eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 60>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Online Durum: Offline
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:56
Alıntı yapılan dentist

Alıntı yapılan goethe_minder

ha bir de, madem kendi yazdıklarınıza müdahale edilmesini istemiyorsunuz, benim yazdıklarıma da cevap yazmayın.

bu resmen tehdit ttir ne demek ya benim yazdıklarıma cvp yazmayın herkes eleştiriye açık olsun ayrıca bülo söyleminden dolayı bence özür dilemelisin çok terbiyesizce bir yaklaşım.nasıl rıza hoca ya hakaret ettirilmiyorsa bülent uygun için de bu geçerlidir.

hobaa şimdi de tehdit ettik. diyorum ki sayın abim, kendi yazdıklarınıza müdahale edilince "istediğimizi söyleyemeyecez mi?" oluyor. ben de diyorum ki ben yazınca da müdahale edilmesin. bu kadar basit. tehdit ettiğim falan yok.

bir oturun, düşünün, ne diyor bu deyin. saçma sapan çıkarımlar yapmayın ya. yeter artık.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:55
BİRDİK-BİRLİKTEYDİK.. BÖ-LÜ-NÜ-YO-RUZ..
Tebrikler Yönetim..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:54
Alıntı yapılan esolimpiyates

Alıntı yapılan es_emre26

şerefimizle küme düşelim
Emre kardeşim yazımdaki tek satırı almanızın sebebi nedirki..

Benim düşüncemin o olduğunu belirtmek istedim, kusura bakmayın siz yazmışsınız gibi olmuş.Smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:53
Kulübümüz bazı olumlu şeyleri geçmişte yaşadı ise olumsuzluklarıda yaşayacak görmediklerimizide göreceğiz duyacağız bunları yaşarken kendimize dersler çıkaracağız,Hepsinin altında yatan gerçek nedir diye sorarsanız yıllardır''KULÜBÜMÜZ EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜNÜ''bir türlü elde edemiyor gelir ile gideri dengeleyemiyor fazla geriye gitmeye gerek yok Aydın Begiter döneminden alın bugüne kadar inceleyin! Yönetici sıkıntısı çekiyoruz Bursaspor geçen yıl kongresini 3 aday ile yaparak şampiyon kadrosunu kurmuştur bizdeki aday 2 yi geçmemektedir ve adaylar Nebi ile halil Ünalın dışındaki adayı
kabul etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir Yönetime Giren Mustafa Akgören ve Fethi Hepere o nedenle büyük sorumluluk düşmektedir Kulübün işler hale gelmesi içinde profesyonel kadrolara ihtiyaç vardır kurumsallaşma ancak o şekilde gerçekleşebilir iyimser olarak düşünmek zorundayız bu kulüp hepimizin bir enkaz olursa bu enkazın altında hepimiz kalırız
yerel medya görevini en iyi şekilde yapmalı işin ehli insanlar yönetime getirilmelidir.
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:52

ha bir de, madem kendi yazdıklarınıza müdahale edilmesini istemiyorsunuz, benim yazdıklarıma da cevap yazmayın.
bu resmen tehdit ttir ne demek ya benim yazdıklarıma cvp yazmayın herkes eleştiriye açık olsun ayrıca bülo söyleminden dolayı bence özür dilemelisin çok terbiyesizce bir yaklaşım.nasıl rıza hoca ya hakaret ettirilmiyorsa bülent uygun için de bu geçerlidir.
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:52
Alıntı yapılan es_emre26

şerefimizle küme düşelim
Emre kardeşim yazımdaki tek satırı almanızın sebebi nedirki..
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:50

kendi takımını satıp başka bir takımla konuşmaya başlayan bir adamı savunuyorsanız midesizsinizdir arkadaşım. benim niyetim ne üzüm yemek, ne bağcıyı dövmek; bağı kurtarmak.

bağa dadanan muhtelif canlılara karşı boş teneke bağlarlar. teşbihte hata olmazmış.
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:46

şerefimizle küme düşelim
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
huntürk Liste gör
Deneyimli Yazar

Hun Türk
Yer: altı
  Alıntı huntürk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:45
Alıntı yapılan binbaşı

Bravo Alper. Foruma bakıyorum da 15,20 kişi bütün forumu yönlendiriyor.İçlerinden birisi eleştirilse hepsi saldırıyor, çullanıyor, forumdan attırıyorlar onu.

Burası demokratik bir forum değildir. Bu madde herşeyi anlatıyor sanırım.
Büyük Hun Türk'ü Atilla...
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 11:43
Daha onbeşgün önce bu forum sayfalarında yazanların yüzde 99' u Rıza hocaya istifa çağrıları yapıyordu. Bende istifa etmesinin gerekli olduğundan bahsetmiştim sebebide taraftarın istemediği, istifa diye bağırdığı bir ortamda hocanın bir otorite kurması mümkün değildi. Şimdi de ayı şeyler Bülent Uygun için söylenmeye başladı. Öyle şeyler okuyorum ki Bülent Uygun takımın başına gelirse maçlara gitmem diyenler, hakaret edenler, şerefimizle küme düşelim o yeterki gelmesin diyenler. Diyelimki Bülent Uygun geldi, bu şekilde takımda ne kadar başarılı olablir.Futbolcular üzerinde ne kadar otorite sağlayabilir. Yönetim istifa deniyor lig devam ederken bu söylemler ne kadar doğru. Hani birlik beraberlik. Çoğunluğun söylediği Eskişehirsporluluk duruşu nerede. Bülent hoca gelirse destek mi çıkacağız, küfürmü edeceğiz nerede ETB. Bu dağınıklılığı kim önleyecek. Cümle spor camiasına rezil olduk. Biran önce bu tartışmalara son noktayı koymamız lazım. İstediğimiz olur veya olmaz gelen teknik direktör faydalı olmak için gelecektir. Bu camia için gelecektir. Hoca konusunda herkezin farklı düşüncesi olabilir ama başka da Eskişehirspor yok..Bu takımı elbirliğiyle küme düşürmeyelim..
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır