eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 92>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
Online Durum: Offline
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 17:32
Alıntı yapılan anil_es

Bu maci hayatim boyunca unutamam herhalde. Cuma sabahindan bugune dek bir geziye katildim ve internete girme sansi bulamadim. Internete giremeyecegimi tahmin ettigim icin bir arkadasima macin gollerini mesaj atmasini soyledim. Diego ve Almeida nin gollerini gordum sonra telefonu arabada biraktim. Tekrar dondugumde telefonda dort mesaj; ilki batu 2-1, sonra hakem golu iptal etti, sonraki Almeida atti 2-1 yeniliyosunuz, en sonuncusu da 2-1 mac sonucu. Ve bugun nete girdim, maci almisiz. Arkadasimin sakasi sayesinde bu galibiyetin ne kadar onemli oldugunu anladim; kume duser miyiz diye dusunuyordum mac sonucunu gorene kadar, simdi ise ilk 4 playoff u neden olmasin diyorum. Ama yine de Turkiye'ye donunce agzini burnunu kirmayi dusunuyorum beni bu kadar hassas oldugum bir konuda kandirdigi icin. :D
LOL güzel hikaye !!
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 17:20
Alıntı yapılan EsSieN

@EyupCelt

Sakin ol, adam belirtmiş ekşi sözlükten bir yorum diye.
Düzelttim yorumumu..Hızlı okuyunca ekşi'yi eski okumuşum..Ouch Ouch
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 16:43
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98249 Burda Adalar'da soru soruyolar..Orda soru soruyolar soru üzerine "bencede Kamara" diyen kirli sakallı birisi var o benim Big%20smile..Meşhur olmuşum Tongue..
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 16:39
@EyupCelt

Sakin ol, adam belirtmiş ekşi sözlükten bir yorum diye.
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 16:39
kısa ve net...!!!
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 16:36
Alıntı yapılan CaTLaK_HKO

Ekşiden:
beşitaşlıyım, dünyanın en iyi taraftarını gördüm inönü'de defalarca. ama bu eskişehir'in taraftarı da mükemmel yahu. abuk subuk tezahürat etmiyorlar, adeta bir orkestra.
Keşke Bizim Stadımızda O Akustik Olsa Ve 30 Bin Kişi Her Maç Doldursak..Ve Yer Olarak Bi Tepeye Yakın Bi Yerde Olsa Keşke Stadımız..Wink Ama biz bu şekilde bile Açık Tribün rekoru kırıyoruzz..Takdir edecekler tabii ki..Wink
Yukarı
aeyaman Liste gör
Yazar

Agah Emir
Yer: izmit
  Alıntı aeyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:51
3-0 olabilecek maç 2-1 bitti.Yinede lige galibiyetle başladık
BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR, KKŞ.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:46
Winkgalibiyete emeği geçenlerin ellerine sağlık kutlarım lige üç puanla başlamak güzel bjk maçından galibiyetle ayrılmak ayrı bir önem taşıyordu
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:30
Alıntı yapılan escalamity

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98249

maçın öyküsü lig tv spikeri bjk lı futbolcuları havaalanında bir tane bile taraftar karşılamadı kamp yapılacak otele gidildi ama orada da yoktu tek bir bekleyen dedi işte burası ESKİŞEHİR ya
Hehe...LOL En dikkat çeken cümlelerden biriydi...Wink
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2011 saat 13:28
Umutlu gelmişti Beşiktaş, Eskişehir deplasmanına...

Yüzler gülüyordu.

Eskişehir Anadolü Üniversitese Havaalanına inen Beşiktaş'ı karşılayan olmadı. Hava alanında tek bir taraftar bile yoktu. Kamp yapılacak otele gidildi. Ama orada da yoktu bir tek bekleyen...

Maç günü ise kent merkezinde büyük bir heyecan vardı. Belli ki Eskişehirspor'a gönül verenler, uzun süredir bu anı bekliyorlardı.

Devamı için;

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=98249
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır