eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 30>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı unieses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 12:59
Alıntı yapılan ombusman26

eses taraftarı bu sezon kendine yakışmayan hatalar yapıyor bizim ne işmiz var göztepe maçınd kim neden bu büyük taraftarı tırı bu işlere alet etti esesimin onuru hiç bukadar incitilmemişti

aynen arkadaşa katılıyorum çok kişi arasına az kişi katılırsanız olaylar böyle olur.kendi evinde istemediğin olaylarla karşılaşırsın.adamlar[göttepeliler) pardon adam olmayanlar  da kendini bir  halt sanacak .olmamalıydı.

KARDEŞİMİZE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN!!!
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
ombusman26 Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turkey
  Alıntı ombusman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 12:43
eses taraftarı bu sezon kendine yakışmayan hatalar yapıyor bizim ne işmiz var göztepe maçınd kim neden bu büyük taraftarı tırı bu işlere alet etti esesimin onuru hiç bukadar incitilmemişti
İstanbul seni bekliyor
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 11:15
Alıntı yapılan banner

Yazdıklarımdan sonra olayların içinde olan bir arkadaşımız aradı. İfade ettiği şu. Atkıyı biz almadık, Göztepe'li biri aldı. Atkıyı aldıktan sonra bizim önümüze gelip bize ve Eskişehirspor'a küfür etti. Biz de ona saldırdık. Ondan sonra ortalık karıştı. Saldırma nedemiz de atkıyı almak falan değil, ettiği küfürlerdi dedi. Durum böyle ise en az bizim çocuklar kadar atkıyı alıp küfürü eden Göztepeli de suçlu.

Vıp tribününde boynunda Sakaryaspor atkısı olan çocuk, ona karşı olan tepkilerden sonra olay çıkmasından çekindiği için atkıyı ona doğru gelen bizim taraftarımıza doğru fırlattı,oda atkıyı yan taraftaki Göztepe ve Es Es'lilerin olduğu tribüne attı.Orada Göztepe'li biri almış ve gelişen olaylar olmuş olabilir.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
  Alıntı esk_dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 11:04

Fanatik futbolseverlerin tipik özellikleri vardır.Futbol,seyircisiyle değer kazanan bir oyundur.Futbol maçlarındaki seyircilerin tezahüratlarına,geliştirdikleri sloganlara bakarak onları tanımlayabiliriz.Bu coşkulu insanlar yumağını oluşturanların çoğu,gerçekten dinamik kişilerdir.

Yaşama daha çok bağlanmak isteyip de başka bir yere gidemedikleri için trübünleri doldururlar.Yaşamlarındaki gerginlikleri ve öfkelerini,futbol fanatizmine dönüştürürler.

Eskişehirspor
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 10:44

Bir müsibet bin nasihatten iyidir...
Boş verin dedikçe birileri körükledi hep...

Son zaman tutturduk bi kardeş takım sevdası...
Önce Kocaeli dedik Antalya'ya destek verdiler...

Sonra Göztepe dedik böyle oldu...

Yakında 06-16-26 dan da bi sakatlık çıkarsa şaşırmam...

Olacağı buydu... Allah beterinden saklasın...

"Biz kendi içimizde kardeşliğimizi tam sağlarsak başkasına gerek yok..."
diye bas bas bağırdık hala bağırıyoruzda ve bağırmaya devamda edeceğiz;
ama hala inatla dinlemek istemeyenler var...

Yeter artık yahu...
İsteyen ihtiyaç hisseden bizle kardeş olsun...
Bizim ihitiyacımız yok...
Ve olmamalı da...

Not: Bu yazdıklarımdan sadece Boz Boz'u dışarda tutuyorum...
Çünkü Bozüyük demek Eskişehir demektir...
Onlara kardeş takım demek ayrımcılık yapmak onlarla araya mesafe
koymak demek olur o yüzden...
Ne demek istediğimi herkes akşam anlayacaktır inönü stadına gelen
mavi beyaz boz-boz'lar çok güzel anlatacaklardır...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 10:09
Yazdıklarımdan sonra olayların içinde olan bir arkadaşımız aradı. İfade ettiği şu. Atkıyı biz almadık, Göztepe'li biri aldı. Atkıyı aldıktan sonra bizim önümüze gelip bize ve Eskişehirspor'a küfür etti. Biz de ona saldırdık. Ondan sonra ortalık karıştı. Saldırma nedemiz de atkıyı almak falan değil, ettiği küfürlerdi dedi. Durum böyle ise en az bizim çocuklar kadar atkıyı alıp küfürü eden Göztepeli de suçlu.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 09:36
Koyun can derdinde kasap et derdinde hesabına dönmüş olay,kendiniz bilmez Es Es taraftarı zannedenler artık çıkın bu topluluktan kimsenin koca şehrin üzerine bu tip lekeleri atması kabul edilemez.Bu yıl yeterince tribün açısından yara aldık bu umursamaz tavırlar içinde olan vatandaşlar yüzünden; artık 1. Lig taraftarısın 2006 bir üst klasmana çıktın bunun farkına var , bu yılda süper lige çıkmak için 2 finalin kalmış be adam herkesin gözü üzerindeyken neden sorumsuzca davranırsın bu ihanetlerin en büyüğüdür.Madem Göztepe kardeşin neden ona da bu sorumsuz hareketle hedefinden uzaklaştırırsın.Dün akşam adamları Adalar da gördüm yüzlerinden düşen bin parça maçı kaybettikleri için.Kafalarınızı artık destek için çalıştırın yumruklarla nereye gelebiliriz ki sorarım.Kahramanlık buysa yandık kardeşim düpedüz acizlik serserilik.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 08:56
serdareses

Aciz her türlü olayı yumruklarıyla çözmeye çalışan ve olayların çözümünün kavga olduğunu zanneden ve hayatını buna göre idame ettiren kişilere denir..Bu kişiler kahraman değil, aciz dirler..
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 02:20
Alıntı yapılan EsEsliyim

Sen Göztepe maçındasın ne amaçla gitmişsin göztepeye destek için, ne işin var sakarya ile başlayan cümlelerin o maçta???

Kime neyi ispatlamaya çalışıyoruz??..serdareses işi şurayamı getiriyorsun; "biz tribünde kimde bıçak var kimde yok kontrolü yapmak için sakaryaya küfür ettik kavga çıktı bıçaklılar belli oldu"

Yok böyle birşey ya hakkaten yok gün geçtikçe düzeleceğimize gün geçtikçe batağa batıyoruz, kimse o ona bunu yaptı bu buna bunu yaptı sonra kavga çıktı demesin senelerce bu forumda veya başka forumlarda bu hikayeler anlatılıyor...Bir kere kimse çıkıpta bu olaylardan sonra özür dilemedi bir kişi biz yanlış yaptık bir daha olmaz demedi...

Artık bıçak kemiğe dayandı sürekli basında televizyonlarda boy boy haberlerimiz çıkmaya kavgalarımız, olaylarımız gösterilmeye devam ediyor..Artık Eskişehirspor maçlarına medya taraftarın tribün güzelliklerini değil olay olurda yakalarmıyız diye geliyor....

Birçok insan bu haberler yüzünden Eskişehirspor'luyum demeye utanmaya başladı, kimse bu şehiri bu takımı ve bu taraftarın çoğunluğunu bu hale sokamaz...Bu ihanettir bu serseriliktir bu ayıptır ve günahtır...

Artık başka şehirlerdeki önemli maçlardan önce maçı değil acaba yine otobüsler giderken biryerleri yağmalayacaklarmı birileriyle kavga edeceklermi tribün koltuklarını kıracaklarmı olay çıkartacaklarmı diye düşünmeye başladık...

Ben yarın diyarbakırdan değil yollarda bin türlü serseriliği yapmaya müsait olan Eskişehirspor taraftarı kisvesi altındaki ve her deplasman yolculuğunda bunları yapan kişiliklerden korkuyorum... Umarım yarın haksız çıkarım, haksız çıkmayı çok ama çok istiyorum...  
adimiz cikmiş 9 a inmez sekize bugün evet bazen cok fazla fanatik olabiliriz bizim deiklerimizi israrla anlamamakta direniosunuz evet bizdede belki suca vardı ama sucun fazlası kesinlikle göztepededir bakın son kez olayları kısaca anlatıcam 1.si sakaryalı o kaskolu biz ona küfür ettimiz için açmadı acsaydı maçtan önce ettik biz o küfürü o zaman acardı 2. o kaskolu bizden önce göztepenin reisi aldı tam giderkende hepimize saydırdı isterseniz onlarıda yazabilirim bakalım duyunca ne dicceksiniz kimse kimseye durduk yere küfür edemez o o akdar eskişehirlinin arasında formaya araya sehrimize bacımıza anamıza küfür ederken biz tamam abi sus özür dileriz diyemezdik hersey önce türk insanınıun karekterine uymayan bir davranıs olurdu bu biz degerlerimize küfür ettirmeyiz arkadas 2. konu olayı bjk olayına cekenler  yarın orada bjk bizi desteklemez  desteklemicekte ve bu maçla o maç çok farklı platform maçları siz orada olan taraftarların hepsini bi kalemde silip serseri diyip atamazsınız ben sahsen bu vatana millete hayırlı bi evlat olma yolundayım okulumu okuyorum ünv mi bititrince kacıp almanyalarda sefa sürmicem bana verilen görevi yapıcam bana serseri diyen ayıp etmiş olur yazıklar olsun derim sadece aynı sekilde hiç bi arkadasımı arma forma sevdalılarınıda kimseye ezdirmem büyüğümde olsa kendimizi savunuruz ben anlamıorum maçtakiler sunu anlattı bunu anlattı dicenize maçta olan bizleri neden kanıt olarak dinlemiosunuz trübünden cıkarken polisten kacarken 7 den 70 ine herkes sucumuz neydi diye soruyolardı o insanların arasında ulen suc bizde diyen yoktu bilip bilmeden belkide olayları görmeden size bi kaç bilgi sunan insanlara inanmayın benim kardeşimi sucsuz yere bıcaklayan holiganlarıda burada sucsuz ilan etmeyin herseyden önce suc işlemiş olursunuz ve sizi taraftarda tarihte affetmez benim gözüm suratımda hala kjemer izleri var sucum ne orada göztepeyi kardeş görüp desteklemekmi yoksa burada 98 yilinda arabalarımızı parcalayan stadımızı yıkan sehrimizi viran eden bi klübe karsı alınan tavırmı bizi suclu kılan son olarak savunduğunuz göztepe taraftarı maçtan önce eskişehirimizin sehidine bile saygı sgöstermeksizin sehidin namazı kılınırken küfür eden her türlü uyarıya rağmen bizi sallamayan bir insan topluluğudur artık tek kelime bile etmem bizleri serseri holigan diye tabir eden renktaşlarım tamam biz holiganız ama sunu unutmayınki hiçbirzaman sizlerin ailesinede sehrinizede takımınızada hiç bir zaman küfür ettirmicez bunu kim yaparsa yapsın cezasını vericez sizler bizi holigan olarak görün BEN SİZLERE SADECE AMA SADECE ACİİZ DİYORUM herkese saygılar sevgiler kırdıklarım varsa özür dilerim ama cok doluyum ve sinirliyim herkese yarınki maçımızda iyi hayırlı kazasız belasız yolculuklar bende orada olucam ALLAH yolumuzu acık etsin
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2008 saat 02:06
önceki sayfalarda yazmıştı bi abimiz Anadoluda olan sempetimizi iyice kaybediyoruz diye... Bunu geçelim kendi şehirimizin insanınıda soğutuyoruz canımız Eskişehirsporumuzdan...
kaç arkadaşım var çocukken geldiği maçlarda durduk yere dayak yiyen... yada fırsatını bulup deplasmana gideyim diyen ve aynı otobüste aynı formayı taşıyan biri tarafından zorla sigarası alınan.... dışarıya yağma yetmiyor yani... bu adam play-offlara gelmiyor otobüslere binmeye korktuğu için.
göztepe maçındaki olayları görmedik ama durum müjdat abinin anlattığı gibiyse kendimize durdurmayı öğrenmeliyiz.... yoksa bırakın Anadolu sempetisini şehrimizde bile  gelecek nesillerde doğru dürüst Eskişehirsporlu kimse kalmayacak... bence en büyük korkumuzda bu olmalı

iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır