eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Oğuz Sabankay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 35>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 09:09
ayrıca zannedersem genc arkadasımızda az cok burda kendisi hakkında yazılanları okuyordur. niye hevesini kırıyoruz ki. biraz destek olsak onun da icine es es sevgisi aşılarız, o zaman hep istediğiniz gibi es es icin cırpınan futbolcularla oynamıs oluruz. adam kiralık geldi diye edilmedik laf kalmadı. peki sezon sonunda benim bonservisimi alın, eskişehir ve taraftarına aşığım flan derse hic mi utanmayacaksınız. ki demese bile önemli değil..

deli gibi es esi seven, hatta eskişehirde doğmuş sahada son enerjisine kadar cırpınan bir oyuncu, oguz dan yetenek ve futbol olarak daha gerideyse benim icin oguz daha önemli olur. elbette kadroda bu kadar icten adamlarda bulundurulmalı ama fıtbol iyi oyuncularla oynanıyor ve superlig ne 1.lige ne lig a ya benzemez.

yeni oyuncumuza anlayısla yaklasmanızı rica ediyorum. ön yargı ile bi yere varılmaz.
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 09:03
Alıntı yapılan Essfor

Alıntı yapılan delibasozi

Yönetimde Fenerli besleriz.
Hoca BJK'lidir, aklı oradadır.
GS'den oyuncu gelir kiralık; aklı esas takımına dönmektedir..

Ve hepsi de EsEs'imi; yuvalarına dönmek için zıplama aracı olarak kullanmak ister... Beyanatlardan bunu anlamayanın aklından neden şüphe etmeyeyim : Rıza Hoca'nınkini biliyorsunuz. Arda ve Adem Büyük örneklerinde olduğu gibi Altay-MAnisa'ya ne hayrı dokundu Bizans'ın?? Ama o topçular pahalandı, Bizans'a kazandırdı.. Yalan mı??? Biz de bir tek Oğuz sayesinde mi sanki ligte tutunacağız?? Bizans, kendi futbolcularından beklentilerini kendi karşılasın.. O kadar paraları var. Bulsunlar bir semt takımı....

Kusura bakmayın ama ben Bizans'ın zıplama tahtası olmam. Gitmem bu halde tribüne de.. Zaten fiyatlar bana göre uçuk; gid(e)mem...

İçimizdeki Bizanslılar demişken; önce sokaktaki yabancıya karşı duruşumuz bişeye benzesin. Sonra içimizde temizlik gelecektir. Hem de bu şekilde, tepki ile...

Oğuz Kardeşim; yeteneklisin iyi hoş da.. Her yanı doğru olsa da bence yanlış transfer..

Benim de demek istediğim bunlardı....Bizi futbol cahili olarak yorumlayan arkadaşlar ile düşüncelerimiz çok farklı çok....

yav arkadaşlar.. sizin izlediğiniz futbolla şimdiki futbol bile aynı değil heralde.. siz şimdi rıza hocanın dışında, oguzun dısında her futbolcunun es es e gelerek hedeflerine vardıklarını mı sanıyorsunuz. oguz un hedefi gs ye dönmek olsun. bize ne!! yav sanki her futbolcumuz eskişehirspor un renkleri için yanıp tutuşuyor. çok basit bi denklem var ortada. biz es es i renkleri icin seviyoruz. bu takımda oynayan oyuncularda para karşılığı oynuyorlar. es es ün ve başarı olarak türkiyenin en büyük takımı değil, bu durumda herhangi bir oyuncunun teknik adamın hedefinin başka bir kulüp olması cok dogal. bizim nasıl hedefimiz, daha büyümek ligde kalıcı olmaksa oyuncuların hedefleride daha da başarılı olacakları kulüplere gitmektir. futbol sektörü almış başını gidiyor hala yok adam eskişehir icin değil gs icin oynayacakmıs. yaf bizim bonservisli oyuncularımız bile gs ye fb ye karsı daha istekli oynayacaklar.. onlarında akılları o kulüpte.. hazmedemediğiniz şey ne..

kısacası, boşverin siz adamın aklındakinin ne olduğunu.. icraata bakın.. isterse orduspor için sevgisinden ölecek adam olsun, bu forma altında mücadele ediyor elinden geleni yapıyor es esesimize faydalı olabiliyorsa boşverin gerisi.

unutmayın, oyuncular gelip gecicidir. kulübümüzün baki kalması için çabalamaktayız.
Yukarı
mersahin Liste gör
Yazar

Mustafa ERŞAHİN
Yer: İzmir
  Alıntı mersahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 08:50
Bence çok mantıklı ve güzel transfer. eminim ki çok faydalı olacaktır. 
Eskişehirde doğmadım,doymuyorum da ama Eskişehir sevdası sınır tanımaz...
Yukarı
Murat26_ES Liste gör
Yazar

MURAT
Yer: Kocaeli
  Alıntı Murat26_ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 08:50
Hayırlı uğurlu olmasını Eskişehirspor'un başarısı için elinden geleni yapacağına inanıyorum.
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 08:41
Febe alex e imza attığı gün gese Akhisar bld den aldı bu çocuğu,geleceğin süper yeteneği olarak gösteriliyordu.Ancak bu yaşına kadar patlama yapamadı.Oynadığı takımlar ki yanlışsam düzeltin sadece Manisada kiralık oynadı.Pek forma şansı bulamadı.Ama yeteneğinden ve kalitesinden şüphe duyulmamalı diye düşünüyorum.Kiralık alınması bence gayet normal bu tipde oyuncuları bonservisle alamazsınız.Dar bir bakış açısıyla pilot takım filan olduk  gibi saçma sapan yazılara katılmıyorum.

İnşallah başarılı olur .Belki 1 sene belki 5 sene bize hizmet verecekdir.1 sene sonra gitse bile biz onu , oda bizi güzel ve başarıyla anmamız dileğiyle

Hoşgeldin ,hayırlı olsun ;böyle topçu dünyada az beyler ona yardımcı olalım oda güzel futboluyla bizi mest etsin.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 08:37

Alıntı yapılan delibasozi

Yönetimde Fenerli besleriz.
Hoca BJK'lidir, aklı oradadır.
GS'den oyuncu gelir kiralık; aklı esas takımına dönmektedir..

Ve hepsi de EsEs'imi; yuvalarına dönmek için zıplama aracı olarak kullanmak ister... Beyanatlardan bunu anlamayanın aklından neden şüphe etmeyeyim : Rıza Hoca'nınkini biliyorsunuz. Arda ve Adem Büyük örneklerinde olduğu gibi Altay-MAnisa'ya ne hayrı dokundu Bizans'ın?? Ama o topçular pahalandı, Bizans'a kazandırdı.. Yalan mı??? Biz de bir tek Oğuz sayesinde mi sanki ligte tutunacağız?? Bizans, kendi futbolcularından beklentilerini kendi karşılasın.. O kadar paraları var. Bulsunlar bir semt takımı....

Kusura bakmayın ama ben Bizans'ın zıplama tahtası olmam. Gitmem bu halde tribüne de.. Zaten fiyatlar bana göre uçuk; gid(e)mem...

İçimizdeki Bizanslılar demişken; önce sokaktaki yabancıya karşı duruşumuz bişeye benzesin. Sonra içimizde temizlik gelecektir. Hem de bu şekilde, tepki ile...

Oğuz Kardeşim; yeteneklisin iyi hoş da.. Her yanı doğru olsa da bence yanlış transfer..

Benim de demek istediğim bunlardı....Bizi futbol cahili olarak yorumlayan arkadaşlar ile düşüncelerimiz çok farklı çok....

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
amigo26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı amigo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 08:28
esesimizdebaşarılı olur işallah çok iyi bir futbolcu gerçekten
ES-ES İME SÜPER LİGDE BAŞARILAR
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 06:33
baştacımız mehmet erende galatasaraydan kiraladığımız bir futbolcuydu.bu formaya layık davranacak her futbolcuya kapımız açık olmalı..
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 03:43
Bu çocuğu birkaç izleme fırsatı bulmuştum süper bir yetenek ilk 11'de rahatlıkla oynayacak kapasiteye sahip sol ayağı müthiş.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 03:41
Alıntı yapılan jeff lebowski

Futbol cahillerine;

- esesimiz ne gs ye, ne fb ye, ne bjk ye adam yetiştirmektedir. kiralanan oyuncu uygun fiyata gelmiştir, yeteneklidir. es es imizde oynaması bizim işimize geleceği gibi gs nin de işine gelecektir. burda aslolan es es tir. es es in cıkarlarıdır.

- futbolun "f" sinden anlamayan, körü körüne taraftar olan, sürekli başarı bekleyen, takımının hedeflerinin ne olması gerektiğinden haberdar olamayan zavallıların yeni futbolcumuz için söyleyecekleri herşey sadece es es imize zarar verecektir.

- bonservisiliyle bu futboluyu almak için yeterli parası var mıdır es es in? belki vardır. ama bu oyuncuyu almak demek, 2 transfer daha az yapabilmek demek. kulüp dediğiniz şey, football manager daki gibi yönetilmiyor.

- herşeyden öte bu oyuncu icin aklında gs olcak, gs li adam yazmıssınız. ne olmus. gs li olsun ne olmus. ilk olarak kendini göstermek icin es es in oynayacak ya. önemli olan bu. siz takımdakilerin hepsinin es es icin deli olduğunu mu sanıyorsunuz.

- futbol sadece futbol değildir. taraftarlık sadece futboldur. yöneticilik ticarettir. yönetim cok iyi iş cıkartmıstır.

- herşeyden öte, 21 yasında para kazanmaya çalışan bu insanımız icin, ileri geri konusmalar, onun haysiyetine zarar verecek derecede olmayacaktır. bu oyuncu es es te oynayıp onun basarısı icin oynayacaktır. bu da yeterlidir. isterse kıbrıs rum kesimli olsun ister yunan olsun ne olursa olsun.

----*** bize taraftar olarak düşen, böyle takım, taraftar icinde bölücü arkadaslarımızı uyarmaktır. birliği sağlamaktır. bu sene ligi düşme potasının biraz üstünde bitirmek olduğunu hatırlamak, yenilgiler olduğundada kulübe para girmesi için stadı doldurmaktır..

Valla ne denilebilirki gayet güzel açıklamışsınız herşeyi koyduğunuz bir madde çok doğru bende birkaç bişey eklemek istedim.Oğuz Gs den gelsede ESES'te varını yoğunu ortaya koycağına eminim daha genç ve hedefi tahminimce Gs de oynamak ve bunu başarmak içinde çok çaba sarfetçeğine inanıyorum buda bizim yararımıza olcaktır.Gs maçındada özellikle kendini göstermek için daha gayretli olur bence Gs taraftarınında ilgisini çekebilmek için..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır