalıyorsam sende bayrağı bahane etmeyeceksin..
Gideceksin kıyıda köşede bir yerde izleyeceksin öyle gelip baş köşeye oturmayacaksın..!!
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 12:40
Açık tribünün çoğu maçı izlemeye geliyor, maç ortasında koca bayrağın sallanması yüzünden maçı izleyememek hiç hoş bir durum değil. Maç öncesinde sallasın kimler sallıcaksa bayrakları, devre arasında sallasınlar ancak tam pozisyon içinde o bayrak yüzünden golü izleyememek tabiki taraftarın modurdanmasına sebep olur. İllaki maç içinde sallanıcaksada kimseye engel olmayacak şekilde çıksınlar en tepeye sallasınlar dursunlar...
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 11:33
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Eskod tarafında büyük bayraklar maç öncesinde sallanıyor ve o kadar güzel görüntü oluşuyorki aynı milan tribünleri gibi oluyor onun böyle açık tribünde herkeste böyle bayraklar oldugunu düşününce insan harbi heyecanlanıyor keşke öyle bayraklar yaptırsakta herkese dagıtsak farklı farklı herkes maça gelirken getirse o bayrakları 10 numara olur

O dediğinde oldu 2010 senesi nisan ayında trabzon maçına organize edildi.Bizim büyük taraftar o maçta dahi mogurdandı indirin göremioz flan her maç getirmeye kalksak her maç kavga çıkar.

http://www.eskisehirspor.com/Forum/forum_posts.asp?TID=3023&PN=1   buda link
Yukarı
KALE ARKASI Liste gör
Yazar

Nedim Taylan Ateşdağlı
Yer: ES ES
  Alıntı KALE ARKASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 11:16

FUTBOLCULARA VERDİK VERİŞTİRDİK ŞİMDİ BİZE GELELİM

Maç daha yeni başlamış 15 - 20 dakka olmuş abim küfüre programlı öyle gelmiş maça hani bi  hata olursa hemen küfürü basacak kii bi pas hatası.... senin atcağın pası taaa.. seni futbolcu yapanın taaa.. vs. asıl ben senin gibi taraftarın taaa

ne kadar ciğ cahil futbolu taraftarlı gole golll diye bağırmak kötü hatalı harekete küfür etmek sana insanlar var 

adamlar sahada işçi bizler işyuerlerinde ben o arkadaşlara soruyorum. sizde işyerlerinizde küfür etseler çalışırken dahamı iyi çalışırsınız yoksa işinin taaa mı dersiniz işi sallarmısınız 

açıkta veya kapalıda küfürü bitirmeliyiz futbolcular hepsini duyuyor ve cok etkileniyor hem oyun olarak hem kafa olarak 

YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2013 saat 23:42
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Eskod tarafında büyük bayraklar maç öncesinde sallanıyor ve o kadar güzel görüntü oluşuyorki aynı milan tribünleri gibi oluyor onun böyle açık tribünde herkeste böyle bayraklar oldugunu düşününce insan harbi heyecanlanıyor keşke öyle bayraklar yaptırsakta herkese dagıtsak farklı farklı herkes maça gelirken getirse o bayrakları 10 numara olur

evet bende katılıyorum buna, ama öyle herkese dağıtmayacksın taraftar gruplarından tanıdık bir kaç kişiye o bayrağı vereceksin, ozaman her maç o bayrağın geri geleceğinden emin olabilirsin.

mesela Bandonun her iki tarafına güzel büyük bayrak olabilir
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2013 saat 19:09
Bugün taraftar berbattı. Bizim takım kötü, Kayseri takımı yatıp duruyor ve sert oynuyor, hakemler ne yaptığını bilmiyor. Taraftardan ses yok yahu insan tepki verir destek verir bir şeyler yapar ya!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır