eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 90>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Online Durum: Offline
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 19:20
Alıntı yapılan ESES_hell26

Nereye yazayım bilemedim ancak bir konuya değinmek istiyorum.

Aslında nefer ekseninde tüm oluşumlara değinmek amacım.Bakıyorum sayfalarda falan bu şehrin ağası neferdir,alemde nefer vs.diye sözler söyleniyor yine verilen iftardan sonra.evet güzel bir hareket,güzel bir sosyal sorumluluk davranışı.takdiri hak ediyor ancak taraftar grubunun kuruluş amacı takımla,kulüple alakalı değil midir yani odak noktası kulüp değil midir ? E bakıyorum,şikeden açılan bir davadan dolayı ceza aldık,cümle aleme rezil olduk,damga yedik,bir protesto yürüyüşü organizasyonu var mı ? Staddan şikayet edilen bir çok nokta var,var mı buna dair yine bir yürüyüş girişimi vs.,taraftar olarak yumruğumuzu biraz masaya vuralım artık düşüncesi var mı ?

Taraftar grubu diyorsunuz ancak takıma,kulübe dair olaylar yok.Ben mi kalkıp diyeceğim hadi yürüyüş yapalım,hiç olmadı sesimizi duyuralım diye,kim takacak beni ? Baksanız isim olarak 50 tane oluşum var,yok aşkışehir yok altes yok nefer yok etb vsvs ama ancak gövde gösterisi.Kulübün şu an ki durumuna ilişkin herhangi bir hamle var mı bu oluşumlardan ?

Sözün özü bizde organizasyonsuzluk hat safhada.Bu taraftar bir şey yapmaya kalkıyor,yüzde 99 yapamıyor,havada kalıyor,neden,bu organizasyonluk yüzünden.En başta da dediğim gibi bu oluşumlar asli sorumluluklarını ne zaman yerine getirecekler,iftar verilir elbet,güzel de bir harekettir ancak ne zaman gövde gösterisi yapmaktan,sadece isim olarak kalmaktan vazgeçip bir şeyler yapacaklar ? Bu düzensizlik yüzünden taraftarın gün geçtiği eridiği açık bir gerçek.

Onlardan 1 tanesine yan bak ozaman 100 tanesi toplanır kavgaya gelir Yada kız kavgası var de bak nasıl toplanıp geliyorlar
G.t korkusu olan adamlar guruplara giriyor sağdan soldan dayak yememek için okullarında başkalarına dayılanmak için arkasını sağlama almak için vs vs vs.

Kimse kusura bakmasın ama ÜniEsEs hariç tüm guruplar İt kopuk Serseri kaynıyor.

Seviye olarak geriliyoruz 3-4 seneye SIRADAN ANADOLU TAKIMI OLACAĞIZ YAZIN BUNU !
Yukarı
eskisehirspor32 Liste gör
Deneyimli Yazar

COŞKUN
Yer: ANKARA
  Alıntı eskisehirspor32 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 19:10
Hocam Çok Güzel Yazmış Ve Değinmişsin . Bu Bizdeki Oluşumlar Popilist Oluşumlar Kendileride Ne Yaptıklarını Bilmiyorlar, Bunlar Temsil Edemez ES-ES TARAFTARINI Nitekimde Geçen Sene Gördük . . . Öncelikle İnsanlar Aklını Başına Alıcak Ve ES-ES Sevdasıyla TRİBÜNLERE Koşacak . . . TEK TRİBÜNDE TEK AMİGO OLACAK ,  Onun AZMİ ve ES ES SEVDASIYLA Tribünler Coşacak . . . Bu İşin Aslı Özeti BUDUR . . . Neferle Nüferle aşkı şehirle maşkı şehirle altesle maltesle bu işler olmaz . . . Popilist yaklaşımla bu işler OLMAZZZZ . NOKTA . . .  ES-ES TARAFTARI BÜTÜNLEŞİP ES-ES LER GRUBUNU KURDUĞUNDA O ZAMAN İZLEYİN İŞTE . . .  
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 18:05
Nereye yazayım bilemedim ancak bir konuya değinmek istiyorum.

Aslında nefer ekseninde tüm oluşumlara değinmek amacım.Bakıyorum sayfalarda falan bu şehrin ağası neferdir,alemde nefer vs.diye sözler söyleniyor yine verilen iftardan sonra.evet güzel bir hareket,güzel bir sosyal sorumluluk davranışı.takdiri hak ediyor ancak taraftar grubunun kuruluş amacı takımla,kulüple alakalı değil midir yani odak noktası kulüp değil midir ? E bakıyorum,şikeden açılan bir davadan dolayı ceza aldık,cümle aleme rezil olduk,damga yedik,bir protesto yürüyüşü organizasyonu var mı ? Staddan şikayet edilen bir çok nokta var,var mı buna dair yine bir yürüyüş girişimi vs.,taraftar olarak yumruğumuzu biraz masaya vuralım artık düşüncesi var mı ?

Taraftar grubu diyorsunuz ancak takıma,kulübe dair olaylar yok.Ben mi kalkıp diyeceğim hadi yürüyüş yapalım,hiç olmadı sesimizi duyuralım diye,kim takacak beni ? Baksanız isim olarak 50 tane oluşum var,yok aşkışehir yok altes yok nefer yok etb vsvs ama ancak gövde gösterisi.Kulübün şu an ki durumuna ilişkin herhangi bir hamle var mı bu oluşumlardan ?

Sözün özü bizde organizasyonsuzluk hat safhada.Bu taraftar bir şey yapmaya kalkıyor,yüzde 99 yapamıyor,havada kalıyor,neden,bu organizasyonluk yüzünden.En başta da dediğim gibi bu oluşumlar asli sorumluluklarını ne zaman yerine getirecekler,iftar verilir elbet,güzel de bir harekettir ancak ne zaman gövde gösterisi yapmaktan,sadece isim olarak kalmaktan vazgeçip bir şeyler yapacaklar ? Bu düzensizlik yüzünden taraftarın gün geçtiği eridiği açık bir gerçek.
Yukarı
kizilcikli-ali Liste gör
Yazar

ali
Yer: Kutsal Toprak
  Alıntı kizilcikli-ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 14:24
belli mi olur belki değişir birgün bazı şeyler
Yukarı
abece_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı abece_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2014 saat 01:51
Bugün eski taraftar videolarımızı izledim ve arada çok fark var git gide çekirdek çitleyen taraftara donuyorüz
ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2014 saat 16:51
Alıntı yapılan aciktribun

Alıntı yapılan erkin

2014-2015 için konu açılmadığından buraya yazıyorum; Eskişehirspor'da tribün yada organizasyon olarak önde görünen TÜM grupların birleşip Bülent Uygun isimli yediği ekmeğe saygısı olmayan adamın FİFA'da ki lisansının iptali hususunda girişimde bulunması gerekiyor. Yönetim desteklide olursa bu girişim başarılı olur ve tavrımız net olur sadece SANAL'da kalırsa yapan yaptığı ile kalacak... 3-4 yıl önce bu adamlara HAYIR diyemeyenler bari bugün EVET desin!!
siz bunun yapılacağına gerçekten inanıyor musunuz?

Her daim karışıklısız sevgi için yapanlara lafım olmaz zaten ki her ortamda saygımı gösterririm kendisini biliyorlar onlar Wink Ama hani 3-4 sene önce futbolu Digiturk'ten izleyip yeni yeni son zamanlarda tribünlere club'a gelir gibi gelip, ortamlarda Eskişehirspor üzerinden zamanında çevre vs yapmışların yapması hususunda inanmak istiyorum diyelim Smile
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2014 saat 11:35
Alıntı yapılan erkin

2014-2015 için konu açılmadığından buraya yazıyorum; Eskişehirspor'da tribün yada organizasyon olarak önde görünen TÜM grupların birleşip Bülent Uygun isimli yediği ekmeğe saygısı olmayan adamın FİFA'da ki lisansının iptali hususunda girişimde bulunması gerekiyor. Yönetim desteklide olursa bu girişim başarılı olur ve tavrımız net olur sadece SANAL'da kalırsa yapan yaptığı ile kalacak... 3-4 yıl önce bu adamlara HAYIR diyemeyenler bari bugün EVET desin!!
siz bunun yapılacağına gerçekten inanıyor musunuz?
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2014 saat 08:20
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 20:54
Alıntı yapılan tükenmiş nefesler

Neferdeki arkadaşlar alınmasın ama artık özeleştiri zamanı;

Nefer grubu, kızılcıklı kapandıktan sonra olumlu işler yaptı
Atkı bastırdı gelirini Esstore'a bağışladı. Tribünde pisliği bitirmeye çalıştı; bir nebze olsun başarılı oldu. Artık eskisi gibi tekel patlatma, deplasmana giderken olay çıkarma falan çok azaldı. Ayder ruhuyla kızılcıklı gururuyla işte nefer burada dedi ve gönülleri feth etti. Ayrıca beste konusunda kızılcıklıdan da bir hayli ilerideler.

lâkin

Halil Ünal bariz şekilde desteklendi. Açık istifa diye bağırırken susuldu ya da beste girilerek önüne geçilmeye çalışıldı. Bahane, takım etkilenmesin şeklinde oldu. Ama her nedense bu sezon bilet fiyatları indirilsin diye 65 dakika bağırılmadığı oldu. Kongrede bile Halil Ünal desteklendi. Hatta bu yüzden Mesut Hoşcan günahı kadar sevmez bu grubu. Böylece kendi sempatizanları hariç herkesten soğuttu kendini. İşin kötüsü bu yüzden gelişemiyorlar da. Sayıları artmıyor yani. Bu da tribün yapmalarına engel oluyor.

tribün yapmaya gelecek olursak;

Olmuyor be aga bir kızılcıklı asla değilsiniz, olamadınız ve kötüsü de olamayacaksınız. Sezonun Bursa ile olan ilk maçında oturduk beyaz oğlanları izledik. Niye? Kızılcıklı orada olmadığı için. Bir çok deplasman taraftarı geldi 150-200 kişiyle seslerini duyurdular. Açık kombinem var. Bir tek Rize maçını hatırlıyorum çok sağlam tribün yaptığımız. Biz küçükken kızılcıklı tribününe giremezdik. Bir adabı vardı tribünün. Açığa gidin izleyin derlerdi. Şimdi nefere bir bakıyoruz kemik tayfası haricindekiler lise 1 lise 2. Ayrıca eleştiriye de gelemiyor nefer. Eleştiri yapan ya vuruluyor ya tehdit ediliyor. Şimdi bizler de doğruları konuşmayalım mı. Ben bir Eskişehirspor aşığı olarak bunu kendime yakıştıramam.

Konuşmak, tartışmak, eleştiriye açık olmak lazım. Olmak lazım ki; kendini geliştirip Türkiye'ye örnek bir grup olasın. Şu an lokomotif tribün grubumuz olarak Nefer var. Biz niye istemeyelim onların gelişmesini sağlamlaşmasını. Gelişsin ki kazanan yine Eskişehirspor konuşulan yine Eskişehirspor taraftarı olsun.

Kim eleştiri yaptı diye vurulmuş ? Saçma sapan yazmayın şuraya kardeşim.Herkesin yeri yurdu belli gidersin yüzlerine söylersin tartışılır ortak bir yol bulunur.Buradan yazmakla bir arpa boyu yol alınmaz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:48
http:///haberdetay/1820-icinde-eskisehirspor-gecen-karne!.html

Böyle çocuklarla daha da büyüyecek inşallah Eskişehirspor'umuz..

Tabi derslerine çalışmaması örnek teşkil etmemeli ama bana verilse bu karne gururlanmaktan ne yapacağımı şaşırırdım herhalde..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır