eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 1-0 Konyasspor(19.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 45>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray34 Liste gör
Yazar

Güray
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray34 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 13:04
vay ünlü simalar da şehrimize teşrif etmiş.
bu haftada http://www.youtube.com/watch?v=mCC_GsgoASs bunları maçımıza bekliyoruz.
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 13:01
^^ hahah bu ne? Ben bu adami Galatasaray formasiyla gordum.
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
adıge26 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı adıge26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2011 saat 12:26

Uploaded with ImageShack.us
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 16:53
Alıntı yapılan lawyer

Alıntı yapılan since65

Alıntı yapılan exespor

Bilmiyorum ilginizi çekti mi batu oyuna girer girmez telloyla zencinin itişmesine müdahil olup hakemin sezere kart göstermesine neden oldu , mevzu kapanacaktı oraya gidip efelenmeseydi ,hatta iyi kendi de kart görmedi , çok gereksiz bi müdahaleydi sezer de cezalı duruma düşmeyecekti Angry ya da daha sert çıkıp hakemin ilgisini kendine çevirip  kartı kendi görseydi Wink 

Bu pozisyonda hakem Sezer'e kırmızı kart gösterecek diye korktum. Sezer'in pozisyon sonrasında kasti tekme atması Batuhan'ın olaya karışmasıyla arada kaynadı. Bu pozisyonda Batuhan'ı kınamamak gerek,bize pahalıya patlayacak pozisyonu geçiştirmiş oldu. Sezer'in bu tekmeyi kart görmek için kasıtlı attığını düşünmek bile istemiyorum.

Bu pozisyon tam önümde oldu. Sezer top taça çıktıktan sonra mücedele içinde olduğu Konyalı futbolcunun baldırına, tabanı ile tekmeyle karışık bastı. Yaptığı hareket kızgınlığının üzerine yaptığı kasıtlı bir hareketti. Bu sırada açık tribünün önündeki yan hakem koşarak hakemin yanına kadar geldi ve bir şeyler söledi. O an aha dedim kırmızıyı çıkaracak. Sanırım seyirci tepkisinden çekindi. Batuhan o an direk Sezerle diğer futbolcunun arasına siper oldu ve Sezeri uzaklaştırdı. Yani Sezer Batuhan yüzünden sarı görmedi. Kırmızı kartlık bir hareketten sarı ile ucuz yırttı.

Bende katılıyorum.Batu kendisinden pek beklenmeyecek biçimde olayı önlemeye geldi.
Sezer'in hareketi maalesef kırmızılıktı.Sezer'in sinirlerine hakim olması lazım.Bir çok maçta sırf itirazdan sarı kart görüyor.Halbuki saha dışında çok da sakin birisi. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
risingson Liste gör
Yazar

Yılmaz
Yer: EStanbul
  Alıntı risingson Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 14:49

darısı gesenin başına, güzel konsantre ile bu hafta geseyide ezeriz Allah'ın izniyle

Bir Kasa Efes, Ölümüne ES-ES / yanıyor yanıyor Ayder Ayder yanıyor
Yukarı
lawyer Liste gör
Yazar

Mehmet BİLİCİ
Yer: Philippines
  Alıntı lawyer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 14:25
Alıntı yapılan since65

Alıntı yapılan exespor

Bilmiyorum ilginizi çekti mi batu oyuna girer girmez telloyla zencinin itişmesine müdahil olup hakemin sezere kart göstermesine neden oldu , mevzu kapanacaktı oraya gidip efelenmeseydi ,hatta iyi kendi de kart görmedi , çok gereksiz bi müdahaleydi sezer de cezalı duruma düşmeyecekti Angry ya da daha sert çıkıp hakemin ilgisini kendine çevirip  kartı kendi görseydi Wink 

Bu pozisyonda hakem Sezer'e kırmızı kart gösterecek diye korktum. Sezer'in pozisyon sonrasında kasti tekme atması Batuhan'ın olaya karışmasıyla arada kaynadı. Bu pozisyonda Batuhan'ı kınamamak gerek,bize pahalıya patlayacak pozisyonu geçiştirmiş oldu. Sezer'in bu tekmeyi kart görmek için kasıtlı attığını düşünmek bile istemiyorum.

Bu pozisyon tam önümde oldu. Sezer top taça çıktıktan sonra mücedele içinde olduğu Konyalı futbolcunun baldırına, tabanı ile tekmeyle karışık bastı. Yaptığı hareket kızgınlığının üzerine yaptığı kasıtlı bir hareketti. Bu sırada açık tribünün önündeki yan hakem koşarak hakemin yanına kadar geldi ve bir şeyler söledi. O an aha dedim kırmızıyı çıkaracak. Sanırım seyirci tepkisinden çekindi. Batuhan o an direk Sezerle diğer futbolcunun arasına siper oldu ve Sezeri uzaklaştırdı. Yani Sezer Batuhan yüzünden sarı görmedi. Kırmızı kartlık bir hareketten sarı ile ucuz yırttı.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 14:24
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 14:06
Bu saha ve hava şartlarında bizim gibi ayağa pas yaparak oynamaya çalışan takımların işleri zordur ve nitekim öylede oldu. Maçın çoğu bölümünde Konyasporlu futbolcular bizimkilere göre çok istekli ve arzuluydular. Benim anlamadığım bir nokta vardı oda bizim takımın ev sahibi olmasına rağmen 4-5 futbolcumuzun yanlış krampon seçiminden ayakta duramamasıydı. Saha bizim zemin bizim bilmiyormuyuz saha durumunuda inatla yanlış kramponla sahaya çıkıyoruz anlamadım. Konyaspordan böyle hata beklerken bizimkilerin bu duruma düşmesi açıkçası garibime gitti.
Benim için maçın en iyi adamı Alper ve hakemdi. Taraftarada helal olsun bu havaya , hafta içi olmasına ve naklen yayına rağmen stada gitmek aşkların en güzeli..
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 12:01
Çok güzel oldu...Big%20smile
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2011 saat 10:55
Konyaspor'un ofansif özelliklerdeki tek oyuncusu Marcin Robak'tı. Golden sonra bile oyuna stoper soktu Ziya Doğan. Katı defans + kaygan zemin + soğuk hava nedeniyle golü bulmakta zorlandık. Önemli olan 3 puandı, söke söke aldık. Teknik kadroyu ve futbolcularımızı kutluyorum. Arena'da Galatasaray'ı da vurur geliriz kimsenin şüphesi olmasın :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır