eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Resmi Formalar (Tasarımların yeri burası değil)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 19>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
typhones26 Liste gör
Deneyimli Yazar

typhones26
Online Durum: Offline
  Alıntı typhones26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2014 saat 10:44
meksikanın deplasman forması gibi bi formamız olsa güzel olur
Yukarı
tetris Liste gör
Yazar

Saki Ataman
  Alıntı tetris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2014 saat 10:10
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2014 saat 22:50
Alıntı yapılan esk__26

Seneye umarım çok sağlam bir formamız olur. Kupayı aldığımız takdirde ay yıldızlı bayrağımızı göğsümüzde tasıyacağız ve kollarda da avrupa ligi packleri oldumu offf diyorum tadından yinmez

Hadi ilk formaları ben tasarlayayım tasarımların yeri burası değil ama taşırım sonra, ay yıldız falan deyince dayanamadım

edit: taşındı..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2014 saat 22:32

2014 dünya kupasında giyilecek formalar pumanınkiler fena

http://worldsoccertalk.com/2014/04/30/buy-world-cup-soccer-jerseys-official-shirts-from-all-countries-playing-in-brazil 
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2014 saat 22:14
Seneye umarım çok sağlam bir formamız olur. Kupayı aldığımız takdirde ay yıldızlı bayrağımızı göğsümüzde tasıyacağız ve kollarda da avrupa ligi packleri oldumu offf diyorum tadından yinmez
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2014 saat 03:01
Özellikle deplasman forması çok güzel olmuş!
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2014 saat 20:19
Formaları beğendim
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2014 saat 17:19
çok güzel olmuş formalar :)
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2014 saat 11:10
Milli takımın çintemani(Osmanlı ve Türk-İslam Devletlerinde kullanılan) desenli yeni formaları

ANTİ-BİZANS
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2014 saat 08:50
merhaba... elimde bulunan formaları acilen satmak istiyorum.maddi sorunlarım ve işsiz olmamdan ötürü biraz sıkıntıdayım almak isteyen olursa memnun olurum.

erkan zengin imzalı, dede imzalı, boffin imzalı, tarık imzalı, diego imzalı, özgür imzalı, jarguera imzalı ve tüm oyuncularımızın imzalı formaları var her maçtan sonra veya antremanlarda imzalattığım formaları satmak istiyorum. (çubuklu ve sarı formalar)

bana alpkaan_ay@hotmail.comdan veya 0532 703 80 50 den ulaşabilirsiniz mesajda atabilirsiniz.herkese verdiğim rahatsızlık için özür dilerim.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,546 saniyede hazırlanmıştır